Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

gabrielaa
22. led 2014

Zdravím všechny příznivce této detoxikační kúry a třeba i následné schůdkové metody. Jsem u 9. dnu a výsledky zatím super. Můžeme se tu podělit o zkušenosti a odpovědět na otázky těm, které teprve začínají.
Tak směle do toho, půl je hotovo 😉 😀

luisianna
21. dub 2015

Ahoj holky, hlásím dnes 9. den. Stoupla jsem na váhu a neměla jsem to dělat. Mám asi jen 0,3kg dolů, což mě dost znechutilo, ale zase na druhou stranu musím říct, že břicho se mi pocitově a vizuálně výrazně zmenšilo a džíny mi začínají viset pod zadkem. Takže doporučuji nevážit a koukat na kalhoty. Já jsem se teda neměřila, moc tomu měření nevěřím, nikdy nevím, jak a kde mám ten metr natáhnout, aby to bylo vždycky na stejným místě, tak to spíš řeším pocitem.

lienocka292
22. dub 2015

Neviem ako budem dnes cvicit ked ma boli hrdlo.. :( nemate nejaky tip na zazracny elixir ktory ma opat dostane do zivota? Caj so zazvorom medom a citronom uz pijem..

teerezka21
26. čer 2015

Ahojte, je tu někdo, kdo právě dodržuje detox? Já právě jedu 6.den. Cítím se dobře, občas trochu hlad. Všechnoddodržuji. Ale bojím se, co přijde, až detox skonči. Nechci jo-jo efekt!

martinam88
7. črc 2015

Já zítra začínám druhý týden. Hrozně se těším na bezvaječné těstoviny a na to, že bude změna v jídelníčku 🙂. Předchozí jídla mi docela chutnala. Na to, že mám každý den stejnou snídani jsem si taky zvykla. Když mám pocit hladu sáhnu po mandlích. Na bříšku zatím žádnou změnu moc nepociťuji, že by se mi zmenšovalo (ale po týdnu nemůžu zatím nic chtít, když se člověk dlouhá léta stravoval hrozně), ale taky nijak netoužím po sladkostech nebo slaných brambůrkách, které jsem jedla moc ráda.

denulinka20
7. črc 2015

Ahoj drzela jsem vaha mi neklesla ale mam -7cm horni bricho a -7cm spodni bricho a po detoxu to chce pomalu zacit jist normalne zdrave a jojo efekt nebude.

maxi.smile
8. črc 2015

Ahoj, tak už jsem jednou zkoušela i s manželem, který to jako chlap dal úplně s přehledem a hlad neměl. Jemu to dokonce nějak nastartovalo metabolismus a z 115 kg má krásných 94 kg (je i vysoký). Já zhubla krásně asi 7 kg. Už se těším, jak na dovolené - na chalupě - znovu začnu..jídla mi chutnaly, samozřejmě taky jsem z něčeho nebyla odvázaná, ale šlo to. Měla jsem pak energii a cítila se skvěle 😉

tydylina
11. zář 2015

Ahoj, prosim Vas, kde se da sehnet presny rozpis jidelnicku, kolik ceho atd. Musim si knihu zakoupit? Nasla jsem co mate jist, ale neni tam jak jidlo nachystat a kolik. A nejsou tam svaciny. Predem moc dekuji za odpovedi. Lenka

martinam88
11. zář 2015

Treba zde jsem nasla recepty: http://hubnuti-dieta-a-zdrava-strava.zdrave.cz/...

Co se tyka svacin, muzete klidne zobat mancle nebo vlasske orechy. Dat si napr. Bily jogurt s medem.
V receptech vetsinou uvadi, kolik ceho pouzit, ale ja jsem treba varila z vetsiho mnozstvi potravin, protoze jsem mela ze zacatku hlad, a tak jsem si delala vetsi porce. Muzete zde totiz snist tolik, kolik zvladnete.

tydylina
12. zář 2015

Dekuji moc, pomohla jste mi.

martyina
14. zář 2015

Ahoj, dnes je můj první den detoxu 🙂 Tak jsem zvědavá jak to půjde..

kecalka2
16. říj 2015

Já ho držela dvakrát.Hodně pomáhá pokud máte rádi zeleninu je to určitě super věc.Poprvé jsme ho držela asi před třemi lety neměla jsem nadváhu a zhubla hoodně na cm a asi 3,5kg.Ted podruhé už jsem ho nevydržela až do konce :( vzdala jsem to skoro po týdnu.Už jsem nemohla cítit nic z těch jídel.Ještě ted když si vzpomenu na řepu dělá se mi zle.Ale je pravda že už po čtyřech dnech jsem zapnula kalhoty které mi po porodu nebyly.Takže vám držím palce a vytrvejte.Výsledky se dostaví 🙂

martyina
16. říj 2015

Já to vydržela asi dva dny, když sem pak viděla, že budu jíst furt dokola to samé. Tak se to nedalo..

