Co nakoupit za oblečky pro srpnového mimíska?

mami29
21. dub 2011

Holky mam dotazek. Ma cenu kupovat mimiskovi nejake kratasky a tileckove overalky a tak? Prvni syn se narodil v rijnu a to uz bylo o obleceni relativne jasno ale s letem a mimiskem nemam zkusenosti.

ja.na81
21. dub 2011

Ahoj, mne se chlapecek narodil v pulce srpna a nic letniho jsme teda nevyuzili - mela jsem nakoupeny dvoje kratasky s trickem a jeden letni overalek a nemel to fakt ani jednou, byl v dupackach a bodycku 🙂

miska73
21. dub 2011

Nekupovala bych to, jenom bodyna s krátkým rukávem, stejně na ně budeš dávat určitě kabátek, mimíska budeš mít ještě hodně malýho...a nakonec můžeš vždy něco přikoupit 😉

klosky
21. dub 2011

Mě se malá také narodila koncem srpna a nakoupila jsem spoustu toho a něják jsme to nevyužili. Takže radši míň a nebo se to dá dokoupit kdykoliv. 😉

hansed
21. dub 2011

Ahoj, mám holčičku na konci července a letní věci jsem nevyužila... nosila body s dlouhým rukávem, ppolodupačky a dupačky.... na noc jsem jí dávala overálek. Na ven jsem jí dávala ještě lehounký kabátek a samozřejmě bavlněnou čepičku 😉 Když se trošku ochladilo, zabalila jsem ji do rychlozavinky a tak jsem ji šoupla do kočárku 🙂

coxa
21. dub 2011

Ahoj, já mám červnového kluka a letní věci jsme jako novorozenci nenosili ikdyž teplo bylo, max. tak body s krátkým rukávem, letní spíš až tak na konci léta (to už mu byly skoro tři měsíce a dokázal se zahřát), takže já bych na tvém místě nic nekupovala. 😉

berenika39
21. dub 2011

ahoj, petr je v polovině srpna a nic letního fakt nebylo třeba. přes největší horko kolem poledne (do třeba půlky září) se stejně ven nešlo, a dopoledne a navečer (už jen kvůli sluníčku) něco na celé tělíčko, třeba lehkou bavlnu, ale prostě dlouhý rukáv a dupajdy. když bylo hodně horko, nechávala jsem ho svlečeného někde ve stínu chvíli při přebalování. Doma míval samotné body s krátkým rukávem, když bylo horko, jinak plus dupajdy.
Určitě stačí lehké bavlněné věci, které využijete i po měsíci, dvou, podle toho, jak poroste. At jste zdraví🙂.
p.s. Předem stačí koupit opravdu jen to nejnutnější a pak se rozhodneš, podle velikosti, počasí, dneska koupíš cokoliv i o půlnoci🙂.

weri1
21. dub 2011

nám se narodil syn v červenci a nejvíc jsem využila body s krátkým rukávem a ponožky a čepičku samozřejmě,zbytek jako dupačky a tak jsem používala málo.Kratásky pro tak malý mimčo vůbec, on je doteď takovej horkokrevnej. A dokupovala jsem skoro vše nové...bylo mu vše malé 🙂

romana29
24. dub 2011

Dcera jena začátku srpna, bodýčko s krátkým rukávem neměla ani jednou - a to jsme venku byly několikrát denně.
Syn se narodil na konci června, pak bylo hrozně horké léto, tam jsme pár bodýček s kr. rukávem využily, ale určitě né moc. Hold miminko je miminko, potřebuje být v teple 🙂

No a podle tvého TP bych nad krátkým rukávem neuvažovala téměř vůbec, možná tak dvě bodýnka...uvidíš, že je pak prodáš zcela nové, nepoužité 😀

j.kriv
25. dub 2011

Taky bych koupila max.body s krátkým, malá je na začátku srpna a jak byla vedra, tak v necelých 3 týdnech byla venku i jenom v body, doma jsme je využili hodně, nebo byla jenom v plence a ponožtičky. bodynka se dají využít v jakémkoliv počasí, stačí dát další vrstvu, kdežto kraťásky apod. potom leží ve skříni 😉