Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

marhulinka
12. led 2012

@bocinka kombinézka i bundička super 😵 Já jsem ráda,že jsem letos koupila jen kombinézku levně od jedné paní,protože jsme ji stejně ještě neměli ani na sobě 😀
Ale pojedeme alespoň na víkend na hory,aby si ji taky oblékl 😉

marhulinka
12. led 2012

@brusinka.pusinka 😵 😵 😵 frajerkaaaaaaa

brusinka.pusinka
12. led 2012

@marhulinka díky 😉

bocinka
12. led 2012

@brusinka.pusinka krásná princezna....

bocinka
12. led 2012

@marhulinka no jo u nás je sníh.... 😉

brusinka.pusinka
12. led 2012

@bocinka děkuji 😉

marhulinka
12. led 2012

@bocinka my ho viděli zatím jen v televizi 😀 Tak jsem ráda,že jsem nakonec nenakoupila spoustu věcí,protože u nás je vážně teplíčko. Tak ale alespoň se na sníh pojedeme podívat a provětrat kombinézu 😀

bocinka
12. led 2012
marhulinka
12. led 2012

@bocinka už to tu hlásili jednou a nic 😀 ono tady u nás ve městě nic nevydrží,je to hned pryč...hold musíme my za snížkem 😵 Tak se ale těším,hlavně že jsem nakoupila dvoje rukavice jen na sníh 😀

paja1975
12. led 2012

@pet.s kupuj svojí princezně co se ti líbí a co ti vyhovuje 🙂 , když máš na to kupovat věci nové a dražší tak je kupuj, je to tvoje dítě a tvoje radost 😉 . nemusíš se nikomu zodpovídat, za to do čeho malinlou oblékáš 😉 😉. Je to tvoje věc a nenench si do toho žvanit. Z některých ženských teda kvetu, fakt ☹ Už jsem to tu psala, ať si každý obléká to co sám uzná za vhodné a jeho fin. situace dovolí. Já osobně moc ráda nakupuji z druhé ruky a mám fakt pocit orgasmu 😀 když se mi podaří nějaký levný skvost. Ale kdo ví, kdybych na dražší věci měla tak taky nakupuji i dráž. Ale nemám na to tak moje děti nosí to co nosí, a jsou čistý a pěkný 🙂 . Ale to neznamená, že když jsem chudá, že budu závidět tem lépe situovaným maminkám. Hamba by mě musela pleskat 😠 TAhle debata byl dobrej nápad, jen se to bohužel dostalo jinam než byl asi záměr. pet oblékej si malinkou v čem ty chceš a hlavně budte spokojené obě dvě. 😀 😀

paja1975
12. led 2012

@brusinka.pusinka krásný věci!!!! nebudeš pak prodávat???? Měla bych zájmýk 😉 😉

brusinka.pusinka
12. led 2012

@paja1975 určitě pujdou do prodeje .. na jaře nafotím a budou v bazarku 😉 😀

marhulinka
12. led 2012

@paja1975 já myslím,že se to tu "vyřešilo"...řekla bych,že od včera to tu jede tak jak si to @pet.s představoval,dávají se fotečky pro inspiraci a tlachá se co je dobré,co zas ne 🙂

marhulinka
12. led 2012

@paja1975 taky miluju ty nákupy,z kterých jásám,jak kdybych vyhrála milión 😀

bocinka
12. led 2012

@brusinka.pusinka škoda, že my už od vás nemůžem nakupovat 😀 😀 😀

marhulinka
12. led 2012

Jo a musím pochválit i taťku - taky má skvělý vkus - na zimu vybral čepici a šálu /dal mi to ale samozřejmě ke schválení - no a prošel/ 😵

paja1975
12. led 2012

@brusinka.pusinka tak písni prosím na interku, ju?? At to neprošvihnu. už ted mám vybráno!!! hehe 🙂 🙂

brusinka.pusinka
12. led 2012

@bocinka 😀 no máme malý věkový rozdíl naše začala nosit věci 104 jinak 98 máme akurát 😉 😀 😀 😀 na jaře pujdou do prodeje určitě věci 92-98 😀