kecalka2
16. říj 2015

@martyina asi tak je to jen pro určité povahy.Pro mě to byla dieta při ktré jsem zjistila že mám chut i na obyčejnej chleba s máslem :D fakt jsem trpěla

elinkav
16. říj 2015

Ahoj, detox držím už potřetí ( ne za sebou, ale v průběhu 2 let), teď mám třetí týden- pátek a s jídlem nemám žádný problém. Důležité je nedělat si v hlavě odpor k tomu jídlu... a nekoukat do talířů ostatních členů rodiny nebo spolupracovníků s tím, že mají něco ,,lepšího,, 😀 Je pravda, že mi něco z toho nechutná (brynza s bílky, pohankové vločky) - ale dá se to vždycky nahradit něčím jiným z detoxu 😉
Tenhle měsíc beru jako čistící a věřím, že to bude mít velmi dobrý vliv na početí miminka 🙂

martyina
17. říj 2015

prostě pro mě to určitě není🙂 ale obdivuji toho kdo to zvládne🙂

lefik02
19. říj 2015

Ahojky holky, tak já začínám dneska třetí týden 🙂 musím říct, že v týdnu s dodržením nemám problém, ale o víkendu docela bojuju... Byla oslava narozenin, tak jsem si dala kousek dortu a česnekové jednohubky, beru to vždy jako velké zklamání pro sebe ☹ každopádně si říkám, že se díky tomuto detoxu naučím jíst zdravě a mám v plánu buď to zopakovat ještě jednou a nebo tu schůdkovou, ty tři měsíce, tak uvidíme no 🙂 jestli jsem zhubla nebo ne, těžko říct, protože mi dorazila MS a s ní jsem vždy nafouklá jak bublina... 😀 😀

evamartinek
5. lis 2015

Ahoj holky.nemate nekdo prosim heslo k tomu odkazu na knizku ?
http://m.ulozto.cz/hledej?q=zhubněte+jednou+pro...

Ja jsem drzela detox asi pred 2ma lety pred tehotenstvim a hlad nebyl.akorat trochu casove narocnejsi na pripravy.kdyz k tomu jeste clovek musi varit pro ostatni cleny rodiny.ale da se to zvladnout.kazdopadne hodne jsem zhubla na obvodech.na vaze 5kg.a hlavne jsem se citila plna energie a vahu jsem si udrzela az do tehotenstvi asi rok pi detoxikaci.hlavni plus bylo ze pri detoxu jsem nemela chut na sladke.takze 🙂

misapraha4
5. lis 2015

Dneska jsem se zděsila při pohledu do zrcadla, proto od zítra zkusím tento detox. Musím to sem napsat, abych měla motivaci a vydržela to těch 25 dní - přidám postupně výsledky.

dada76
12. lis 2015

@misapraha4 28 dní, kočko. Proto je takzvaná 28ka. ;) My už většinu těch jídel máme zařazeno do rodinného jídelníčku stabilně, protože nám chutnají a hlavně se po nich skvěle cítíme. 🙂
Mimoto se ted taky snažím zhubnout pár kilo.

misapraha4
13. lis 2015

@dada76 To byl jen překlep, já vím, že je to 28ka - 8 a 5 jsou pod sebou, to se prostě může stát i těm nejlepším 🙂 Jinak 8 den za mnou a super se cítím - žádná chuť na sladké a spousta energie.

dada76
14. lis 2015

Tak skvělý! Držím palce. Ty jídla jsoub velmi chutná. Jen je potřeba si je dobře okořenit. Já mám to štěstí, že jídla chutnají nejen mě, ale i mým chlapům, tak nemusím vařit dvojmo. 🙂

katerina_m
14. lis 2015

ahoj,znám obě knížky a dietu jsem otočila asi dvakrát.Hlad jsem nikdy neměla a také jsem dost zhubla,ale jsem dost časově vytížená a nemám moc čas si denně vařit.Recepty,ale vařím a váhu si udržuji takže vřele doporučuji.

castania
12. led 2016

@misapraha4 ahoj tak ako si dopadla? Si spokojna s vysledkom? Ja som na tom stvrty den tak som zvedava;)

evamartinek
12. led 2016

Tak ja jsem zhubla 5kg, ale mela jsem si to posunout abych to drzela pres vanoce,protoze jsem 2 nabrala zpatky,ale uz si to drzim 😉

lainova
19. led 2016

@musilka Sem ráda ráda, že to někdo vidí stejně. Jak se držíte?

myjusiatko
19. led 2016

Mačingová je pekná hladovka. jojo efekt zaruceny.

misapraha4
20. led 2016

@castania 7 cm přes břicho, přes vánoce jsem se moc nehlídala, ale teď mám pořád o 5 cm přes pupek míň, kg nevím rozbila se nám váha.
Jsem spokojená a rozhodně to hladovka nebyla

hojda
20. led 2016

@myjusiatko Ale tam není omezení množství jídla (velikost porce),takže proč hladovka?

myjusiatko
20. led 2016

@hojda ale jes veci s nizkou kalorickou hodnotou. Jedina správna "dieta", je sledovat si prijem a vydaj, jest minimalne to, co spali tvoj bazalny metabolizmus a do toho sa hybat.
Ja som takto zhodila 16kg. Vsetko som si zapisovala na web kaloricke tabulka a dodrzovala spravny prijem aby telo nehladovelo = pretoze inak jojo efekt.

hojda
20. led 2016

@myjusiatko To ale neznamená, že je to hladovka. Myslím, že zrovna o této diety človek pocit hladu nemá.