Zhubněte jednou provždy - znáte? Přidá se někdo?

pajoslava
5. dub 2012

Manžel se dostal k této knížce a začal se stravovat dle jejího návodu - opravdu během pár dní šly vidět pokroky! Nevydržel celých 28 dní, ale shodil a na cm zhubnul to co potřeboval a chtěl... Já jsem odolávala, ale vzhledem k tomu, že jsem včera stoupla na váhu a opravdu se zhrozila - jdu do toho! 🙂 Přidá se někdo? Asi potřebuju podporu někoho, kdo bude jíst to samé 😀
Knihu mám ve formátu PDF, tak na přání zašlu 😉

Přidejte se, pokud máte chuť změnit svou velikost a snížit hmotnost!

misssutko
16. dub 2012

@pajoslava Nikdy jsem tolik zeleniny nesnědla, normál se mi chce zvracet ☹ . Ale snad se to upraví. Jinak jsem se vážila jen cvičně a málem to semnou seklo 😀

pajoslava
autor
16. dub 2012

@misssutko Zadne cvicne! 😀 Pekne az za 14 dni nejdrive 🙂 Jako kdyz se priznam, taky me to obcas natahuje, polovina veci mi nechutna a tak s tim bojuju! Treba cuketu jsem si udelala na zpusob perkeltu, protoze jinak bych ji nedala. Dnes mam brokolici a uz ted je mi spatne, kdyz na to pomyslim 😀 Co mi pomohlo, tak na zadne jidlo si nedavam ten syr, aby se roztopil, ale kousu ho k tomu.. tim to tak nejak zajidam 😀
Kazdopadne vcera testoviny byly vynikajici, snedla jsem toho fakt hodne! 😀

misssutko
16. dub 2012

@pajoslava Jo těstoviny výborné, já si ten sýr nastrouhám,aby se roztopil, jinak bych z té zeleniny nesnědla vůbec nic 😀 😀 😀

pajoslava
autor
16. dub 2012

@misssutko U me naopak, me hned po prvnim obedu zacal delat prave zle ten roztopeny syr, takze ho od te doby kousu 😀

Dnes opet brokolice - bleeeeeeeeeeeeeeee, ale snidane byla super 🙂 A co rikas na Borsc? Ja nadavala u toho chystani! Des!

misssutko
16. dub 2012

@pajoslava Já nadávám u všeho 😀. Učím se na zkoušky a na nějaké velké vychystávání nemám čas 🙂. Taky nemusím brokolici, akorát se na ni chystám -fůj .

pajoslava
autor
20. dub 2012

Tak co holky, jak to jde??

pajoslava
autor
24. dub 2012

No tedy, doufám, že jsem nezůstala sama!

Já se po 14 dnech vážila a hlásím 3,5 kg dole a na cm celkově -12 cm!!!! 🙂 Jsem spokojena, snad to ještě půjde dolů.

Jídla už jsou pestrá, takže paráda!

vojtisek2007
24. dub 2012

nezůstala 🙂 jen teď nemám čas psát, mám hodně práce 😠 😠 😠 , já se vážila včera, 1,8kg a 4 cm dole....to mám za ten kousanec do tý čokošky 😀 😀 😀 😀

misssutko
24. dub 2012

Ahojky, taky se hlásím. Já jsem asi nějaká degenerovaná, ale já mám o kilo víc a míry furt stejné ☹

pajoslava
autor
24. dub 2012

@vojtisek2007
@misssutko Já tedy ale musím dopsat, že jsem se měřila kde se dalo, tak proto tolik cm 😉

@misssutko Fakt? A držíš to tedy ještě pořád? Jako ta váha u mě kolísá, ale cm vidím, hlavně na břiše a v pase...
Tak to mě mrzí, nevím proč to tak máš ☹

petamaskova
24. dub 2012

moc prosím o poslání knihy ve formátu pfd na email:peta.maskova@seznam.cz

klosky
24. dub 2012

Taky bych chtěla poprosit a začít tu s váma...🙂

misssutko
24. dub 2012

@pajoslava Asi jsem nějaký mutant nebo co 😀 . Pořád držím, jím přesně podle knihy a prd z toho ☹

pajoslava
autor
24. dub 2012

@misssutko Kdyz uz si jednou tak krasne zhubla, je zvlastni, ze to ted nejde. Zvlast pri takovem jidelnicku 🙂

