Co obléct na křtiny klukovi?

piskott85
2. srp 2010

Ahojík maminky asi se to tu moc nehodí ale potřebuji poradit, máme mít křtiny syna a já vůbec nemám páru co mu obleču 😒 nemůžete mi poradit?? 😀 a nebo dát nějaké odkazy kde bych něco našla?? 😅 moc děkuji jelikož na holčičku jsem toho našla spousty ale na kluky vůbec ☹ tak děkuji za radu....Jana

schatje
5. srp 2010

Ahojte, my sme minulu sobotu mali krstiny a maly ma 3 mesiace a mal oblecene:bielu kosielku s motylikom a svetlomodre letne nohavice z mothercare a biele ponozky🙂.Ja si myslym, ze biela a modra sa hodi pre take miminko do krstu.

kaatulkaa
7. srp 2010

Ahojky!
Tak řeším ten samý problém. Máme křtiny příští neděli a nevím co na malého. U holek je to jednoduché, ale u kluků-ještě když už nejsou úplná miminka ☹ Ještě než se malý narodil, tak jsem kkoupila v Polsku čistě bílou soupravu do porodnice vel. 52. Doma jsme přišli na to, že je to tak velké, že se do toho vleze teď. Tak to(ale dupačky mu už mu teď dávám jen tak na doma) a nebo koupit něco jiného 😒

spetra
29. srp 2010

mě se líbí miminka (miminkem beru dítě minimálně do půl roku) na křtinách v bílém...
Tomášek měl takouvou soupravičku, polodupačky a mikinu... Jiřík v tom půjde nejspíš taky...

andelka
20. zář 2010

Tak my křtíme příští neděli a zatím to vypadá na bílý overal jako spodní vrstvu a na to šedé kalhoty, bílý pletený svetřík a bílou pletenou čepičku, a botiky capáčky 🙂Úplně v bílém ho nechci, ale v pestrobarevném taky ne, takže kompromis 🙂

werunka21
7. říj 2010

Ahojky, ať koukám jak koukám, tak už se dneska nekřtí v zavinovačce 😲 ? . Máme křtiny za tři týdny a naši mi nechali nakulmovat takovou tu "starou" peřinku s volánkama a zvažuju, jestli malého do toho vůbec dát? 😅

andelka
8. říj 2010

@werunka21 pokud se ti do toho vleze, tak proč ne 😉 Ale nevím jak u vás se to dělá v praxi, u nás se leje konvičkou voda na hlavičku, tak nevim jestli by tam ty volánky neřekážely 😕
My jsme nakonec měli mimčo v teplém overalku, viz. foto ze křtin 🙂 bylo to pěkné, teplé, pohodlné, navíc jsem musela v kostele přebalovat, tak to bylo i praktické. 🙂

brusinka.pusinka
8. říj 2010

@werunka21 samozřejmě proč by né peřinku to je přeci krásné a tvůj je jěště miminko jak se patří já měla dceru v peřince do 4 měsíců 😉 my měli také pěřinku a bylo to kouzelné a volánky Kmotr nebo kmtra ohne na chvilku dolů aby se nenamočili. a bude miminku krásně teplíčko v peřince 😉 ono přeci jen je koncem října či začátkem listopadu v kostele docela dost velká zima 😉 😉

werunka21
8. říj 2010

@andelka @brusinka.pusinka já se obávám, že mi v tom třeba nevydrží. Balím ho do peřinky jen v noci a to až když mi usne, tak nevím. Každopádně vybalit ho můžu z ní vždycky že, když by protestoval 😅 .

brusinka.pusinka
8. říj 2010

@werunka21 přesně tak a navíc možná se v ní bude citit dobře když tam bude jiné prostředí a hodně cizích lidí no však jak píšeš peřinku můžeš odložit vždycky 😉

andelka
8. říj 2010

@werunka21 můj malej byl v peřince naposledy, když se fotila fotka co mám v profilu 😅 pak už se nevlezl. To měl 3 měsíce. Na křtinách jsem ho měla v takové dece, aby mu bylo v náruči příjemně. Nespal ani omylem, naopak, musela jsem ho celou dobu různě držet. Však uvidíš podle situace. 😉

dancer
20. říj 2010

@meleri Zdravim, mohu se zeptat kde jste dupacky ve tvaru fraku sehnali, pripadne jestli muzete poslat nejaky odkaz. Dekuji

meleri
21. říj 2010

ježiš já fakt nevím bylo to někde v šoping parku v Ostravě, škoda já bych ti je klidně prodala!

dancer
4. lis 2010

@meleri Podle toho co pises tak predpokladam, ze uz je nemas. A mela bys aspon nejakou fotku, abych si udelal predstavu jak vypadaji pripadne jak v tom prcek vypada 🙂 Diky

mmikulikova
15. bře 2013

@hannah23 Dobrý den, chtěla jsem vás poprosit kde jste koupila ten kompletek na chlapečka. Čeká nás vítání občanků a tohle je opravdu moc hezké. Prosím můžete mi poslat odkaz? Děkuji Míša 🙂

ruze200
19. srp 2014

Já nevím,ale když je mimčo a má pár měsíců ,tak opravdu něco pěkného na sebe a čistýho od babiček třeba?A nový pěkný světlý dupačky,dle barvy pohlaví a svetýrek a čepičku a ponožečky. Ale pokud je dítě starší jak 1 rok,tak holčičky čalenku a šatičky pěkný světlý -nabíraný a kluk má mít bílou košili a třeba,vázanku-kravatu koupíš ve švadlence za 80kč,nebo motýlka a nebo k tomu černý dlouhý kalhoty,když bude teplo tmavý kratase....tříčtvrtáky,OK matky Růže200.

ruze200
19. srp 2014

@ruze200 I na Vítání občánků a křtiny můžeš..

pivatko
21. zář 2015

my budeme křtít ted a malej necelý 4 měsíce bude mít černý polodupačky a bílý bodýčko jako frak,jenže stejně bude zabalenej v dece,tak to moc vidět nebude 😢