Zhubněte jednou provždy - znáte? Přidá se někdo?

pajoslava
5. dub 2012

Manžel se dostal k této knížce a začal se stravovat dle jejího návodu - opravdu během pár dní šly vidět pokroky! Nevydržel celých 28 dní, ale shodil a na cm zhubnul to co potřeboval a chtěl... Já jsem odolávala, ale vzhledem k tomu, že jsem včera stoupla na váhu a opravdu se zhrozila - jdu do toho! 🙂 Přidá se někdo? Asi potřebuju podporu někoho, kdo bude jíst to samé 😀
Knihu mám ve formátu PDF, tak na přání zašlu 😉

Přidejte se, pokud máte chuť změnit svou velikost a snížit hmotnost!

vojtisek2007
6. dub 2012

@pajoslava neděle vyhovuje 🙂

pajoslava
autor
6. dub 2012

@misssutko Ty jo a jak si zhubla tech 30?? Tak mrkni a uvidis. S vojtiskem do toho jdem urcite 😉

pajoslava
autor
6. dub 2012

@ilonne Pošli mi majlík do IP či sem, pošlu knížku 😉

misssutko
6. dub 2012

Začala jsem sledovat koli a čeho jím, zvýšila příjem tekutin a začala se hýbat. cvičila jsem 7x týdně, 2hodiny denně

ilonne
6. dub 2012

@pajoslava Posláno.

Jinak jako @misssutko, taky jsem začala vše psát, víc pít, hýbat se a mám za 14 dní dole dvě kila a i na mírách už je to vidět. Teď mám asi tři dny pauzu, jsem nachcípaná, ale dneska už jdu zase na plošinu cvičit. Chodím ještě každý nad na vibrační plošinu na půl hoďku a to vřele doporučuju.

misssutko
6. dub 2012

@pajoslava Holky, myslím, že jdu do tohos Váma 🙂

pajoslava
autor
6. dub 2012

@misssutko Tak to obdivuju pevnou vuli i tu chut k tomu! Me se tady na tom libi, ze sledovat nemusis nic, mas proste dane co jist a hlavne zadne vazeni 🙂 A to cviceni by me asi zabilo 😀 Ted urcite 😀 Drive jsem misto cviceni byla neustale se psama na cvicaku, takze pohybu bylo dost, behala jsem se dvema agi. Ted s malou se to neda ☹

misssutko
6. dub 2012

@ilonne 🙂 pamatuju si, že jsem si ze začátku zapisovala, co všechno sním a kdyžj sem to viděla zapsané, tak jsem z toho měla teda pěkné depky 🙂

na_aty
6. dub 2012

Já se také přidávám ;)..jsem 4 m po porodu 2.mimi a už to hubnutí nejde jako po 1. ☹

pajoslava
autor
6. dub 2012

Pěkně se nám to plní, to je dobře! Tedy ne, že všechny tak chceme hubnout, ale myslím, že hromadně a se vzájemnou podporou to půjde určitě lépe! 🙂
A navrhuji abychom si všechny tykaly, ju?

ilonne
6. dub 2012

@pajoslava No určitě.
@misssutko Jo, to byl docela mazec. To zapisování hodně pomáhá.

misssutko
6. dub 2012

@pajoslava Souhlasím s tykáním 🙂

sebestka
6. dub 2012

@pajoslava Můžu taky poprosit?SebestovaPetr@seznam.cz

splavicek
6. dub 2012

Ahoj holky,chtěla bych vás podpořit!Já jsem tento detox nebo dietu začala v úterý,takže dnes jedu 4. den a už mám dole asi 1,5 kila ale cítím se celkově lehčí.Já měřím 163 a váha byla 65 kg a chci se dostat tak na 58-59 co jsem měla než jsem začala žít s přítelem 🙂 Jinak jídlo je opravdu mňamka a vůbec se nebojte časové náročnosti,snídaně zabere tak 10 minut chystání,ale většinou si ji dělám už večer a nechám odležet v ledničce,je to chutnější a šťavnatější.No a obědy a večeře zaberou taky chviličku,salát z červené řepy jsem si udělala do větší misky a mělo ho na 3 dny.Ten jediný mi teda moc nejel,ještě že tam k tomu mohlo byt to vajíčko nebo sýr.Brokolice a lusky s česnekem-neuvěřitelná mňamka a mrkvový perkelt jsem před chvilkou dojedla na oběd a luxus!Já jsem byla zvyklá jíst hodně zeleniny i předtím, takže pro mě je to v pohodě,možná kdo není zvyklý na tolik zeleniny tak bude mít ze začátku problém,ale určitě je to nejlepší dieta co jsem kdy absolvovala.A hlavně dodržovat pitný režim je důležité,chce to aspoň ty 3 litry vody denně.Takže holky vzhůru do toho,budu se těšit na vaše dojmy a úspěchy! 😉

jitulka23
6. dub 2012

ahoj!tak jestli neva,tak já se k vám taky přidám.ale budu vás jen tak podporovat,držela jsem tu detoxikaci v lednu. 🙂 🙂

splavicek
6. dub 2012

Jinak kdo by chtěl, tady je odkaz na knížku: http://www.ulozto.cz/xP6xSyU/zhubn-te-jednou-pr... 🙂

pajoslava
autor
7. dub 2012

Tak holky, napište mi teď s jistotou, kdo v neděli začne s námi - vojtisek nemusí 😀

