Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

gabrielaa
22. led 2014

Zdravím všechny příznivce této detoxikační kúry a třeba i následné schůdkové metody. Jsem u 9. dnu a výsledky zatím super. Můžeme se tu podělit o zkušenosti a odpovědět na otázky těm, které teprve začínají.
Tak směle do toho, půl je hotovo 😉 😀

castava
22. dub 2014

@dananuta Důležité je, si tu váhu udržet po 3 měsíce. Čili těch 28 dní+ 3 měsíce by jsi měla jíst z té knihy nebo alespoň nejíst kalorické bomby ale stravovat se zdravěji a potom můžeš zařazovat i jídla na která jsi byla zvyklá ale opět s mírou. Přeji hodně štěstí!

avoki
28. dub 2014

Holky můžete mi poradit jestli se při detoxu může kafe,já si ráno nedokážu představit bez kávy.Děkuji za odpovědi.A ještě y se mělo vypít behem dne vody?

zamilovanadonej
11. čer 2014

Ahoj, tak se přidávám a dneska jedu první den 😀 Je tu stále někdo kdo drží? 😉

nemyi
20. čer 2014

ahoj slečny, jelikoz uz sem cetla dost diskuzi k p. mačingové, rozhodla jsem se o komentar. Pred dvouma mesici jsem zacla s prvni 28čkou, ted uz dojizdim druhou, jela jsem ihned za sebou. Mam ten problem a to, ze pred tremi roky jsem padla do silene nemoci jmenem bulimie, totatlne jsem byla jak se rika vite kde. Uz sem byla na leceni, jelikoz to zaclo anorexii, moc mi to nepomohlo a kdyz sem se vratila domu, vse se opakovalo a padalo to diky stresum ve skoly a znamym, ktery mi to davali dosti sezrat do jeste do vetsiho spadu. Ackoli sem se vselijak pokousela, nikdy jsem nevydrzela dva tri dny nezvracet, kazdy den me to ovladalo a ja pak nedokazala myslet na nic jineho nez na jidlo, videla jsem ho vsude a zaroven sem si ho odpirala, takze moje strava byla kazdy den to same, mrkev, jablko, zelenina ...takze sem nemela vubec zadne ziviny a kdyz pak nikdo nebyl doma prejedla jsem se a slo to nasledne ven...pak sem odjela na novy zeland za svym pritelem, nasi o teto nemoci vedeli ale nevedeli ze se to vratilo az tady na nz jsem mu vse rekla, pritel byl v soku,ale silene mi pomohl, nastesti muj kamarad,ktery zije taky na NZ mi poslal knihu od p.macingove, jelikoz jak jiste vite, i ona sama se zminuje ve sve knize o bulimii a anorexii a nebo zavlislosti na laxativech(podotykam, ze tech sem spolykala nemalo). Okamzite me to nakoplo, ze zacatku jsem si rikala, abych opet nezvracela a nemela pocit, ze delam neco spatne,jelikoz pri teto nemoci je jidlo zlo a zaroven silene ukojeni a nasledne vycitky...a protoze sem drzela i pri bulimii vselijake diety, jelikoz sem pribirala diky zvraceni, tak sem se bala, ze to bude zase jedna z tech klasickych diet. Jen sem precetla prvni tyden a nadchlo me to, zaroven sem byla spokojena, ze tam byla sama chutna zelenina, zadne celozrnne pecivo a diky p. mačingove, ktera to tam vse krasne vysvetlila, jsem pochopila, ze neprjiberu ba naopak zhubnu, a cim vic do sebe dostanu, tim to pude rychleji. Musim rict ze prvni 3 tydny pro me byl horor, neustale sem brecela, ze sem tlusta, ze nabiram a na me to nefunguje, jelikoz mam rozhazeny zaludek a telo si to uklada, pritel mi tvrdil vzdy pravy opak, protoze divky s touto nemoci nemaji vubec realny pohled na svet. Snazila sem se mu uverit a ejhle, ve 4 tydnu sem najednou zpozorovala prvni zmeny. Nekolikrat jsem kontaktovala p. Mačingovou, a ujistila me, ze urcite nepriberu,ale tim ze se budu neustale pozorovat a sledovat na sobe kazdy den esi sem pribrala, tudiz si to vsugeruju, ze nabiram, opravdu se tak stane..navic mi rekla, ze divky ktere trpi temito nemoci, tak jim vse trva dele(viz v knize). Nyni mam skoro konec druhé 28 a nemyslim si ze by se mi neco zmenilo, coz me stve, nevim co delam spatne, zaroven se bojim, ze si davam moc velkem porce,ale vim ze se nesmim sidit, pak mam dycky po jidle na neco chut a to me stve:D takze radeji jim do prasknuti a kolikrat nemam ani do vecere hlad...nejim teda svaciny, jako je ten jogurt,ale ujidam pred obedem orechy se svestkami a davam si je i vecer kdyz treba sedim u telky a pritel veceri az dyl a ja jim s nim, tak abych zahnala chut, mlsam..a nevim esi je to spravne..nemerila sem se pred kurou, nechtela sem, myslim ze se to pozna na obleceni...Jen vim, ze diky p.macingove, jsem se dokazala po 4 letech vylecit z neceho takoveho,nerikam ze psychicky jsem na tom uplne v poradku, to jeste chvili potrva, je to o vuli tak jako v tom jidle,ale prestalajsem myslet na jidlo, jim s chuti, bavi me to pripravovat a jidlo se prestalo stavat mym nepritelem a za to sem nesmirne vdecna a stastna..i kdyz po jidle prichazeji vycitky, jako ze po salatu z cervene repy do kreteho nedavam ani olej(nepouzivam ho do niceho, vse sidim na vode, pokud smazim, toho se proste nedokazu zbavit) tak ze priberu..je to vse v hlave vim to, jen sem chtela napsat tento clanek, jelikoz sem jeste nenasla zadnou slecnu,pani, damu ktera by timto prosla adiky p. macingove se vylecila a dala do kupy, pokud mezi nami je nejaka takova bytustka,kterou ovlada tady to peklo jak rikam🙂 tak mi verte, nic lepsiho vas potkat nemohlo, nez se do toho pustit, mit pevnou vuli a verte, i ja dubova palice vydrzela,🙂takze ted muzu s chladnou hlavou rict, ze mam 2 mesice bez toho aniz bych blbla!!!!! a to je to nej! chtela bych vas poprosit za nejake rady, poznamky proste cokoli zkrz ty porce, jidlo, hubnuti...🙂))))

