Co dáváte mimčům na spinkání do spacího pytle?

pusolamy
15. srp 2011

Doposud jsme spinkaly v zavinovačce ale ted se mi tam mala začla hodne potit chci vyzkoušet spací pytel ae nevi maby ji tam nebylo taky teplo?Prosím poradte 😉

lena27
15. srp 2011

já dávala v létě jen body s dlouhým a v zimě overálek. ještě jsem přikrývala dekou

boruuvka
15. srp 2011

já dávám overálek, spací pytel a je pod peřinou. Praktikuju to tak celoročně. Když je jí teplo, tak se odkope.

katchi
15. srp 2011

Davam po cely rok overalek, v zime teplejsi fleecovy, v lete bavlneny. Nekdy je ve spacim pytli a nekdy jen pod perinou. Kdyz byla velka vedra, tak mel jen body s kratkym r.

olcab
15. srp 2011

když bylo vedro dávala jsme jen tričko s kr.rukávkem,jinak má overálek a flanelový pytel na léto,peřinkou jsem nepříkrývala a na zimu má takový tren semišový a přikrývala jsem jí peřinkou,polde toho jak bylo chladno v místnosti 🙂

llllucka
17. srp 2011

V zimně overálek,v létě body s kr. rukávem.Spací pytel a deku nebo peřinku neměl starší syn nikdy.

krokodilek
17. srp 2011

jaro/podzim - malá spí v bavlněném overálku, spacím pytli a je přikritá lehkou dekou
léto- když je teplo spí v bodýčku s krátkým rukávem a je přikrytá dekou... Když je chladněji má overálek a deku nebo spací pytel
zima- fleecový overálek, spací pytel a deka nebo bavlněný overálek spací pytel a teplá deka

nikoletka77
17. srp 2011

my spinkáme od mala v overálku, nebo dvoudílném pyžamku. a zakrýváme se jen dekou (ale až tvrdě spí..nesnese ani spací pytel, ani peřinu 🙂

meo
17. srp 2011

většinou dávám overálek, v zimě do spacího pytle a teď když je teplo, tak jenom přikryju peřinkou. Může se odkopat, pokud je jí horko.