• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětská móda

21. května 2014 
@ganna A neprodáváš některé věcičky? Milujeme Lindex :grinning:
13. únor 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine chceme jit hned do druheho mimina :slight_smile: zatim vse nechavam je mi to lito prodat
14. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ganna Tak nic, díky :wink:
14. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holčičky, mám chvíli čas(jsme obě nemocné), tak se válím a hledám nějakou inspiraci na jarní model pro Terinku.Nějaké nápady?
20. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pet.s ahoj,at ste brzy fit :wink:
zrovna vcera sme byli v kotve. v puntanela fashion maji vyprodej. nakoupila jsem tomasovi kvanta letnich tricek ve sleve. s tou jejich znackou name it. mam jedine dobre zkusenosti. a koukala jsem,ze i na holcicky mely hezky vyber
20. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mamkamarketa díky..ve středu vezu do Prahy synka na nátáčení reklamy, tak kouknu. Holky jede poprvé, moc bych mu přála, aby mu to vyšlo.-))
20. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, prosím o radu..poradte mi, co dokoupit na jaro k těmto legínkám? a jaké boty? kotníkové tenisky? nebo černé lekovky?
26. únor 2012 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pet.s Viděla bych to na červený Converse :wink:
26. únor 2012 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
26. únor 2012 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pet.s jé, a kam jedete? taky jsem to s Alexem zvažovala.... :wink: K těm legínkám bych vybrala nějaké tenisky, ke kotníku, barevné, v jedné z barev legín, asi červená by byla nejlepší. Jinak teď se bezvadně nakupovalo v Original Marines Store, byla jsem i v Palladiu, tam toho moc nebylo, u nás v OL výběr lepší :grinning:
26. únor 2012 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@leiladelly prosím tě..on je zaregistrovaný u jedné firmy a ta mu shání zakázky..a vyšlo to...byla to reklama pro Anglii..byl nadšený, dostal pěkný prašule a nakoupil si hned oblečení..manekýna naše.-))) registrují i děti...tak jestl chceš dám ti na ně kontakt..
26. únor 2012 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pet.s hlavně nějaké kvalitní :slight_smile:
26. únor 2012 ve 23:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@germaine díky..tak ty jsou fakt pěkné a k tomu ve stejné barvě bot mikču, co?
26. únor 2012 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@weri1 no to je dnes fakt problém.-((
26. únor 2012 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pet.s to si nemyslím....právě si myslím ,že je hodně kvalitních botek :wink: a jinak blahopřeji synovi za úspěch :wink:
26. únor 2012 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pet.s Určitě krásnou červenou :wink: anebo tyrkysově modrý a mikču taky
26. únor 2012 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pet.s Můžu do IP taky kontakt? A kolik dostal smím-li se ptát :grinning:
26. únor 2012 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@weri1 a jak to poznáš? :frowning2:
26. únor 2012 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pet.s to asi nepoznáš, ale to bys mohla takhle říct u všeho.... :slight_smile: tak se třebas podívám a i vidím....to rovnou můžeme kupovat u vietnamců, když to nejde poznat :slight_smile:já teda když si koupím kvalitní botky, tak poznám jak se v nich chodí a proto věřím, že když koupím "dobré" boty malýmu, že se mu v nich taky dobře chodí
26. únor 2012 ve 23:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no můj příspěvěk nemá hlavu ani patu, ale snad se v tom vyznáš :grinning:
26. únor 2012 ve 23:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
koukni třeba na tyhle..líbily by se mi na doma, ale značku neznám..tak váhám..http://www.e-detska-obuv.cz/-domaci/2273-tenisky-befado-kluii.html
26. únor 2012 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pet.s Befado je dobrá volba :wink:
27. únor 2012 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulinka
@pet.s

ahoj, jen se Vám sem trochu vložím, u nás to befado propadlo na plné čáře, nejdřív bačkorky - rozlepily se a pak měla ještě dcera ve 4 letech plátěný tenisky, hrozně se jí líbily, ale hned jí rozedřeli malíček přes ponožku, měli špatně udělaný šev - pak do toho dostala zánět a musela mít ATB....ale asi sme měli smůlu, ovšem befado už nikdy.

Já osobně mám moc dobrou zkušenost s botičkama RAWEKS, balerínky i bačkůrky pro mladšího, jsou zdravotně atestované, i když polské. Dcera balerínky nosí i ve školce, má uzounkou nožku a tohle se dá korigovat páskem, všechny klasické bačkorky jí padají. Např. http://www.boticka.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1349. No ale zas nevím, jestli barevně budou odpovídající
27. únor 2012 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pet.s :grinning: tenisky my to nosili takhle:grinning:
Jnak Befado botičky nosíme a my si je chválíme nikdy jsme neměli žádný problém, a navíc na naší uzoučkou nožku je problém sehnat uzké balerínky a tenisky co nejsou široké:grinning: takže každá máme názor jiný hold kolid spotřebitelů tolik chutí :grinning:
27. únor 2012 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mates22 jj samozřejmě i u kvalitních botek se může narazit...je to jako se vším...kus od kusu :frowning2:
27. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka mě se bafada líbí hrozně, ale zase Sof má širokou nohu a neobuje je, leda o dvvě čísla větší.... Já se zamilovala to těhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46474972&tab=2
27. únor 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bocinka my jsme si na letošek vybrali tyto z toho to katalogu:grinning: paní mi je pak objedná na duben stačí:grinning:
http://www.befado.cz/katalog/JARO_2012_KIDS.pdf
botičky pod číslem 2, pak 4 a nakonec 80 :grinning:
27. únor 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulinka
@brusinka.pusinka

to je jasný, jak píšu, prostě fakt smůla....ale ono to pak člověka odradí :frowning2: , jinak designově se mi taky líběj.

No my třeba i televizi vybírali děsně dlouho, jakože aby to bylo to nej a nebyla nějaká hodně "kazivá" a ona nakonec stejně zlobila, a pán ze servisu říkal, že to dělá 1 z 200 kousků, ale bez problémů nám vyměnil desku a je super.....

To jen pro příklad, že je to fakt přesné - kus od kusu
27. únor 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mates22 tak tomu říkám smůla.... no právě je to kus od kusu:frowning2: Malá je z nich uplně nadšená a určo pak v létě koupíme i sandálky byli užasné a jedny uuplně nové prodávame koupili jsme špatnou velikost a moc nás to mrzelo:frowning2: nechtělo se mi zpět do polska do obchodu... no snad je pošleme dál:grinning:
27. únor 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu se přidat? Vůbec jsem nevěděla, že to tu máte :slight_smile:
Taky už máme doma malou parádnici.
:slight_smile: :dizzy_face:
27. únor 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek