Co byste oblékli holčičce na vítání občánků?

ja123456
26. lis 2011

Co byste oblékli 4 měsíční holčičce na vítání občánků? Půjdeme v lednu.

jasekd
26. lis 2011

U kluka bylo pres 30 ve stinu, mel jen bodycko s kratkym a latkovku 😅 Oblecen byl nejmene reprezentativne, ale ostatni deti vriskaly vedrem. Holcicka byla v bodycku a cervenych puntikatych laclaccich, taky leto. V lednu bych dala treba puncochacky, body s dlouhym rukavem, pres to silnejsi saticky, nebo treba dzinove, a podle teploty v mistnosti svetrik a tenkou treba hackovanou cepicku. U nas je tam dusno a teplo i v zime, tak bych svetr a cepicku svlikla. Do fusaku se deti moc balit nemusi, tam ji jen vyndate a je pripravena. Nebo nejake pekne kalhoty s laclem, cokoli. Mne se moc nelibi takove to strojeni kluci do "oblecku", motylek atd, u holcicek je vyber lepsi. Mozna taky "boticky", jestli nejake mate, my jsme dostali, a hodi se to prave jen na foceni apod, jinak je to neprakticke. Ja to nejak neprehanela, u nas je to takove civilni, ani ti rodice tam nechodi nejak naparadeni,ale jinde jsem videla rodice v oblecich a kostymkach... U nas byli i v kratasech a keckach, to uz mi prislo dost 😝

misi.21
26. lis 2011

Mojí malé jsou 4 měsíce a jdeme příští sobotu. Dám jí dlouhé bodyno,punčošky,růžové kalhoty s laclem a ponožky. Určitě tam zima nebude. NAvíc si myslím,že je to max. na půl hodinky.Určitě nic nového kupovat nebudu,aby to měla na sobě jeden den a pak to leželo ve sříni. Zase taková sláva to není... 🙂

medvik
26. lis 2011

Naše Zuzanka měla v únoru (v té době 4měsíční) šatičky, pod nimi body s dlouhým rukávkem a punčošky. Přijeli jsme autem, v sedačce byla ve fusaku.

beruska24.9.
27. lis 2011

Byli jsme včera, malá (3m.) měla bodýčko, polodupačky a mikinku (soupravičku), pod polodupky ještě teplé ponožky, aby měla nožky v teple. Podobně byla oblečena kdysi i starší dcerka. Mám radši u miminek dupačky než rifle apod., jen jsem chtěla, aby to byla ´´lepší´´ soupravička. U nás to je maličké, teď jsme tam byli 2 rodiny, při starší 3 rodiny.

marecek4
27. lis 2011

s Terzkou jsem ho díky stěhování nestihli,pro Honzíka jsem si nechala od babi ulést z Burdy soupravičku se žabičkováním-původně byla na cestu z porodnice,ale nějak se netrefili v rozpise,ale do toho vítání které bylo až po prázdninách skoro když měl pět měsíců akorát dorostl,pro Radušku jsem tehdy měla sametové dupajdy,svetřík-tuším v bílém provedení,a pro Marečka jsem měla nachystaný krásný letní komplítek,ale byla zima jak v márnici,tak jsem mu dala normálně dupačky s kabátkem,soupravičku a na to na cestu svetřík,v autě vydržel hezky pod dekou

lucyjanek
27. lis 2011

Náš chlapeček měl džíny a košili (pod tím bodynko s dlouhým rukávem)...co jsem viděla holčičky kolem nás tak většinou měli nějaké šatičky, punčošky, svetříček a mašličku ve vláskách (nebo nějakou čelenku) nebo tak...ale spousta miminek tak bylo v soupravičkách (dupačky)

ladybugie
27. lis 2011

naše malá měla první vítání ve dvou měsících a kousek. Měla bodyčko, punčocháče, přes to šatičky a kabátek. Bylo to v květnu na zámku, takže chladná místnost. Tatínek stojící za námi měl v pohotovosti deku, kdyby náhodou 🙂

pattie
27. lis 2011

Naše kočka měla teplejší šatičky, punčocháčky a body s dl. rukávem. Záleží na tom, kde vítání máte, u nás je to v obřadní síni a bývá tam teplo... Určitě bych holčičce dala nějakou sukýnku nebo šatičky