Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

weri1
7. led 2012

@mamkamarketa to je pravda, to je hrůza

jinak ještě objednávám topolino

weri1
7. led 2012

@mamkamarketa já bych i přes MMB a jiný bazary kupovala ale na ty větší děti mi to přijde obnošený 🙂

mamkamarketa
7. led 2012

@weri1 s topolinem zkusenost nemam,ale vypada dobre.zejmena ty zimni bundy a tak

weri1
7. led 2012

@mamkamarketa to máš super, že si můžeš v usa nakoupit věci

weri1
7. led 2012

@mamkamarketa celkem rozumná cena a celkem i kvalita, jsem spokojená, jen ty jejich velikosti hrůza...jedna mikča dobrá, druhá té velikosti malá 😒

mamkamarketa
7. led 2012

@weri1 jak co...treba kdyz to ma kluk do skolky,tak mi to tolik neva.
spis me vadi,kdyz nekdo prodava na mmb treba triko na od ralph lauren treba za 550,-

marecek4
7. led 2012

já kupuju co se mi líbí-nextík,tesco,disney-co se namane,teď jsem zhřešila v H&Mku a v Lindexu,sice je možné,že ve městě tyhle věcičky má každý,ale u nás se zas tak často nevidí ani ty Tescový,je tu dost mamin co jsou bez práce a dojíždět i do toho ,,pitomýho ,, tesca se jim nechce,tak nakoupí u vietnamců-za stejný peníz,ale kvalitou úplně někde jinde,co si budem povídat,a rozhodně není nutné dovážet oblečky z USA,ono i kousek za hranicemi v Rakousku,nebo na Slovensku je to oblečení o něčem jiným,v Blavě chodím do Maďarskýho obchodu a tam mají krásných věcí a i kvalitně ušitých

benjik
7. led 2012

@mamkamarketa dík.-) Jo mothercare mám ráda. Tak do USA se jen tak nechystám,to chceme počkat až děcka víc vyrostou,ted spíš Itálie,Španělsko a samozřejmě Anglie. jo a Norsko nebo Finsko kvůli těm jejich svetrům-

marecek4
7. led 2012

@weri1 já teda nakupuju na mmb,ale vybírám si,i tam se dá najít hodně slušného oblečeníčka

paulia
7. led 2012

Pěkné,ale taky pěkně drahé... 😒

mamkamarketa
7. led 2012

@marecek4 no tak ja do usa litam za rodinou a pri te prilezitosti si nakoupim,ale troufam si rict,ze v na ''vychode'' ted treba to madarsko a slovensko maji stejne nebo mene kvalitni hadriky nez my tady.
ja chapu,ze znackove obleceni si nemuze dovolit kazdy,ale o tom tahle diskuze neni

mamkamarketa
7. led 2012

@benjik norsky svetry 😵 malej dostal od nasich norskych znamych, ovci termopradlo,no to bylo neco 😵
jinak v anglii je obleceni taky pomerne levne 🙂

mamkamarketa
7. led 2012

@paulia no ta bundicka 😵
ja fakt potrebuju holku 😅
odkud to je?

smardik
7. led 2012

@mamkamarketa carters je úžasné máš pravdu,jen nemám moc tu možnost, máme od nich jen body ale úžasné a po xxx vypráních stále jako nové,rostou snad s Tomáškem 🙂

Next mají kluci dost,ale to jen proto že na MMB i v anglickém sekáči je ho nejvíc

jinak mají Gap, George, lindex

paulia
7. led 2012

@mamkamarketa To jsem tu klikla na nabízené stránky,bunda Muneca,ale za 904,- kč a to po slevě 😠
Jen jsem chtěla vložit nějaké ispirativní fotečky na dané téma.Jinak Topolino má opravdu krásné bundy a zimní komplety.

benjik
7. led 2012

@mamkamarketa my máme deky z ovčí vlny a dcerk aje furt zalezlá u nás,jak se jí pod nima dobře spí.Jí musíme pořídit pro ni vlastní🙂

llluckaaa
7. led 2012

Já si buď objednávám oblečky z Anglie - George, Matalan, teď bunda Next a nebo nakupuji ve výprodejích v Tescu.

marecek4
7. led 2012

@mamkamarketa no myslím si,že pokud mají jeden jediný obchod ve státě a to nejen na Slovensku,u nás není a nebude-zatím,tak asi zase ta kvalita bude o něčem jiným,protože tam pak není zahlcený trh jejich zbožím a vzhledem k tomu,že ségra nejen že je švadlena,ale šije v Itálii na zakázku,tak jsem dokonale poučená co si pohlídat,abych poznala jak je věc ušitá,a že třeba co u nás prodával v poslední době HIS byly opravdu hadry,bohužel si u nich rifle už nekoupím,kolikrát si holka donese líp ušitý tady od vietnamců.Bohužel nemá každý možnosti dovézt,nebo zajet si nakoupit na západ,tak hledá kvalitu dostupnou jak peněžence,tak sjízdnosti.Já bych sice mohla pohnout zadkem a zajet si za ségrou do tálie,za skorošvagrovou do rakouska,nebo za tetou do Švédska,ale jsem zase takový domácí hnidopich 😀 a zajedu tak nanejvýš na to Slovensko,a to ještě ne vždy absolvuji návštěvu obchodu,spíš tak do lesa a na setkání s kamarády,hezky pod stan.No a domlouvat se co mi mají dovézt je taky nanic-stačí když na podzim malému vyzkouším oteplovačky,jsou mu a za dva měsíce zjistím,že mu nějak povyrostly ruce,nohy a tak nějak je mu to outlé a krátké,nevím jestli ti starší rostli pomaleji,ale oteplovačky od tety mi vydržely tři roky-a pak si něco domlouvej půl roku dopředu,protože častěji se nějak nesetkáváme,z pracovních a jiných důvodů

mamkamarketa
7. led 2012

@marecek4 no jasne to ja chapu,kazdy dle svych moznosti.
to nikomu neberu

paulia
7. led 2012

Ispirace od Topolina

marecek4
7. led 2012

@mamkamarketa a topolino je sice dobrá značka,vlastně odnož C&A,ale velikosti jsou dost nevyvážené,něco vydrží dýl,a něco je tip ťop,což je myslím škoda,když někdo nemá možnost si věc odzkoušet

mamkamarketa
7. led 2012

@smardik carters je moje srdecni zalezitost. nadherny,drzi tvar a barvu a za rozumny peniz

marecek4
7. led 2012

@paulia a teďka co jsem viděla ty zvířátkový flízkový mikče -jen nevím jestli to bylo Topolino nebo C&A

marcelkap
7. led 2012

Ahoj, tak se taky přidám.
Já jsem dost kupovala Tesco, s něčím spokojená jsem, s něčím ne. Třeba overaly (pyžama) a body jsou dobrý, dlouho nám vydržej. Ale naposled jsem koupila pyžama (kalhoty+tričko) a to je něco hroznýho. Po dvou vypráních totálně změnilo tvar - tričko široký a krátký, guma u kalhot vypérovaná, takže padaj.
Na podzim jsem přes mmb od jedný pani objednala věci z Nextu - dovoz z Anglie za jejich ceny a nemůžu si vynachválit. Cenově to vychází pěkně a kvalita výborná.

marcelkap
7. led 2012

Jo a ještě Lindex a HM mám ráda.

tajemna30
7. led 2012

@pet.s Hezký večer, já mám holčičku - a nakupuji různě něco v Česku, něco mi vozí sestra z USA, a musím uznat že kvalita a cena je úúúplně někde jinde, a hlavně to jsou neokoukané věci. Nejvíce jsem spokojená se značkou GAP, Lindex, a v Puntanele se značkou francouzskou Obaibi, ..... ted jsem nakoupila hrozně moc věcí v Nextu měli 50%výprodeje, a za ty ceny se tam opravdu dalo vybrat kvalitní a hezké věci na holčičku - šatičky, kabáty na příští zimu, ale zdaleka ne vše se mi tam líbilo .... taky máme pár kousků Tommy Hilfiger - s těmi jsem nadmíru spokojená, ale já osobně bych jí to nakoupila za ty peníze, ale jako dárek jsem za to ráda 🙂 Overálky na spinkání máme z Tesca za ty peníze jsou výborné - nakoupím ve výprodejích dopředu za pár korun cca 40,- Kč/ks, ale třeba bodýčka jsou tam hrozně široké. . No a my tedy ujíždíme na růžovou a čepičky a šatičky .... tady obojí 😀

tajemna30
7. led 2012

@mamkamarketa carters mám od nich bodýčka a jsou perfektní. Nevíš dají se v Česku koupit v kamenném obchodě?

weri1
7. led 2012

@marecek4 já dřív kupovala na MMB když byl Beník mimi, tak kalhoty a mikčy od nextu za super cenu a jako nový....ale mě nebaví hledat a psát si věčně o míry, takže asi tak 🙂 to pak ve slevách v obchodech nakoupím a ozkouším

paulia
7. led 2012

Inspirace Carterś

marecek4
7. led 2012

@weri1 tak to máš dobrý,že si malý nechá věci odzkoušet,ale náš teda absolutně nevydrží chvíli na jednom místě a vyzkoušet čepici je nadlidský výkonno a i o tomto to je,jak nakoupit s neposedným dítkem😀,takže já už mám míry víceméně v oku-a teď,co jsem dostala opravdu velikou hromadu oblečení z Rakouska a něco bylo nenošené-ba i s cedulkama se našlo,tak nakupuju už větší a je mi to tak nějak jedno-samo,že nekoupím zimní bundu,protože zaručeně by mi do ní Mára dorostl v létě 🙂,ale takové to univerzální jako trika,mikiny,kalhoty,už tak trošku vybavení do školky,takže si můžu vybírat,taky se mi podařilo koupit v Tescu ve slevě a ještě s kuponkem bodyna a trička opravdu za pár korun,a to ty trika stály 450,- a já chodila pořád kolem a přemýšlela jak to udělat,když chceme jen to Mickeym-později se to vyřešilo,trička mě vyšly na míň jak polovinu🙂