Jak cvičit doma na zpevnění břicha?

geilinka
27. únor 2018

Ahoj jsem 14dni po druhem porodu a zustalo mi bricho po prvnim jsem nic extra nemela ted mam solidni pneumatiku...jak zacit doma cvicit aby we to aspon trochu srovnalo...na hodiny pilates apod casove nezbyva cas a nejsem pohybove nadana takze neco fakt doma

petrasipkova1
27. únor 2018

14 dní po porodu? to nemyslíš vážně, že ? 😀 Kup si zpevňující pás na bříško a cvičit po šestinedělí, na youtube toho najdeš na doma mraky.

maaadar
27. únor 2018

Začala bych teď maximálně posilovat pánevní dno a zjistila si, jestli mám diastázu, a podle toho volila cvičení.

geilinka
autor
28. únor 2018

@petrasipkova1 jenze nevim co je jak proverene....
@maaadar diastaza je co prosim. Google se mnou moc nespolupracuje-nenacita....

maaadar
28. únor 2018

@geilinka diastaza je rozestup primych brisnich svalu a vystouple brisko muze byt jejim dusledkem. Nahmatas si ji nejlip nad pupikem, kdyz udelas jakoby sed-leh. Na youtubu je k tomu navod. Pokud bys ji mela, neni vhodne primy brisni sval posilovat

eldam3
24. črc 2018

Zacni cvicit, davky kazdy den, a k tomu dodrzuj zdravy zivotni styl. ja chodim na jogu do fitka a vypadam celkem fajn

marketanova
12. únor 2021

Stačí si koupit podložku na cvičení, zapnout video na netu a tam najdete tolik možných variant a cviků, že se vám o tom ani nezdá. Potom už to chce jen začít a mít pevnou vůli.