sarkad2856
23. čer 2014

@avoki Ahoj, nemuže už to není detox , ale já taky ne jsem na ní závisla 🙂

sarkad2856
23. čer 2014

@nemyi Já teda budu začínat od středy,ale kamarádka říkala že je na tom dobré právě to že pokud máš hlad mužeš sníst večeře obědu atd kolik sníš porce nejsou něják omezené na gramy
Známá ještě kojí drží jí teda taky ale na svačinky si dává i ovoce a zeleninu které by správně jíst neměla a přesto po 5 dnech dala dolu 1,5 kg a i dost cm 🙂
Hurá na detox

petranit7
3. črc 2014

Zdravím všechny 🙂 připojuji se k diskuzi..hledala jsem informace o této dietě a myslím, že jste mě holky přesvědčily 🙂 Po dovolené začínám. Děkuji za to nakopnutí!

ivana_sed
3. črc 2014

Držela jsem to vloni a poctivě. Hlad jsem neměla, zeleniny se dalo jíst spoustu. Na sladké jsem chuť neměla, bylo tam hodně medu, rozinek a švestek. Ale když jsem po měsíci přestala, tak se to postupně vrátilo. Shodila jsem 5 kg, tak jak jsem chtěla, hezky mi zeštíhlely nohy, ale do ledna jsem pak měla 3kg zpátky. Je fakt, že mě to naučilo jíst víc zeleniny, třeba ten salát z červený řepy dělám pořád.

sarkad2856
3. črc 2014

@ivana_sed No je tam psané že by se mělo najet po dokončení detoxu na schudkovou nebo podle KS aby právě nedošlo k jojo efektu a shozená kila zase nenaskakovala

sarkad2856
3. črc 2014

@petranit7 Tak držím palečky, já jedu teprve 2 den a zatím teda v pohodě 🙂

gabrielaa
autor
14. črc 2014

Zdravím, tak já jako zakládající jdu na ni od zítřka podruhé 😎 a už se těším 😀

koada
9. srp 2014

@gabrielaa necetla jsem celou diskuzi, jak se ti darilo pri prvnim detoxu? Ja mam za sebou 7denni neera detox a ted jsem zacala macingovou, tak jsem zvedava... 😎

gabrielaa
autor
11. srp 2014

@koada na kg přesně nevím, myslím že -3, ale neuvěřitelně mi splasklo břicho a cítila jsem se vážně skvěle, zlepšil se mi spánek, MS měla kratší a bezbolestný průběh.. 🙂 jenže jsem to pak dost flákala a neudržela si to, tentokrát to beru poctivěji 🙂

zuzna2
11. srp 2014

Holky byly jste behem prvnich 14 dnubtaky tak silene unavene? Behem prace jsem v pohode, ale vecer sptva padne osma, tak mi padaj vicka.
@gabrielaa
@koada

koada
11. srp 2014

@zuzna2 nerekla bych a to mam 3.5mes dceru

mavo
12. srp 2014

Ahojky holky. Knihu sem jeste necetla,ani celou diskuzi jsem nedocetla...jen jsem cetla ze nesmi byt detox pri kojeni..ale je to u kojeni i kdyz kojim jen vecer a rano? Moc diky.

zuzna2
12. srp 2014

@koada tak to uz tedy nevim kde je zakopanej pes. Navic me ted -8. den zacala dost trapit zaha a uz par dnu me vecer kolem vecere hodne boli zaludek. No jestli to neni jidlem, tak jsem asi tehotna. Jinak dnes pozorovan prvni uspech -jsou mi volnejsi kalhoty!!!!

sarkad2856
12. srp 2014

@mavo Znám paní která držela detox i když kojila a i jedna byla tady na MK 🙂

romantika
15. srp 2014

Holky, taky jsem dnes zacala, udelala jsem snidani, ale do sytosti mi stacila pulka, muzu tu druhou nechat na zítra? nebo vždy pripravovat cerstve - je to ten mix jabko, mrkev a tak. Diky moc a vsem které bojujete at to zvladneme a jsme spokojenejsi.

romantika
16. srp 2014

@nemyi AHoj, pekny pribeh, ja si necim podobnym prosla, zase diky urazu. Kdy jsem zustala lezet a po uraze nabrala silenych 20 kilo. Pak zaclo podobne peklo co pises ty. Zlomilo se to u mne diky priteli, který mne naucil jist a ja tenkrat zhubla 15 kilo jezenim . A to uplne normalnim. Dokonce mam pocit ze jsem jedla dost ale ta bulimie je zradna, ze telo diky nejezeni a zvraceni ci projimadlum zacne vse zadržovat. A nezhubnes, ba naopak, zadrzujes vodu, jsi otekla a svaly zmiznou a promeni se v tuk s vodou. Takze drzim palce at to zabere, je to o vuli. Ja byt tebou tak bych uplne nesidila ten olivovy olej, je potřeba k vazani vitaminu. Vynechala bych teda to jeji smazeni cesneku na oleji, ale vždy si ty porce zeleniny prece jen trochu polila cistym panenskym olivovym olejem. Ja ted taky zacala, vratila se mi kila po druhem tehu, a prece jen uz jsem starsi rocnik tak jsem zvedava. Musim teda rict, ze mi ta dieta nevyhovuje, první tyden se na me pomery ji hodne sladke a to ja nemam rada. Med, orisky a tak fakt nemusim, takze se tesim az na ty další. Jinak nestesti ty bulimie je, ze je to boj na cely život, to telo uz si to bohužel sakra pamatuje a ikdyz ja uz jim ted hodne zdrave, normalne nesladim, nepřejídám se, jim kopu salatu a miluju to, tak staci nejaka chyba, hldoveni, s dětmi nestiham jist a tak a naopak zase pribiram. Bohuzel. Ale tak hold se musim hlidat. Drzim ti palce a nevzdávej to, z hlavy uz to nikdy nevymazes, ale muzes s tim zabojovat a casem překonáš i strach z jidla apod..

lolelole
21. srp 2014

Nazdar ženy, tak jsme právě s chlapem posnídali podle Mačingové. Jdeme do toho. Muž asi v nějaké soft verzi, aby nebyl moc protivný 😉
Jen dotaz - může se rostliné mlíko - ovesné, rýžové atd..? Třeba do cara.
Dík 🙂

sim007
21. srp 2014

Pozor na tuhle dietu.....nema skoro zadne cukry a kamaradka z ni zkolabovala.

silvik77
23. srp 2014

Já tento detox držím 18.den a naprosto v pohodě, přešla mě chuť na sladké, na kafe, je mi dobře, strava mi vyhovuje. Mám dole 3 kila, ale to je vedlejší, já do toho šla kvůli pročištění a protože mám astma, a věřila jsem, že mi to pomůže. A opravdu pozoruju změny k lepšímu, už neberu léky tak často. Takže za mě spokojenost.

kamilka2525
5. zář 2014

@silvik77 - ja som ho držala už 2X

kamilka2525
5. zář 2014

@silvik77 -držím ti palce,aj ja som astmatik, aj mne to pomohlo. Dolu mi išlo 9 kíl

saaryk
10. zář 2014

Tak už jsem o tom slyšela od kolegyně. Chystám se knížku si koupit. Nejen že mám kila ale jsem unavená a bolí mě hlava. Zkoušela jsem to s Havlíčkem... a myslím jak některé dámy si stěžují na vaření tak toto je o proti Havlíčkovi slabej odvárek .. za to jsem ráda protože vařit večeře a obědy sobě a rodině nadvakrát bylo vysilující ( zde jsou jednoduché a rychlé věci). Jen prosím nevíte někdo jak to je s prací na směny?? Děkuji

mavo
10. zář 2014

Ahojky. Prosim o radu. Mam zitra mit repu s cibuli a tunakem a nikde sem nenasla recept..? Jen to smicham?

mavo
10. zář 2014

@silvik77 koukam,ze jsi trochu napred..jak si prosim delala repu s cibuli a tunakem? Nejak postradam recept..Dekuju!

silvik77
10. zář 2014

@mavo Jen to smícháš 🙂 Já už mám týden po detoxu 🙂

mavo
10. zář 2014

@silvik77 zadny olej,sul,pepr..?