8mi měsíční miminko. Jak ho oblékáte do zimy?

sabayon
23. zář 2008

Dobrý den, maminky,
chtěla bych se s vámi podělit o zkušenosti, jak oblékáte vaše mimi, do zimy 10°C.Děkuji, Martina.

criterska
23. zář 2008

Ahojky, tak nám bude za 3 dny 7 měsíců, ještě ležíme v hlubokém kočárku a Tadeáškovi dávám boďáka, na to tričinko s dlouhým rukávkem, dupačky a teplejší kombinézku nebo gaťátka a bundičku, na hlavičku čepičku, zrovna dnes jsem ho zabalila jenom do deky, ale jinak ho do kočárku dávám ještě ve fusaku do autosedačky. Nevím jestli je to hodně nebo málo, ale vypadá celkem spokojeně a ani nemá studený ručičky nebo nosík, tak snad...

jenjanka
23. zář 2008

Ahoj nam je sedm měsicu a davam štrapliky,bodyčko z dlouhym rukávem,oteplene kalhoty,svetr a na to buď mikinu nebo bundičku,čepičku a botičky,je ve sporťáku přikryty dekou

flufla
23. zář 2008

Ahoj,nám je dnes akorát 8 měsíců. Dnes měl jen body s krátkým, teplou mikču s kapucenkou, teplejší gatky, punčochy a fusky. J á ho oblíkám spíě méně, v případě potřeby , mám sebou v kočáře věci na přiobléknutí +deku. Eště sme nebyli ani 1x nemocní, ani rýmička (ťukyťuky)

mkr
23. zář 2008

ahoj, tak my máme dlouhý body punčošky na to tepláčky a teplý ponožky, a bundu teplejší, která je podšitá fleesem, čepici, moc neoblékáme radši dám teplejší bundičku než tři trika, punčochy dáváme když je fakt chladnějc tak 10 C

agatka77
23. zář 2008

ahoj,my máme 7 měsíců a devět dní a oblékám takto:body s dl.rukávem,punčošky,bačkůrky,kalhoty,teplá mikča nebo bundička a slabá čepička.jezdíme ve fusaku ve sporťáku,ale dneska bylo docela teplo,tak celou vrchní část fusaku měl srolovanou dolů

kubinkov
23. zář 2008

Já dávám body s dlouhým rukávem, punčocháče, svetr, oteplené rifle,teplé ponožky, bundu s flísem uvnitř, bavlněná čepice s několika vrstvami přes uši, jezdíme ve sporťáku s nánožníkem. Když malý usne, přikryju ho až po ramena tenčí fleecovou dekou.

listicka20
23. zář 2008

kolem deseti stupňů tady bylo, když bylo malé asi půl roku, dávala jsem body s dlouhým, teplejší bundu s kapucí, tepláky, tlustý ponožky a nožičky jsem zabaila do deky. Takhle podobně to budu praktikovat i teď na podzim, ovšem teď už slečna bude mít i botičky, že 😀