Zhubněte jednou provždy - znáte? Přidá se někdo?

pajoslava
5. dub 2012

Manžel se dostal k této knížce a začal se stravovat dle jejího návodu - opravdu během pár dní šly vidět pokroky! Nevydržel celých 28 dní, ale shodil a na cm zhubnul to co potřeboval a chtěl... Já jsem odolávala, ale vzhledem k tomu, že jsem včera stoupla na váhu a opravdu se zhrozila - jdu do toho! 🙂 Přidá se někdo? Asi potřebuju podporu někoho, kdo bude jíst to samé 😀
Knihu mám ve formátu PDF, tak na přání zašlu 😉

Přidejte se, pokud máte chuť změnit svou velikost a snížit hmotnost!

alzaxxx
11. črc 2012

Ahojky
@pajoslava můžu taky poprosit o zaslání té knihy....🙂 na alzaxxx@seznam.cz 🙂 Děkuji .
Taky potřebuji shodit kila po dětech....🙂 A už si nevím rady...moc diet neznám...teda pár ano...,ale ty jsou spíš hladovění 😀 Ale taky ,když už se k tomu dokopu tak bych chtěla aby ta dieta byla učiná a bylo na mě něco vidět....🙂 Děkuji

blmaj
29. črc 2012

@pajoslava Dobrý den, mohla by jste mi prosím zaslat knihu v PDF na mail : mertovab@seznam.cz. Děkuji moc. Blanka M.

verunkak
29. črc 2012

Dobrý den,mohla by jste mi také prosím poslat knihu🙂) přibrala jsem 40Kg u malé a jsem neštastná:( zkoušela jsem toho už tolik a nic moc nezabralo. Děkuji
komarkovav@seznam.cz

fraal
29. lis 2012

Dobrý den, také žádám o zaslání knihy a pokud možno i toho odkazu na dietu pana havlíčka do meilu na fraal@seznam.cz díky moc
mě se ten odkaz na havlíčka ukazuje jako jen stránka mimibazarku a nic víc, tak díky moc - mám po porodu 10kg nahoře a nemůžu to zbubnout ani cvičením ani dietou a to už má malý přes dva roky

werunka23
3. pro 2012

No tak.. Na co knihy? Stačí postupem času pomalu vyřazovat sladkosti, pak brambůrky.. Chodit víc na procházky, blbnout se psem... Používat rostlinné tuky místo živočišných, málo kořenit a solit, víc česneku a ovoce.. Mandarinky jsou výborný pomocníci při chuti na sladké 🙂 Nejezte mastná jídla a potraviny s přídavkem jakýchkoliv E----
Za Týden stravování v Mc'donaldu jsem přibrala 6 kilo 🙂 A to jsem měla každý den jeden ubohý happy meal s cheesburgrem, hranolkama a coca colou :D Teď už je to skoo dole... Nemusíte si kupovat drahé knihy a podstupovat nesnesitelné recepty.. Prostě to co se dá nahradit zdravým nahraďte ( pečivo místo bílého celozrnné, bílá rýže- neloupaná rýže, těstoviny-tmavé těstoviny) Oblíbená jídla jako svíčková a rozlítaní ptáčci proč ne? Ale málo 🙂 Když si budete dávat mnohem menší porce jídel bude to fajn 🙂 A 6 jídel denně znamená, že k dosavadním 2 jídlům, které stíháte akorát v práci a po práci, přidáte další 4 jídla, které budou ve stylu ovoce, jogurtů a musli 🙂 Když ležíte u televize a nudíte se, pokuste se třeba o sklapovačky a máchání nohama ve stylu ježdení na kole :D

kader
3. kvě 2014

@pajoslava Dobrý den, teprve dnes jsem poprvé slyšela o knize Zhubnete jednou provždy.
Máte už vyzkoušeno? A máte Prosím ještě knihu v pdf? Děkuji

iveet1
3. kvě 2014

Dobrý den, mohla bych také poprosit o zaslání knihy na Iveta.prok@gmail.com Děkuji Iveta

ssarula
6. kvě 2014

@pajoslava prosím moc, mohla by jste mi knihu Zhubněte jednou pro vždy zaslat? Viděla jsem ji u kamarádky a zaujala mě. Děkuji moc

ssarula
6. kvě 2014

Nebo jestli již někdo knihu od paní má, prosím pošlete mi ji, buď sem do zprávy nebo na mail kacenka-sk@seznam.cz

pajoslava
autor
6. kvě 2014

@ssarula
@iveet1
@kader Ja uz knihu nemam, ale na uloz.to je, takze staci zadat nazev a vyjede Vam v pdf

jkladno
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kiki774
16. kvě 2014

Ahoj holky, chtěla bych do toho jít s vámi. Já teď zkouším hubnout s Obethinem.

cecetka
18. kvě 2014

Kniha se dá stáhnout na uloz.to, jak tady psala pajoslava.
Kdo Mačingové detoxikační program vydrží, ten zaslouží odměnu ... a ta odměna je právě ztráta několika kilogramů tuku, Opravdu to funguje.

vendik84
18. kvě 2014

Múzu taky poprosit o ztaslani knihy dekujimoc 🙂