paja1975
12. led 2012

@marhulinka a to je jedině dobře. ze se to vyřešilo. líbí se tahle diskuze. ten nápad. Ale ted jdu spát. byla plakací noc 😢 a děti usnuli tak jdu taky papa

brusinka.pusinka
12. led 2012

@marhulinka nevím sic co se tu dělo ale mám názor že do oblíkání a výchovy mých dětí má právo mluvit jen jejich otec nikdo jiný 😉 a naše babi je uplně nadšená jak princeznu oblékáme ....alespoň prej bude mít vkus až povyroste -) Jinak mj syn je velký fešák hlavně v kvádru 😉 nejraději aby ho nosil pořád 😀 😀

power700
12. led 2012

@brusinka.pusinka teda, to je kočka! 🙂 Já jen doufám, že moje druhá dcera bude trochu taky parádnice, první to moc nezajímá, možná to ještě přijde.. 😀

brusinka.pusinka
12. led 2012

@power700 díky jojo ona ráda je za kočku a princeznu 😉

bocinka
12. led 2012

@brusinka.pusinka to říkám, my už máme taky 104 😝

vojtisek2007
12. led 2012

@brusinka.pusinka - krásná princezna i mamina 🙂 , DOmiš samo taky frajer 😀 😀 😀
@bocinka
máte ty holky nějaký velký, ne ??? My máme velikost 98, něco už teda 104 (zimní bundu třeba)...ale pořád převažuje 98 a bude mít 4 roky v červnu....Jinak tu IDY-kombinézu máme taky - pro vojtu tu šedou - už z loňska (taky nějak neroste) a je fakt, že je super...pro Elišku jsem jí chtěla taky, ale tady to taky zatím na žádnej velkej sníh nevypadá, tak jsem jí zatím nekoupila....

brusinka.pusinka
12. led 2012

@vojtisek2007 no velká je to je fakt ale má být pokom nikdo nejmse mrňavý.... a i když se narodila malinkatá a jěště v roce a pul nosila 74 tak teď všechny předrostla a je to velká slečinka 😉 ve školce se vyrovná víc jak 3 letým dětem 😀 😀 😀 no a neva když jsou děvčátka malé, pakjsou víc roztomilé 😉

vojtisek2007
12. led 2012

@brusinka.pusinka mě přijde že tu 98 už nosí tak dva roky - prostě se nám na ní nějak zasekla, stejně jako Vojta na 104 a to má 5 let...jsou to malý hubeňourové, takže máme velký problém s kupováním rifliček - to už jsem ale psalý výš....

brusinka.pusinka
12. led 2012

@vojtisek2007 no také jsme hubeňouři a nejlépe se mi kupují rifle na hubeňoury v Taku...... mají tam opravdu vždy něco co není jak pytel na brambory 😉 😀 jéééjé to bych brala alespoň rok být na jedné velikosti 😀

vojtisek2007
12. led 2012

@brusinka.pusinka já musím kupovat takový ty kalhoty, co mají nahoře ty široký gumy a náplety - jak to má tu stahovací v tom tunýlku, tak mi to nechtějí nosit, že jak jim to musím hodně stáhnout, tak je ta nahrbená látka škrtí ☹....no na jedné velikost - furt dokupuju a už má úplně narvané skříně, páč má pořád 98 a ne a ne z toho vyrůst - ségry holčička (co po nás dědí 🙂 ) má rok a půl a je na 92 - zimní bundu dokonce 98 - Elis se do ní vejde taky...tak mi řekni

brusinka.pusinka
12. led 2012

@vojtisek2007 😀 😀 😀 😀 no prostě každý dítko je jiný syn měl ve 3 letech 122 a co 😀 hlavní že je zdravý v roce měl 98 hold byl dlouhán 😉 😀

vojtisek2007
12. led 2012

@brusinka.pusinka to je fakt, hlavně že jsou zdravoučký 🙂 jsem dneska lovila na Brumlovi a Laclíkovi - a nic moc....tak jsem se těšila a nic