Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

gabrielaa
22. led 2014

Zdravím všechny příznivce této detoxikační kúry a třeba i následné schůdkové metody. Jsem u 9. dnu a výsledky zatím super. Můžeme se tu podělit o zkušenosti a odpovědět na otázky těm, které teprve začínají.
Tak směle do toho, půl je hotovo 😉 😀

silvik77
11. zář 2014

@mavo Já jsem nedávala nic

hiki123
12. zář 2014

místo kávy je nejlepší caro

rona254
4. únor 2015

Ahoj holky...Pokud máte zájem o Mačingovou a zdá se vám jídlo náročné na přípravu a čas... pak doporučuji kouknout na stránky: http://www.stravovaniodadoz.cz/cz/stravovaci-pr... Mám vlastní zkušenost... zhubla jsem, pročistila si tělo, zlepšila se mi pokožka a energie mám na rozdávání.Navíc vám to přichystají a dovezou až pod nos. Jsem vážně moc spokojená. 🙂

pestryjidelnicekcz
28. únor 2015

Dieta je dle mého názoru drastická, postrádám bílkoviny. proto veškeré zhubnuté kila budou svaly. Raději se tedy budu stravovat zdravě a vyváženě a k tomu přidám sport, než po dietě znovu nabrat jo-jo efektem. Omlouvám se, jestli jsem někomu zkazila iluzi, toť můj názor

silvik77
28. únor 2015

@pestryjidelnicekcz Nesouhlasím, za mě perfektní, shodila jsem krásně na objemu,na váze za ten měsíc 3 kila, cítila jsem se skvěle. Po porodu až to bude vhodné do toho jdu znovu.

blajik
2. bře 2015

Ahoj holky, chtěla bych také začít s Mačingovou, ale jediné co mě odrazuje je syrová kořenová zelenina (mrkev, cerel, ...) jsem na ni v syrovém stavu alergická. Je možno ji něčím nahradit, nebo úplně vynechat?

karlalala
2. bře 2015

Ahoj, je vhodná při kojení? Jinak, kamarádka si to pochvaluje, ani ne tak na hubnutí jako na to, že se jí krásně pročistila pleť a cítí se lépe 🙂

janniet
5. bře 2015

Pro blajik: Držím tento detox už 19 dní. Celer se nikdy nejí syrový - buď se vaří (v polévce a pod.) nebo smaží jako hranolky. Mrkev se jí syrová jen ke snídani, jinak vždy tepelně upravená. Mačingová doporučuje mrkev a jablko nastrouhat a chvíli nechat stát. Obojí pustí enzymy a pak by neměla ani mrkev ani jablko vadit i těm kdo jsou na ně alergičtí. Za sebe můžu tuto zkušenost potvrdit. Jablka nemohu už léta, ale když jsem si ho nastrouhala s mrkví doma, donesla ve sklenici do práce a až tam snědla, tak se žádná alergická reakce nekonala. Každý jsme ale jiný, tak si to vyzkoušej nejdřív s malým množstvím a pokud budeš OK, můžeš pokračovat.

blajik
5. bře 2015

@janniet mrkev s jablíčkem dělám na svačinku holkám, nachystám ráno a jedí to odpoledne. A bohužel i to mi vadí ☹ ale moc děkuju za tvoji zkušenost 🙂

ivana1866
11. bře 2015

Dobrý den, neporadíte mi, jestli si mohu někde její knihu stáhnout. Začala jsem v pondělí, bez knihy to asi nedám, ale momentálně namám na to si ji koupit ☹ .

dandik
13. bře 2015

Je tu někdo, kdo právě začal? Jedu 4.den...

kramlinka88
15. bře 2015

@ivana1866 na FB je skupinka a v souborech je tam vše 🙂
https://www.facebook.com/groups/122277997944910/
@dandik já mám dneska 3.den 😉

dandik
16. bře 2015

@kramlinka88 ja jedu dnes 7.den. 1/4 mam za sebou. Vysledky jiz vidim!!!

kramlinka88
16. bře 2015

@dandik já teprve 4. den a výsledky už vidím taky 😉 je to super pocit 🙂

ivana1866
18. bře 2015

mám za sebou 6. den a dole jisté 2 kg, hklavně se cítím ůůůžasně 😉

ivana1866
18. bře 2015

@kramlinka88 - děkuji, jdu na to kouknou 🙂

kramlinka88
18. bře 2015

@ivana1866 já mám 6.den dneska 🙂
ještě jedna mrkvovo-jablečná snídaně a chvilu mám klid 😀 nějak ju nemusím ☹

michalom
18. bře 2015

Dobrý den, chtěla bych podstoupit tenhle detox, ale mám jeden zásadní problém a to je červená řepa. Nikdy jsem jí nejedla, ale řekla jsem si, že to překousnu a vyzkoušela ten salát, ale zjistila jsem, že to vážně nedám. Co bych měla podle vás dělat? Dá se řepa něčím nahradit?

popoluska305
18. bře 2015

Dobrý deň,neviete či je vhodné držať detox aj počas tehotenstva?Držala som ho už 2x,stravujem sa naďalej podľa schůdkovej metody,ale mám pocit,že by mi ešte jeden detox pred porodom prospel,ale nechcem zbytočne hazardovať..

kramlinka88
18. bře 2015

@michalom řepa se nahradit nedá, bohužel, pokud ji nezvládneš, tak to není pro tebe :-/
ale já vyzkoušela úpravu řepy jako placičky, nastrouhat řepu - klidně syrovou, je mnohem lepší než vařená a nesmrdí 🙂
a do toho zamíchat buď syrové vajíčko nebo sýr (dle toho jaký den máš) udělat placičky na plech na pečící papír a upéct dozlatova, dají se i smažit na oleji, ale trochu se to trhá 🙂
no a k tomu si dej ten kys.okurek a ster.hrášek s mrkví, je to mňamka 🙂 a nasládlou chuť můžeš srazit citronovou šťávou 😉

@popoluska305 to si netroufám posoudit, pokud se cítíš dobře, už víš do čeho jdeš, tak proč ne 🙂
ale chce to opravdu poslouchat své tělo a nejít na sílu 😉

veruska007
18. bře 2015

Hm, já jsem se do této diety chtěla pustit, ale mám brutální alergii na med, ořechy, veškeré ovoce a některou zeleninu, takže pro mě je to nepoužitelné ☹

michalom
18. bře 2015

@kramlinka88 No tak to si mě moc nepotěšila, ale děkuji za odpověď 🙂

kramlinka88
19. bře 2015

@veruska007 já nevím jak je to s těma alergiema, ale pokud máš FB mrkni výše jsem dávala odkaz na skupinku na FB, holky tam hodně řešili ty alergie, že pomáhá, když se přes noc namočí a nechají odležet...ale zkušenost nemám, třeba by ti poradily holky 😉

veruska007
20. bře 2015

@kramlinka88 Já mám na ovoce brutální alergii, na ořechy také, to by mi nepomohlo ani to namočení ☹. Může se tak leda inspirovat z těch zeleninových jídel. Prostě zůstanu fit and fat 😅

kramlinka88
20. bře 2015

@veruska007 tak přejdi rovnou na tu dělenou stravu 🙂 to holkám hodně pomohlo, taky se na ni chystám po detoxu 🙂 buď můžeš jet semafor dle Mačingové a nebo dělenku dle Kořínkové 😉
na dělenku je na FB taky super diskuze - a ovoce ani ořechy tam nemusíš když nechceš 🙂
https://www.facebook.com/groups/280319243273/

ivana1866
20. bře 2015

... při tomto jídelníčku mě strašně moc moc nadýmá, hlavně po obědě a až do večera ☹ , pracuji v kanceláři s dalšími kolegy a hóóódně mi to komplikuje život 😒

veruska007
20. bře 2015

@kramlinka88 Dělenou stravu jsem už držela a měla jsem z toho docela zažívací potíže. Také jsem četla, že to není zrovna doporučovaná dieta... tož já nevím. Měla jsem už i jídelníček od několika poradců a já prostě nezhubnu a nezhubnu. Kdysi jsem chodila do poradny pro hubnutí v nemocnici a tam mi řekli, že je to hormonální problém a nedá se s tím nic dělat... ale teda žere mě to 🙄

radka2015
27. bře 2015

Dobrý den, ahoj.. tento detox jsme začli s přítelem v úterý 24.3. tudíž jsme na 4.dnu. Doporučení jsme dostali od kamaráda, který držel vše striktně a zhubl za 28 dní 10 kg a ubral nejvíce v obličeji a bříšku. Inspirovalo nás to 🙂 Přítel má problémy s úbytkem cm na bříšku a já mám sice bříško ploché, ale ničí mě ledvinové tuky, zadeček a stehna.. Dodržujeme vše striktně, jíme dosytosti, dopolko si dáme, ovoce, odpolko zeleninka, občas i ty mandle či sušené švestky zobnem, ALE.. oba máme nafouklé bříška jak melouny, dosti tvrdé pod pupikem, je nám těžko a mě už i zle.. nadýmá mě to stejně jako "Ivanu1866" :( Je něco špatně nebo jste to ze začátku měli stejné? Dneska už mi po ránu bylo zas tak zle, že jsem vynechala snídani, dala jsem si jen čaj, k svačině trochu ananasu a manga a mám nutkání vynechat i oběd.. protože stav nafouklého a těžkého bříška přetrvává :( prosím, prosím.. nějaké rady.. nechci to úplně vzdát. Děkuji Ráďa

kramlinka88
27. bře 2015

@radka2015 ono to prý k tomu patří :-/ já jsem tedy problém neměla, asi bych zkusila ty švestky (namočit pak sníst a vodu vypít, mělo by to trošku pohnat střeva a zmírnit nafouknutí) ale pokud to nepůjde tak zkus raději tu dělenku třeba, ten detox není vhodný pro každého, každému sedí něco jiného 🙂

@veruska007 no tak především dělená strava není dieta, to zaprvé, a proč se nedoporučuje? vždyť tělu to naopak prospívá 😉 vyprdla bych se v tomto na doktory a zkusila to 🙂 a dělila jsi podle Mačingové nebo podle Kořínkové? obo těch typů dělení je několik, každý by si měl najít to svoje 🙂

lienocka292
5. dub 2015

Ahoj Gabika.. Ako si stiahla knizku z ulozto? Lebo ja tam vidim vsetko zamknute? Vi si mala heslo? Dakujem.. 🙂 Lenka.. ps: rada by som ju vyskusala.. Kolko sa ti podarilo zatial schudnut? Si s nou spokojna?