Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

gabrielaa
22. led 2014

Zdravím všechny příznivce této detoxikační kúry a třeba i následné schůdkové metody. Jsem u 9. dnu a výsledky zatím super. Můžeme se tu podělit o zkušenosti a odpovědět na otázky těm, které teprve začínají.
Tak směle do toho, půl je hotovo 😉 😀

petra_1986
26. čer 2016

Holky pojdte do toho semnou. Ja detox prerusila kvuli oslave😂🍟🌯🍖🍕🍤 ale ted do toho zase jdu!!!

kandyga
12. srp 2016

@lena29 ahoj,skusila si dietu?leo ja mam tiez problem so zlcnikom,tak sa bojim

lena29
12. srp 2016

@kandyga Ahoj, chvilku, ale není to pro mě. Já pak byla na operaci, tak jsem držela žlučníkovou. Lenka

hanulkaha
12. srp 2016

Holky vyprdněte se na Mačingovou! Výsledkem tohoto zázraku je jen to, že se docela drasticky odvodníte a tělo bude papkat vlastní zásoby bílkovin z vlastních svalů... Jakmile s dietou přestanete, půjde váha opět nahoru 😒
Já jsem po operaci žlučníku, dietu mám 3 měsíce a je dole 19 kilo!!! 😀

petra_1986
12. srp 2016

Me by stacilo jen treba 5kg. Mas nejake osvedcene rady ?? 🙂

dokument
12. srp 2016

@petra_1986 rada normalne se najist a jeste zhubnout. Kaloricke tabulky. Jim co mam rada. Za 5 mesicu mam jen stravou -9 kg. Idealni je hybat se u toho, tim vic se muzes najist. A rozhodne nebudes unavena jako pri te hladovce... telo detoxikuje denne. Zeleninu by mel jist clovek i pri bezne strave.

astyna
12. srp 2016

Tak mou nejlepší dietou je syn - jím s ním malé porce, protože on jí pravidelně po 4 hodinách 🙂 pohybu dosti, začíná chodit, takže mám o zábavu postaráno. Za 9 měsíců je dole 17 kg a jde to dál...ještě chci tak 3 kg a budu asi spokojená 🙂 Jen svatební šaty na mě budou trošku plandat, ale to se poddá 😀

Holky, fandím Vám, je to boj, ale dá se to zvládnout!

dokument
12. srp 2016

@petra_1986 kdyz mas oslavu, no tak proste dalsi den se vrat zase ke sve vyvazene strave, nelam si hlavu s jednou oslavou, to je nepodstatne.

kandyga
12. srp 2016

@hanulkaha no ja problem s vahou nemam,som chuda,len ma dajak pobolieva zlcnik,a furt mi akodi celkovo zls travi,tak som myslela,ze ma da macingana dokopy ))))

35pavla
16. srp 2016

Holky jakou máte knihu?Chci si jí taky pořídit 🙂

petra_1986
16. srp 2016

Ahojky tato kniha je myslim super start!

dagmar27
21. srp 2016

Ahoj jedu mačingovou už 14den zítra začínám třetí tyden.oo prvním týdnu jsem dostala nečekanou a bolestivou menzes a to beru antikincepci která mi sedi menzes chodila pravidelně z sedmidenni pauze nebolestivá a ted uprostřed cyklu přišla nečekaně.nu přikláním to detoxu.ted mi MS skončila dobírám plato a čekám další MS super 😀 hodně špatně se mi chodí na velkou nejdu třeba celý tyden čekala jsem ze se upraví první tyden jsem opravdu chodila denně vypouklé břicho zmizelo spíš zmenšilo říkám ze se stačilo jen dobře vysr.... no a druhý tyden uz opět problémy uz chodím tak obdem.ze bych měla vic energie se říct nedá že by se mi lepšila pleť taky ne.jinak váha o tri kg přes prsa 5cm, pas 4cm, moje vypouklé břicho ze špatného chozeni na velkou o 3cm, přes prdel se to drží zuby nehty.mám tři týdny do svatby čekala jsem ze naberu energii drobet se mi zlepší pleť a zatim nic.nicméně jedu dál nevzdávám to budu i po detoxu pokračovat v jejim stravováním.jidla jsou chutná jen ten detox a opakujici se brokolice a perkelt a fazolky uz mi lezou krkem ale uvarim si to.jen toho sním uz pár soust člověk uz na to nemá ani chut.z čeho mam největší radost kdyz se objeví nový jídlo.porce jsou moc velké snad pro slona.chut na sladké nemám ani na salám ani pečivo.strava jako taková suprova nemáte chuť zhřešit.kafe jsem vyměnila za Caro ikdyz si ho občas dám.po detoxu chci najet na semafor.pritel jde po svatbě na operaci se žlučnikem tak najede na semafor po operaci semnou.vubec nám neuškodí jíst zdravě.jsem zvědavá po 28dnech zatim z detoxu úplně nadšená nejsem

vojti
22. srp 2016

Super!!! Drž to 🙂. Měla jsem břicho taky pořád nafouklé. Ale spokojenost. Chodíš třeba na procházky, rychlá chůze či běh... to by mohlo zabrat...a pujdou cm trochu rychleji dolů 🙂

35pavla
22. srp 2016

Holky Já dneska začala tak snad vydržím po celou dobu detoxu.jen me dost boli v krku a obávám se aby jsem nedostala atb.muzu dal pokračovat nebo mam detox přerušit?