Poté pokud máte zájem, bych tu zaznamenala naše míry... Jestli chcete jen váhu, dáme váhu, ale super by byly i cm kolem pasu a břicha, aspoň ty 😉

Udělala bych nějakou tabulku... Taky můžeme založit uzavřenou skupinu, pokud nechcete, aby nám sem někdo kukal.

Začíná se tedy zítra, takže nejlépe dnes nakoupit potraviny: Mrkev, jablicky, orechy, hrozinky, med (snidane)
Brokolici, cesnek, syr, rozmaryn (obed)
Cervenou repu, smes mrkev hrasek, kysele okurky (vecere)

To nás čeká zítra 😀 Dokoupit ještě fazolové lusky a máme jídlo i na druhý den + více mrkve a tři dny jsou hotové 😉

Jinak - dnes si dejte pořádně do nosu!!! Já tedy určitě dám 😀

pajoslava
autor
7. dub 2012

Jee, tak doufam, ze na to nakonec nebudu sama ☹

Mam nakoupeno, prave jsem se totalne nacpala mcdonaldem a hura spat a probudit se do noveho a lepsiho 😀

pajoslava
autor
7. dub 2012

@vojtisek2007 Tak coo? Ani Ty se neukazes ☹

klarisak
8. dub 2012

@pajoslava Tak já to bohužel nestíhám se k tobě přidat, ale pošleš mi prosim tu knižku rakovanovak@seznam.cz

drzim ti palečky, at ti kila jdou krasne dolů 🙂 ja potrebuji taky zhubnout. po porodu jsem si libovala že jdu domu jen s 5kili navic, po dvouch mesicich se to obratilo a já šla zpatky s vahou nahoru, ted uz mam zas opet to same kdyz jsem sla rodit ☹ ale dolů ne a ne jít ☹

eimmy
8. dub 2012

@pajoslava můžeš mi prosím poslat do IP tu dietu ?? díky

vojtisek2007
8. dub 2012

@pajoslava jsem tady, vcera jsem mela na navstěvě tchýni....už jsi začla, já dneškem...kdy kam napsat ty naše váhy a tak ????

pajoslava
autor
8. dub 2012

@klarisak
Přesně tak to mám i já... šla jsem až po porodu nahoru a mám skoro tak než se malá narodila 😀 Děs.

A začít můžeš i později, my Ti aspoň budeme hlásit, jak to jde 😀

@vojtisek2007 Začala začala 🙂 Nakonec asi budeme jen dvě, nikdo jiný nenapsal, tak to ani tabulku psát nemusím ne ? 🙂 Napiš si Ty někdy všechny rozměry a pak to porovnáme za 14 dní třeba. Jen sem hoď váhu.. já tedy začínám přesně na 68 kg.

Právě se mi dělá brokolička 😀

vojtisek2007
8. dub 2012

@pajoslava no tak já začínám na 80kg taky přesně 😀 😀 😀

eimmy
8. dub 2012

@pajoslava nevím jestli jsem to nepřehlédla ale nějak mi unikla množství kolik se toho může jíst.... ?????

pajoslava
autor
8. dub 2012

@eimmy Jíš tolik, kolik sníš.. není to právě omezené, můžeš prasknout 😀

@vojtisek2007 Tak jak Ti chutnal oběd? No já popravdě říkám, že vůbec ☹ Dala jsem si tam asi moc oleje, tak jsem to měla hooodně mastné a česnek jsem trošek přepískla, takže jsem to do sebe cpala a trpěla ☹ Teď si jdu chystat večeři.. snad to bude lepší 🙂

ilonne
8. dub 2012

Ahoj, ahoj, já taky začala, ale nemám čas se ozvat, dělali jsme generální úklid a ještě mám rozešité šatičky pro prťousici. Jak bude trochu času, hodím sem míry, zatím výška a váha 165cm, 83 kg 😉.

pajoslava
autor
8. dub 2012

@ilonne Supeeeer!!! Jsme tři! 🙂

klarisak
8. dub 2012

držím vám palečky, já začnu nejspíš ve středu 🙂 v utery udelam nákup a začneme 🙂