Svatební dar. Jaký nejlepší jste dostaly, případně darovaly?

reeeza
2. bře 2022

Ahoj 🙂 Zajímalo jaký nejlepší svatební dárek jste dostaly, případně darovaly?
Chtěla bych vybrat něco nevšedního (personalizovaných hrníčků a polštářků asi chudáci dostanou spoustu 🙂.
Něco co má dlouhotrvající hodnotu.
Děkuji moc za nápady 🙏☀️🥰

klokanka31
2. bře 2022

@reeeza Pro mě byl nejlepší svatební dar ruční kafemlýnek v retro stylu 😊

katule1990
2. bře 2022

@reeeza Co třeba investiční mince? Myslím, že se vyrábí i speciální svatební.

pajav
2. bře 2022

Já jsem od sestřenice před 11ti lety dostala takové dózy na potraviny, praktický dárek a musím říct, že je používám do dnes.. dárek, který jsem opravdu využila 🙂

pampeliska1313
2. bře 2022

My s manželem dostali naše woodoo panenky.:D tak to bylo hezký.🙂 ještě jsme dostali štítek jako klicenku s našim příjmením a datem svatby, doteď to oba nosime na klíčích.🙂 a ještě “obraz” z mincí do tvaru srdíčka.) zatím nám to tu visí, máme takhle porad par stovek v plusu.:D

sigyn
2. bře 2022

Hlavolam, který bylo třeba rozluštit a uvnitř něj peníze. 🙂

lachipie
2. bře 2022

@sigyn Hlavolam ze dřeva a dovnitř peníze jsme nechali vyrobit taky. Byl to nejlepší dárek. Seděli u toho asi dvě hodiny, než se do toho dostali 😀.

levandule_k
2. bře 2022

My jsme dostali peníze, někteří se nás ptali, jestli chceme něco konkrétního. Říkali jsme, že budeme rádi, když přijdou a pokud chtějí něco dát, ať nám přispějí.

Originálně zabalené peníze jsem měla ve fotorámečku a k tomu stírací los.

My dáváme peníze. Když se vdávala ségra tak jsem jim k tomu dala ještě drobnost, co se mi líbila, ale ji znám dobře.

krisstina93
2. bře 2022

No většinou sou všichni nejradši za peníze. Já teda měla největší radost, když sem dostala meč :D a pak od kamarádky sme dostali ručně vyráběné dřevěné misky s vypáleným věnováním, ale ona se živí vyráběním nábytku a doplňků ze dřeva, takže to mělo úroveň a nebylo to jenom nějaké obyč Homemade :D

rnika
2. bře 2022

Většinou peníze, ale dostaly jsme např. pěkný rám na fotografie, krásnou dřevěnou vyrezavanou misku (v ní ořechy a rulicky s penězi), dozu s bonbóny a v ní také rulicky, deskové hry, poukaz na představení kouzelníka pro nás a deti, keramický truhlík plný kvetin, na zeď tabulku s textem - kamarádka ji sama vypalovala a spoustu dalších... .... radost jsme měli že všeho ☺️

westie
2. bře 2022

Rekli jsme si o penize a dostali je ve spouste originalnich balenich. Asi nejtrvalejsi byla kytka v kvetinaci, na ktere byly navazene bankovky zavazane do rulicek - kytku mame jeste ted, prezila dvoje stehovani a dari se ji vyborne🙂

honatko092
2. bře 2022

Lístky na koncert 👍🏻

martiniquest
3. bře 2022

Sada indickeho koreni od Antonína. Plus v jedne korence byly misto koření penize. Bylo to vtipne a prakticke.

gracinka7
3. bře 2022

@reeeza většinou se nejvíc hodí peníze. A nebo by se mi líbil i společný zážitek.

kafr
3. bře 2022

Ženich byl hrozná kalamita, spousta úrazu, takže jsem nevěstě předala domácí lékárničku + peníze na lékařskou péči (v té době byly poplatky).

alpakovo
3. bře 2022

@reeeza v době svatby jsme s manželem dělali ve stejné práci a od kolegů jsme dostali nádherné fotoalbum,kde na začátku byly naše fotky, pak svatební oznámení a zbytek alba byl vyplnění penězi od všech kolegů. Album a fotky mám dodneška

drahmi
3. bře 2022

My jsme měli mega překvapení, když nám na naší svatbě v lese zahrála naše srdcová kapela. Bylo to zorganizované do detailu, že jsme do poslední chvíle vůbec nic netušili 🥰
Jinak dáváme většinou peníze, ale snažíme se vymyslet vždy něco originálního - ne prachy v obálce 😁 Ale naposledy - když šel manžel za svědka, jsme dávali zážitek a to půjčení mustanga na víkend. Oni jsou milovníci těchto aut, takže byli nadšeni 🙂

ferda90
4. bře 2022

@westie ahoj, nemáš prosím fotku tě kytky? Při inspiraci 🙂 děkuji

johca
4. bře 2022

Dávali jsme toho moc, ale toto se docela osvědčilo: https://www.olivove-drevo.eu/ vybraly jsme tam nějaké sady, misky a další designovky 🙂 jinak my na naši svatbu peníze klasika nebo skleněné panáky a hodiny na zeď od kamarádů 🙂