@klosky O par stranek dal je odkaz, kde se da knizka stahnout, nebo posli email 😉

pajoslava
autor
26. dub 2012

@misssutko Tak me napadlo - u jednoho z tech receptu je na tu pani email... nechces ji zkusit napsat? Popsat ji, ze to drzis uz 18 dni a zadna zmena? Treba Ti poradi a tak 😉

mrs.bistra
26. dub 2012

@misssutko Ségra,vždyt jsi suchá jak plot 😀 ty hubnout nepotřebuješ,ted ti to náhodou sluší 🙂

misssutko
26. dub 2012

@mrs.bistra Nejsem, furt se nedaří.

misssutko
26. dub 2012

Děvčata, já s dietou končím ☹ . Přemáhám se, láduju do sebe zeleninu a tak a stejně je to k ničemu. Vám přeju co nejvíce úspěchů 🙂

mrs.bistra
26. dub 2012

@misssutko já jsem též jak bedna od kytu a žiju 😀 cvičím,běhám,na bruslích jezdím,nijak se nepřežírám,jím malé porce a stejně prd 😀

mrs.bistra
26. dub 2012

To mám z těch hnusáckých léků beztak 😀 je přestanů žrát a to se to bude hubnout 😀

pajoslava
autor
26. dub 2012

@misssutko Jasan, taky bych s tím asi práskla, kdybych neviděla změnu... každopádně být Tebou, tak jí určitě zkusím napsat! Třeba by opravdu poradila, kde je problém.

misssutko
2. kvě 2012

Holky, opět se hlásím. Od té doby, co jsem přestala držet tuto dietu jsem zhubla půl kila 😀

pajoslava
autor
3. kvě 2012

@misssutko 😀

lolelole
3. kvě 2012

ahoj ženské, píšu jenom tak motivačne, pro ty co teď detoxují, nebo se jenom odhodlávají, že to funguje. Alespoň u mne to tedy fungovalo - zhubla jsem za ten mesíc (resp. 5 týdnu- jsem si to prodloužila) 5 kg a asi 8 cm v pase. Slibované 2 velkosti jsou pryc 😀 Už je to asi tak 2 mesíce co jsem skoncila a váha porad stejna, ale jídlo si samozrejme hlídam nadále i kdyz nekdy už se i na tu čokošku nechám zlákat. 😅

pajoslava
autor
15. kvě 2012

Ahoj holky! Tak jak? Kdo drzel - jak jste na tom? Co ted? Jak se stravujete?
Ja tedy hlasim, ze jsem vydrzela 24 dni, ty posledni jsem uz prizpusobila sobe.. do ted se stravuju dle jejich receptu, ale o vikendu si zeru... Pres tyden se snazim nehresit.
Ted jsem se merila a vazila a jsou to 2 mesice a necely jeden tyden co jsem to zacala drzet a vysledek je :

- 4,5 kg
a - 24 cm (měřen pas, břicho, boky, zadek, stehno, ruka, krk...)

Co Vy????

Ale stale si pripadam stejne tedy... takze dam ted tak 2 mesice a kuru si zopaknu 🙂

mikuss
19. čer 2012

ahoj, dívala jsem se na tu knihu a v jídelníčku je i maso, nevíte jestli to bude mít stejný účinek, když to maso vynechám? máte zkušenosti? díky 🙂

dato4
27. čer 2012

Ahoj všem.Koukám ,že diskuze proběhla 6.dubna, a já bych se chtěla zeptat jak jste dopadly? Od zítra totiž začínám .

kleon
5. črc 2012

@pajoslava ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli je možné na můj email poslat Havlíčka Jsme to,co jíme -jídelníček 60 dní?Všude je to smazané.Moc díky za ochotu,přeji hezký den 🙂 🙂

kleon
5. črc 2012

@pajoslava Jejda,omlouvám se-já se spletla v adrese.To asi dělá to počasí,mozek začíná měknout.Tak snad někdy jindy 😀