Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

brusinka.pusinka
13. led 2012

@ivarei krásné 😵 my máme momentálně moc oblíbené tyto z ccc obchůdku..značka NELLI BLU

ferinka
13. led 2012

Ahoj holky,zásadně poslední dobou kupuju na netových sekáčích,krom čepky a botek a na písku na místní vesnici na mě čumějí,jak na judlu co neumí děcko oblíknout za pár šupů,no co jim budu vysvětlovat, že jejich tepláky od ťamanů a z krámů vyjdou na 200,- a naše nextový asi 90,- 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak pár kousků,co mám na fotkách 😀
Ke konci už i Áňa,ta až v létě vyrazí to se teprve místní drbny po... 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
13. led 2012

@ferinka kráááásný supr věcičky a znám tyto blbé řeči hold někdo umí jiný čumí 😉 😀

bocinka
13. led 2012

@ferinka super, super.... taky tak ráda nakupuju.... je to mazec, jak dobře se dá nakoupit oproti ťamanům.... 🙂

mahafi
15. led 2012

Ahoj holky, tohle mi nedělejte, taková fajn diskuze 😀, teď jsem koukala na stránky lindexu a asi vykoupíme e-shop 😀. My dostali na holčičku pletený šatičky z lindexu, fakt super materiál, včera je měla poprvé na sobě u manželových rodičů a byla za hvězdu 🙂. Švagrová občas něco přiveze ze služebky a to jsou príma kousky (zkusím dohledat nějaké obrázky). Já dost nakupuju přes bazárky, občas tam objevím nějaký fajn úlovek (ale zatím spíš jen trička a tak, šatičky jsou zatím trochu nepraktický a jedny na parádu zatím stačí), my jsme spíš "sportovní" styl. Nemáte někdo tip na nějaký e-shop na věci do Anglie? abych to tady nemusela kupovat přes mmb (kupuju nový sety bodýček nebo overálků, tak jestli to nejde udělat nějak bez "zprostředkovatele" ? 🙂 )

Dětičky máte všechny oblíkaný fakt moc pěkně, tak taky snad nalovím nějakou inspiraci, až bude Madlí trochu starší 🙂.

samson
15. led 2012

zdar holky myslím, že vybrat pěkné oblečení není zas takový problém je to otázka vkusu a co si budeme říkat také peněz. - Jinak mně se nelíbí když malé děti chodí oblékané jak malí dospělí - což je ovšem jen můj názor.

Mně by spíš zajímalo kde kupujete oblečení pro děti na ven - na lítačku. Příjde mi zbytečné, aby malá chodila na písek v nextovém tričku když je zachvíli jak prasatko - to bych byla opravdu padlá na hlavu.

mahafi
15. led 2012

Tak jsem to nafotila, jenom mi to nešlo otočit ☹. Bunda je Zara a kalhoty HaM (od švagrový z Lucemburku), šatičky Lindex, legíny HaM (se mi teď povedlo chystit super slevu v HaM 🙂, spoustu věcí tam měli za pár korun 🙂 ).

mahafi
15. led 2012

@samson Přesně, taky to moc nemusím 🙂. U nás zatím na lítačku není aktuální, ale plánuju nakupovat přes bazárky nebo v sekáčích.. přesně jak píšeš, podle mě nemusí chodit na písek jako do divadla 🙂. pro mě je důležité, aby to bylo vše čisté, neroztrhané a musí se mi to líbit (takže jak jsem psala, my jsme spíš na ten "prektický" sportovní styl), dost času jsme na procházkách v lese...

llluckaaa
15. led 2012

@mahafi Zkus třeba tento: www.nakupovani-v-anglii.cz. S tím mám dobrou zkušenost. A nebo jsi myslela anglický obchod, který ti pošle oblečky až do Čech? S tím zkušenost nemám ☹

endie
15. led 2012

ahojík můžu se přidat? 🙂

llluckaaa
15. led 2012

Holky, já byla v pátek na výletě v Brně a vzala jsem útokem Vaňkovku a koupila v Reserved pro Matýska krásnou zimní bundu - má takou úžasnou tyrkysovou barvu, co mám ráda. Ten bude na sněhu zářit. Jen mě mrzí, že jsem mu k tomu zapomněla koupit i oteplováky ☹

ja.lentilka
16. led 2012

😀 😀 Já rozhodně nakupuju tady!!! 😀 www.cool-baby.cz originálnější kousky sem nikde neviděla 😎 😎 stojí za mrknutí 😀 😀

bocinka
16. led 2012

@ja.lentilka taky z tama máme tričko 😉 😉 😉

@llluckaaa jé, super stránky.... už jsem si vybrala

llluckaaa
16. led 2012

@ja.lentilka Originální to určitě je 🙂 Ideální jako dárek.

