• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětská móda

21. května 2014 
Ahoj, díky za parádní inspiraci :slight_smile: Já ponejvíc nakupuju na MMB, ta radost, když člověk uloví něco hekého a levného. Přiznávám se, že moc nekupuju drahé nové věci, moje děti jsou navíc kapitální čuňátka. Párkrát jsme zkusila obejdnat Next, ale už never ever, trička se mi sepraly, mikiny měly po prvním praní chlup. :angry: Na co nedám dopustit jsou oteplovačky a zimní bunda HM Logg na hory. I ve velkém mraze děti krásně v teple, nepromokne to a nemusím je pod to navlíkat.
Teď sháním nějaké balerínky pro dcerku, bohužel má strašně úzkou nohu, nemáte nějaký tip? Jsou jí široké i ty s páskem přes nárt.
13. led 2012 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsa http://www.backorky.cz/katalog/divci-obuv/_strana=2 my kupujeme balerínky tady jsou suprovní a malá má také uzkou nožku a krásně sedí :wink: befado máme moc rádi
13. led 2012 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka i za státní dávám měsíčně víc :frowning2:
13. led 2012 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka malá je překrásná,má nádherný úsměv,to budeš muset už za chvíli pořídit nějakou tarasnici a odhánět kluky od domu :grinning: :wink: :slight_smile:
13. led 2012 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@vojtisek2007 no vidíš a tady to vychází o nějakých 350 kč víc jak státní :grinning:

Jinak náš dnešní ulovek :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50463945&tab=4 no nekup te ho je užasný už se těším jak ho malá bude nosit :wink:
13. led 2012 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marhulinka Děkuji no ona má bodygárda brááááchu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: prej ji ochrání :grinning:
13. led 2012 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka my jsme malou stříhali dvakrát strojkem do hola a teď teda na tu podkovu.... :slight_smile: a už to nechám, ofinku nestříháme, protože se mi to moc nelíbí.... i když ji vlastně pořád má.... Taky jí vlásky neustále podrůstají.... :slight_smile: a taky je po mamince :wink: i když je to možná škoda, tatínek má nádherné vlasy....
13. led 2012 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bocinka to je supr že má tatínek krásné vlasy náš nemá skoro žádné :grinning: :grinning: :grinning: ofinku máme i z důvodo hemangionu který má na čelíčku..... a navíc jsme zjstili že ji strašně moc sluší :wink:
Jinak Sofinka je krásná okatá panenka a puclíček oproti naší :wink:
13. led 2012 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka díky za tip, mrknu, jestli Befado nemají někde u nás v obchodě, ať můžeme vyzkoušet.
13. led 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka díky, mě se taky líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: vypadá to, že si z rodičů vzala to nejlepší.... :sweat_smile: Ale nejkrásnější byla jako miminko, teď už je to "dospělačka" :pensive: :sweat_smile:
13. led 2012 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka na té předposlední fotce s mikádkem je Karamelka k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2012 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsa Befado jsou fakt úzké, naše Sofi se do nich ani nedostane.... :confounded:
13. led 2012 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bocinka to byla focena 1.2 2011 takže rok :wink: :grinning:
13. led 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bocinka jj my je milujeme befado malá má nožku štíhlounkou a ostatní balerínky a plátěnky nám neseděli :wink:
13. led 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@bocinka
@brusinka.pusinka já je zkusím, máme problém sehnat i bačkorky do školky. Holky a co nějaké slavnostnější botky, něco jako lakovky, prostě ne plátěné? Něco k šatičkám do divadla?
13. led 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsa tak na ty máme štěstí kupuji v obuvy Jonny garfild v ostravě vždy jsem něco našla :grinning: :grinning:
13. led 2012 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka ty jsou moc hezké, něco takového, ale zatím jsem nic nesehnala, vše jí bylo široké :frowning2:
13. led 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevíte někdo, jak je to s kvalitou oblečení u značky Ewa?
13. led 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsa zkus CCC, tam kupuje sestřenka Elince, ona má taky útlou nožku :wink:

@jancip tu značku ani neznám.... :sweat_smile:

@brusinka.pusinka taková miminkovatá.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2012 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
13. led 2012 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancip neznám :wink: ale ráda okouknu :wink:
13. led 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@bocinka Myslím, že je polská, narazila jsem na ní na netu. Několik věcí se mi tam líbí.
13. led 2012 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka
@bocinka
Něco mají tady http://www.dupydup.cz/ (doufám že se sem mohou dávat odkazy).
13. led 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancip my z polska máme od Coccodrillo
13. led 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka To je taky polská? To jsem nevěděla. Já nakonec ani moc nenakupovala, protože jsme toho dostali víc, než jsem čekala. :slight_smile: Teď už spíš koukám v akcích na větší kousky.
13. led 2012 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancip jj je polská my to máme kousek od hranic rádi tam občas zabruslíme a mají fajn ceny .... a kvalita je moc dobrááá :grinning:
13. led 2012 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka Tak to je fajn mít přímo zdroj. Já na to narazila akorát v Olympii v Brně a tam už ty ceny takové růžové nejsou :frowning2:
13. led 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pet.s a máš foto v tech šatičkách
13. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, máte krásný dětičky a krásný věci :slight_smile:. Náš nový úlovek - kozačky Benetton - 260 Kč z MMB
13. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Holky, já nechápu, jak na bazarech ty poklady vyšťouráte :grinning: Máte už svoje oblíbené prodejce nebo jdete nazdařbůh? Já na prohledávání vůbec nemám trpělivost, je to jak hledání jehly v kupce sena. Většinou jdu konkrétně např. po bundičce a přitom na něco narazím úplně náhodou.
13. led 2012 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek