Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

germaine
13. únor 2012

@ganna A neprodáváš některé věcičky? Milujeme Lindex 😀

ganna
14. únor 2012

@germaine chceme jit hned do druheho mimina 🙂 zatim vse nechavam je mi to lito prodat

germaine
14. únor 2012

@ganna Tak nic, díky 😉

pet.s
autor
20. únor 2012

ahojky holčičky, mám chvíli čas(jsme obě nemocné), tak se válím a hledám nějakou inspiraci na jarní model pro Terinku.Nějaké nápady?

mamkamarketa
20. únor 2012

@pet.s ahoj,at ste brzy fit 😉
zrovna vcera sme byli v kotve. v puntanela fashion maji vyprodej. nakoupila jsem tomasovi kvanta letnich tricek ve sleve. s tou jejich znackou name it. mam jedine dobre zkusenosti. a koukala jsem,ze i na holcicky mely hezky vyber

pet.s
autor
20. únor 2012

@mamkamarketa díky..ve středu vezu do Prahy synka na nátáčení reklamy, tak kouknu. Holky jede poprvé, moc bych mu přála, aby mu to vyšlo.-))

pet.s
autor
26. únor 2012

holky, prosím o radu..poradte mi, co dokoupit na jaro k těmto legínkám? a jaké boty? kotníkové tenisky? nebo černé lekovky?

germaine
26. únor 2012

@pet.s Viděla bych to na červený Converse 😉

germaine
26. únor 2012

@pet.s Zrovna jsem na ně narazila na MMB 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50612357&tab=2

leiladelly
26. únor 2012

@pet.s jé, a kam jedete? taky jsem to s Alexem zvažovala.... 😉 K těm legínkám bych vybrala nějaké tenisky, ke kotníku, barevné, v jedné z barev legín, asi červená by byla nejlepší. Jinak teď se bezvadně nakupovalo v Original Marines Store, byla jsem i v Palladiu, tam toho moc nebylo, u nás v OL výběr lepší 😀

pet.s
autor
26. únor 2012

@leiladelly prosím tě..on je zaregistrovaný u jedné firmy a ta mu shání zakázky..a vyšlo to...byla to reklama pro Anglii..byl nadšený, dostal pěkný prašule a nakoupil si hned oblečení..manekýna naše.-))) registrují i děti...tak jestl chceš dám ti na ně kontakt..

weri1
26. únor 2012

@pet.s hlavně nějaké kvalitní 🙂

pet.s
autor
26. únor 2012

@germaine díky..tak ty jsou fakt pěkné a k tomu ve stejné barvě bot mikču, co?

pet.s
autor
26. únor 2012

@weri1 no to je dnes fakt problém.-((

weri1
26. únor 2012

@pet.s to si nemyslím....právě si myslím ,že je hodně kvalitních botek 😉 a jinak blahopřeji synovi za úspěch 😉

germaine
26. únor 2012

@pet.s Určitě krásnou červenou 😉 anebo tyrkysově modrý a mikču taky

germaine
26. únor 2012

@pet.s Můžu do IP taky kontakt? A kolik dostal smím-li se ptát 😀

pet.s
autor
26. únor 2012

@weri1 a jak to poznáš? ☹

weri1
26. únor 2012

@pet.s to asi nepoznáš, ale to bys mohla takhle říct u všeho.... 🙂 tak se třebas podívám a i vidím....to rovnou můžeme kupovat u vietnamců, když to nejde poznat 🙂já teda když si koupím kvalitní botky, tak poznám jak se v nich chodí a proto věřím, že když koupím "dobré" boty malýmu, že se mu v nich taky dobře chodí

weri1
26. únor 2012

no můj příspěvěk nemá hlavu ani patu, ale snad se v tom vyznáš 😀

pet.s
autor
26. únor 2012

koukni třeba na tyhle..líbily by se mi na doma, ale značku neznám..tak váhám..http://www.e-detska-obuv.cz/-domaci/2273-tenisk...

marhulinka
27. únor 2012

@pet.s Befado je dobrá volba 😉

mates22
27. únor 2012

@marhulinka
@pet.s

ahoj, jen se Vám sem trochu vložím, u nás to befado propadlo na plné čáře, nejdřív bačkorky - rozlepily se a pak měla ještě dcera ve 4 letech plátěný tenisky, hrozně se jí líbily, ale hned jí rozedřeli malíček přes ponožku, měli špatně udělaný šev - pak do toho dostala zánět a musela mít ATB....ale asi sme měli smůlu, ovšem befado už nikdy.

Já osobně mám moc dobrou zkušenost s botičkama RAWEKS, balerínky i bačkůrky pro mladšího, jsou zdravotně atestované, i když polské. Dcera balerínky nosí i ve školce, má uzounkou nožku a tohle se dá korigovat páskem, všechny klasické bačkorky jí padají. Např. http://www.boticka.cz/scripts/podrobnosti.php?I.... No ale zas nevím, jestli barevně budou odpovídající

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@pet.s 😀 tenisky my to nosili takhle😀
Jnak Befado botičky nosíme a my si je chválíme nikdy jsme neměli žádný problém, a navíc na naší uzoučkou nožku je problém sehnat uzké balerínky a tenisky co nejsou široké😀 takže každá máme názor jiný hold kolid spotřebitelů tolik chutí 😀

marhulinka
27. únor 2012

@mates22 jj samozřejmě i u kvalitních botek se může narazit...je to jako se vším...kus od kusu ☹

bocinka
27. únor 2012

@brusinka.pusinka mě se bafada líbí hrozně, ale zase Sof má širokou nohu a neobuje je, leda o dvvě čísla větší.... Já se zamilovala to těhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46474972&tab=2

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@bocinka my jsme si na letošek vybrali tyto z toho to katalogu😀 paní mi je pak objedná na duben stačí😀
http://www.befado.cz/katalog/JARO_2012_KIDS.pdf
botičky pod číslem 2, pak 4 a nakonec 80 😀

mates22
27. únor 2012

@marhulinka
@brusinka.pusinka

to je jasný, jak píšu, prostě fakt smůla....ale ono to pak člověka odradí ☹ , jinak designově se mi taky líběj.

No my třeba i televizi vybírali děsně dlouho, jakože aby to bylo to nej a nebyla nějaká hodně "kazivá" a ona nakonec stejně zlobila, a pán ze servisu říkal, že to dělá 1 z 200 kousků, ale bez problémů nám vyměnil desku a je super.....

To jen pro příklad, že je to fakt přesné - kus od kusu

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@mates22 tak tomu říkám smůla.... no právě je to kus od kusu☹ Malá je z nich uplně nadšená a určo pak v létě koupíme i sandálky byli užasné a jedny uuplně nové prodávame koupili jsme špatnou velikost a moc nás to mrzelo☹ nechtělo se mi zpět do polska do obchodu... no snad je pošleme dál😀

hanula11
27. únor 2012

Můžu se přidat? Vůbec jsem nevěděla, že to tu máte 🙂
Taky už máme doma malou parádnici.
🙂 😵