paja1975
16. led 2012

😉 dnes jsem si zabrumlila na brumlovi, to bude zase tatka kroutit hlavou.......🙂))) Až to dorazí ukážu 😉 už se toho nemužu dočkat

paja1975
16. led 2012

@ja.lentilka taky jsem tam mrkla, ale tohle pro nás není, nemám ráda radoby vtipné obří nápisy na oblečení.....jsem na tohle divnej brouk, ale když na to nekdo je určitě si přijde na své, doporučím kamarádce, ta to ocení.tak za ní děkuji za tip 😉 ale supr je že je to alespon v čj že to není psáno angl, to se mi na tom líbí 🙂

paja1975
16. led 2012

@llluckaaa tohle jsou super stránky.určitě v budoucnu využiju 🙂

llluckaaa
16. led 2012

@paja1975 Já si nechávám posílat pravidelně. Občas objednávám ještě u paní z našeho města, takže to mám pak bez poštovného. Ale tady na těch stránkách je super, že můžeš nakombinovat věci a oblečení z několika obchodů.

paja1975
16. led 2012

@llluckaaa jj, právě, to se mi na tom líbí a ještě, že vybereš na všechny věkový kategorie. i na starší. Máme dohromady děti 4 a na 12letýho už jsem vybrala celej šatník 😉 ale ted nejsou korunky, ale až budou.........to ten net strhnu 😀 😀

mahafi
16. led 2012

@llluckaaa Jé díky, teď jsem na ty stránky koukla.. cena za libru je cca o 5 korun dražší, ale myslím, že i tak se to vyplatí 🙂.

llluckaaa
16. led 2012

@mahafi Ta cena za libru, kterou tam mají, se odvíjí od kurzu koruny/libry. Já myslím objednávala ještě za 34 Kč. Něco si musí přidat, aby se jim vyplatilo to z Anglie dovážet, i tak je to celkem dobré 🙂

mahafi
16. led 2012

@llluckaaa právě, to je mi úplně jasný a neměla to být výtka toho obchodu 🙂 (pokud to tak vyznělo).. právě mně to přijde jako fajn obchod.. můžeš vybírat z hodně obchodů a navrch to nestojí o moc víc 🙂.

llluckaaa
16. led 2012

@mahafi Jasně, chápu. To jsem myslela tak, že tohle není zas tak vysoká cena. Můžeš třeba srovnat jiné obchody, které dovážejí oblečky z Anglie. Když si dáš MMB, do textu dáš slovo "objednávky" a napíšeš nějakou konkrétní značku, tak ti vyjede pár nabídek lidí, které to vozí. Ale ty ceny bývají dost podobné, někde můžeš ušetřit na poštovném, když máš ten obchod poblíž a můžeš si pro to dojít osobně.

paja1975
17. led 2012

prosím jakou velikost asi tak mívají holčičky v roce a půl? může to být 86?

llluckaaa
17. led 2012

@paja1975 U někoho to může být 86, u jiného 92 nebo víc. Taky záleží na tom, který obleček to je. My v roce potřebujeme body 86, kombinézu 86, ale třeba tepláky menší.

bocinka
17. led 2012

@paja1975 já bych šla spíš do 92.... 😝 😝 😝 My měli 98, ale Sof je velká.... 🙂 🙂

paja1975
17. led 2012

děkuji, tak to já mám doma kluka prcka. on měl 92 až ve dvou letech a to prakticky do ted ( jsou 3 a 3m) a ted jsme teprve najeli na 98. No tak jsem překvapená máte 86 už v roce. jsem totiž malej na brumlovi objednala už ted bundičku na příští zimu a právě 86, tak se budu modlit, aby byla sofinka jako Matýsek mrnousek. Ale ona není 86 jako86, že 😅 ? dneska jsem malému tižiž kupovala bundičku a koupili jsme 98, ale hned vedle byla bunda 92 a byla větší než ta 98 😲 . Tak uvidíme jak to dopadne. Ale tak se mi ta bundička líbila, že jsem prostě neodolala 😖 . no ona se někde určitě unosí

pet.s
autor
20. led 2012

@paja1975 my máme na roce a půl 92.-)

Holky, moc se mi líbí jak se to tu rozjelo...fotk\ jsou nádherný, krásný úlovky, slibuji, že vás dočtu, ale mám hektoš období.....

pet.s
autor
20. led 2012

@ivarei a to jsou nové botky?

llllucka
20. led 2012

@llluckaaa:vím,kterou bundu myslíš.Taky jsem na ni koukala,ale s naším čunětem by to nešlo.Byla sice na holky,ale to by mi nevadilo.A oteplováků nelituj.Koukala jsem na ně a byl to nějakej divnej materiál.