dagmar27
22. srp 2016

@vojti ahoj hele chodím dost s malým ven a dost jezdime na kolech s přítelem tak pohyb mám.dmes jsem oblekla sako a sedělo mi lip než předtím tak drobatko to znát je.ja nejdřív ztratim prsa a pak az zbytek
Znám se uz jednou před sedmi lety jsrm zhubla 25kg a prvně šli hrozně prsa az pak břicho a nakonec prdel a boky ale ty shazuju špatně mám tu postavu ze mam široké boky nahoře nic a dole prdel a boky ja valach 😀.taky na mě shánět kalhoty kdyz je dám přes boky tak v pase plavu.postava za trest 😀.detox dojedu ale hned přejdu na semafor protože pořád sr opakujici jídla je fakt boj a plno jídel si dělám uz s odporem jako tu brokolici a to jsrm ji měla ráda.tchyne ma koupenou uz dvojku knížku a tam je spousta super receptu takže tu di musim koupit taky

cervenarepa
31. srp 2016

Ahoj, nechapu nektere texty zde napsane,ale ja osobne poprve drzela macingovou uz pred rokem a super me to nastartovalo a za rok jsem mela dole 25kg.Nepribrala jsem nic zpet!Od pondelka jsem se do toho pustila znova a snad dalsi vysledky dorazi.Nechapu,jak nekdo muze napsat,ze se mu jidla protivy,neni tam nic spatneho a pokud neceho chci dosahnout,prekousnu i to co me tolika nechutna.Ja osobne nemam s nicim problem,no dobre,jen jablko a mrkev se tam opakuje dost casto,ale pokud nastrouhate den predem,je to dobre,pusti vice stavy.Takze holky,hodne stesti a s chuti a nekdo bohuzel nechti do toho 😂😉

dagmar27
31. srp 2016

@cervenarepa nu ja končím poslední tyden.zatla jsrm zuby a dělám jídelníček co je psano.jen jsem napsala že věčně opakující se brokolice uz mi prostě nejede.ale udelam ji a sním to.c o mi jiného zbývá že.jinak se těším az to skončí a začnu semaforem protože tam si můžu kombinovat jídla sama.nicméně recepry má fakt dobré to jo ale na mě velké porce.bojuju jen s velkou únavou.snad se to srovná až to skončím

dokument
31. srp 2016

@dagmar27 to znamena, ze ti ve strave neco chybi, kdz jsi unavena. Staci par dni vyvazene stravy a unava zmizi. To je znamka, ze ten jidelnicek neni v poradku. Kdyz je unava. Vzpominam si, ze kdyz jsem si zacala hlidat jidelnicek, aby byl vyvazeny, stacilo par dni a hned jsem citila zmenu a nejmarkatnejsi byla ta, ze jsem prestala byt unavena.

cervenarepa
31. srp 2016

V kazde diete a i sebemensim sestavenem jidelnicku neco chybi,myslim tim vitaminy.Proto kazdy lekar ti rekne,ze pri kazde diete tedy i pri macingove je treba uzivat vitaminy v tabletach,pote nebude chybet nic

dokument
31. srp 2016

@cervenarepa vzdyt tady kazdy pise, ze to neni dieta, ale detox 😅

proc by melo neco chybet pri vyvazenem jidelnicku?

cervenarepa
31. srp 2016

Nikdy neni vyvazeny jidelnicek,to by musel byt jidelnicek na miru podle krve atd...Proto pri kazde diete tedy i pri detoxu se maji uzivat vitaminy

dokument
31. srp 2016

@cervenarepa takze vlastne nikdo neji vyvazene? Krome lidi, co si zaplati jidelnicek na miru? Ja nevim, zase jsem videla nekde (asi v tv, uz nevim) nejakeho odbornika rikat, ze zobat vitaminy jako doplnky stravy je zbytecne, pokud mame pestrou stravu.

cervenarepa
31. srp 2016

Kazdy muze mit jiny nazor,tuto informaci mam od lekaru z IKEM a z OB kliniky na Krejcarku

dokument
31. srp 2016

@cervenarepa kdyz ma nekdo ve strave hodne tuku, vlakniny a malo sacharidu a bilkovin (tak mi vysel jidelnicek detoxu - tuk v podobe syru a hlavne! orechu a vlaknina z toho mnozstvi zeleniny, ale velmi malo bilkovin a sacharidu), tak mu asi vitaminy nepomuzou, ne?

dokument
31. srp 2016

@cervenarepa no, ja jsem se tady ptala, jestli si tady nekdo delal slozeni a nikdo mi neodpovedel. Takze proste lidi chroupou "prazdnou" zeleninu a tvrdi, ze maji vyvazenou stravu, pritom slozeni sve stravy neznaji. Me by to docela zajimalo, jake slozeni toho jidelnicku kdo ma. Mohla jsem to pocitat z jineho mnozstvi, ale i kdybych ubrala, tak mi to vyslo nevyvazene. Ja dala mnozstvi tak, abych se najedla, kdyz teda clovek nema mit hlad. Tak me by to jen ze zvedavosti zajimalo, ale nikdo to sem nedal, to slozeni.

cervenarepa
31. srp 2016

V dnesni dobe nikdo nepremysli nad slozeni stravy,ale kupuji drahe pripravky na hubnuti a cekaji,ze po nich opravdu zhubnou 😂.Jo kdyby to takhle fungovalo,proc nejsou jen hubeni lide

cervenarepa
31. srp 2016

Dobra startovaci dieta je podle Doberskeho,je tam vse,bilkoviny,sacharidy,tuky....

opicaa
31. srp 2016

Taky chci vyzkouset,az dokojim... Kojeni mi k hubnuti nelomohlo,tak premyslim, co pak zkusim, tak budu zatim aspon sledovat,jak se vam to dari,..

janamachalkova
11. říj 2016

Muzu tuto detoxikacni kuru absolvovat kdyz kojim,dekuji za odpoved

kokonka27
12. říj 2016

Je tu nektera maminka co tuto dietu drzela uz pri kojeni?