Body s krátkým rukávem pro novorozence. Používali jste?

jihajiha
17. kvě 2012

Chci se zeptat, jeslti jste používali pro novorozence bodyčka s krátkým rukávem když se narodili v létě?

scai
17. kvě 2012

Já nepoužívala, možná je měla tak dvakrát když byly přes třicet. Ale jinak né, stejně byla jen ve stínu a zase tak teplo mi nepřišlo. Právě mě dost vadí ty krámy, že se tam s dlouhým už od jara nesežene.

petulka25
17. kvě 2012

Ahojky první dcera je nakonci června!před 4 roky-byly opravdu horka-tak bývala jen v krátkém body-mám takový pocit , že i v noci+ zavinovačka 🙂

vojtisek2007
17. kvě 2012

naše Eliška - červen - taky jsem využila hodně bodýček s krátkým, ale třeba ségra má holčičku až v srpnu a nevyužila je vůbec....

camelinka
17. kvě 2012

naše malá je červencová a bodíčka s krátkým jsem párkrát využila, hlavně když byly ty 30ky a vejš.párkrát byla v kočárku i jen v plíně 😉
@jihajiha

petrunka01
17. kvě 2012

Syn je v červnu a to jsem je využila,bylo fakt horko a nic jinýho,než plínku a bodýčko s krátkým rukávem by nesnesl.Loni se v červenci narodila dcera,ale léto nic moc a krátký rukáv měla jen párkrát.Takže já bych jich pár koupila,ale dlouhý rukáv se dá ohrnout,ne...

veruska007
17. kvě 2012

@jihajiha Syn je srpnovy a bodycka s kratkym rukavem temer nevyuzivame. Ja davala s dlouhym rukavem i v lete, kvuli slunicku, u novorozeneho miminka.

anehap
17. kvě 2012

Malá je v červenci a taky jsme s krátkým využily minimálně 😉 Nebylo moc vedro a když pár dnů bylo, spíš jsem dávala s dlouhým rukávem - nějaké hodně tenké, právě kvůli sluníčku...

jesca
17. kvě 2012

Kdyz se mala narodila, bylo 34°C, takze jsem ji davala bodycko s kratkym. Kdyz mi prislo, ze je ji chladnej, dala jsem ji pres to pyzamko... Ted mi v podedene vybavicce pro c.2 chybi bodycka s dlouhym, musela jsem dokupovat😀

mates22
17. kvě 2012

malá je v červenci, vedra šílený, takže trávila celé dny jen v bodýčku s krátkým a ponožkách, ale stejně byla splavená a tak jsem ještě koupila takové ty klasické košilky na zavazování, lehoučké a když bylo největší vedro, měla jen plínku a košilku a ponožky. Takže za mě ano, užili jsme je hodně.

elana
17. kvě 2012

@scai úplně 100% souhlasím!!!
@jihajiha ani já jsem bodíčka s krátkým rukávem nevyužila, jestli fakt párkrát, jak byly v srpnu ty hrozný horka. Ale jinak miminko má většinou o něco výš nastavenou toleranci (z dělohy je zvyklé na 37 stupňů, i když je tam samozřejmě nahé🙂). Pár bych jich koupila, ale jinak já využívala opravdu spíš ta s dlouhým rukávem, stejně jsem ho držela ve stínu.

alamo
17. kvě 2012

@jihajiha Kratke body, plinku a na nohach ponozky, kdyz bylo horko.

beruska24.9.
18. kvě 2012

body s kr. rukávem jsem nedávala, v hicech jsem dala miminkovskou košilku (andílka), jinak body s dl. rukávem.

cicacica
19. říj 2012

Fakt záleží, kdy se mimi narodí. Pokud je to koncem léta tak se krátký rukáv moc nevyužije.

mafeska
4. lis 2012

Alenka se narodila v červenci, koupila jsem jen 2 body s krátkým a jenom proto že se mi hrozně líbily, nakonec je unosila, do výbavičky jsem kupovala automaticky s dlouhým rukávem.