Budou mít vaše děti speciální oblečení na Vánoce?

vvvecna
11. zář 2011

Ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli Vaše budou mít nějaké spešl oblečení na Vánoce,třeba pro holčičky jsem viděla nádherně červené šaty,ale co pro kluka,potřebuju poradit,Jsou nám 2 roky tedka.Moc děkuju Verča 😉

dana3262
11. zář 2011

@vvvecna ahoj. My jsme zvykli mit na Stedry vecer svatecni obleceni. Pocitam, ze dziny, bilou kosili a treba vesticku, ale podle toho, kde budem. Naposledy bylo u partnerovych rodicu tak pretopeno, ze skoncil skoro nahatej 🙂 . Urcite neplanujem nic smesneho ani nic pripominajiciho santu.

vvvecna
autor
11. zář 2011

@dana3262 děkuju,taky nechci nic takoého jen ta čepička se mi líbí,ale už je velký a chci aby už vypadal sátečně 🙂

ronyx
11. zář 2011

Ahojky tak já čekám chlapečka a termín mám 22. prosince,takže asi budu na štědrý den ležet s prckem v nemocnici,ale pokud to příjde dřív a budeme už doma,tak mám nádherý obleček,který vypadá jako kalhoty s bílou košilkou v kuse. Má to i motýlka,takže pokud budem doma,bude malý opravdový frajer 😉

andelka
11. zář 2011

Loni měl malej béžové kalhoty, bílé bodyčko a na tom pletenou vestičku. Hlavně pohodlně. Letos taky tak nějak asi. Extra svátečně ho strojit nebudu - klasika kalhoty, košile - a jako santu a podobné koniny taky ne. My máme stejně Ježíška 🙂