Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

pet.s
autor
28. únor 2012

@brusinka.pusinka myslíš, že by ji na 13 cm byly? půvidně jsme myslela jako na ted jako bačkůrky,ale zase o kolik ji může vyrůst nožička do léta? asi ji je vezmu a uvidíme...

brusinka.pusinka
28. únor 2012

@pet.s Jsou to jarní botky pro Karamelku.... a jo jsou na 13 cm nožku tak to alespoň píši v jejich číslování my máme nožku 15 cm a budeme kupovat 25 což má 16.5 cm takže oni to tak mají a myslím že správně pokud je budeš chtít domluvíme se😀 klidně si to nechej projít hlavou

pet.s
autor
28. únor 2012

@brusinka.pusinka asi jo, já ji vezmu,alespon vyzkouším tuhle značku....

samson
28. únor 2012

zdravím, chtěla bych se zeptat jak to děláte s oblečením, které je např. malé. Prodáváte ho? A pokud ano jde prodej dobře? A přes MK? MMB? kamarádkám?..

weri1
28. únor 2012

@samson prodávám tady a na mmb ,ale spíše se mi prodávají věci tady

weri1
28. únor 2012

@pet.s já bych je asi prvně vyzkoušela někde v obchodě...každá botka sedí jinak....třeba já teď kupovala sandálky na doma superfity a každá botka seděla jinak, stejná velikost a v jedné plaval a druhá dobrá a byla to stejná značka 😉

reruna
29. únor 2012

@weri1 ony totiž nožičky někdy nemají stejnou velikost, já mám například jeden palec delší, mm taky - dokonce o dost, takže ono to někdy nemusí být botkama... botky je fakt nejlepší zkoušet, ale s papučkama befado jsem to riskla a klukům objednala přes net a jsou jim dobře a já jsem z nich nadšená, jsou moc krásné, lehoučké...

pet.s
autor
29. únor 2012

@samson věci jsem se snažila prodávat, protože jsem měla pocit, že mám hezké a kvalitní kousky.(next, H&M, Mothercare), málo nošené(mám poslední vytoužené dítě, takže si fakt strojení a nakupování užívám). Ale tedy čas a námaha tomu věnovaná s výsledkem mě neuspokojila. Několik večerů jsem strávila nafocením, několik pak popisováním přeměřováním a vkládáním na web. A pak je musíš každou chvíli aktualizovat, hlídat mail, odpovídat, opět přeměřovat, popsovat, hlídat účet, pořád někde uchovávat a pak balit a běhat s balíky na poštu. A ještě pak trneš, aby Ti někdo nenapsal, že se mu to nelíbí a kdesi co si. A nakonec se to stejně nevyplatí finačně nebo vyděláš jen pár korun.
Kašlu na to. Máme obrovskou krabici, do ní házím po žehlení, co je Teri malé. A jednou za čas to vezme muž do azyláku tady u nás ve městě. A je to vyřešené během jednoho odpoledne.

hanula11
1. bře 2012

@samson pet.s má s tím prodáváním pravdu. Je s tím strašně moc práce, říkáš si, že ty věci někdo užije a pak jenom koukáš, že je nikdo "nechce", musí se to aktualizovat atd. Njn, 🙂, já tedy už něco po malé prodala, ale je z toho míň užitku než kolik do toho vložíš energie.
Jinak sama na MMA nebo i tady na MK nakupuji, někdy se dají koupit opravdu pěkné věci, ale to je zase hodně o štěstí, jak tu někdo taky psal, musíš být ve správnou chvíli na správném místě 😉. Jinak většinou když něco konkrétně sháníš, nikde to "není" 😔 😀

mamkamarketa
1. bře 2012

@pet.s ja s tebou souhlasim. tomas ma kvanta hezkeho obleceni. sice to jeste nechavam pro potencionalni druhe dite,ale uz ted vim,ze proste to nebudu prodavat. nestoji mi to za tu praci a cas. budto to daruju nake kamaradce,nebo proste to odnesu do detskeho domova 🙂

chci se zeptat,nevite,zdali nekdo dela platene kalhoty? z takove te ''pytloviny''

brusinka.pusinka
1. bře 2012

Děvčata přidala jsem botky do inzerátu některé jsou hodně málo nšené třeba se vám zalíbí😀 Věcičky budu přidávát postupně🙂

reruna
1. bře 2012

Holky s tím prodáváním máte úplnou pravdu, většinu věcí dávám do krabice, že se třeba budou jednou hodit mladší ségře...občas se něco snažím prodat, občas něco i koupím, lépe se mi prodává tady, než na mmb...

brusinka.pusinka
1. bře 2012

@reruna hezké věci prodávám a takové ty ostatní daruji většinou na sociálce přes kamarádku potřebným maminkam nebo dávám na charitu 🙂

hanula11
1. bře 2012

@brusinka.pusinka já tedy háčkovat umím, pár háčkovanejch čepiček a kloboučků jsem malé pořídila, ale odvahu do vlastní čepičky (třeba i pletené) nemám. Potřebovala bych ten "návod" 😉 🙂

weri1
1. bře 2012

já prodávám....docela mě to baví .-)

apollo11
5. bře 2012

Maminky, nemáte tip na nějaký fakt hezký jarní lehký kabátek na knoflíky (ideálně dvouřadý 😉 ), střih do áčka, s kapsami, hezká barva.. co jsem tak hledala, pořád to neodpovídá mým představám. Třeba jste náhodou někde nějaký takový zahlídly 😀

kamilka007
5. bře 2012

@apollo11 Já se zase budu opakovat, ale můj stálý favorit je Next - koukni na http://www.nextdirect.com (s cenama v českých korunách), nebo na halens.cz mají v rámci Nextu taky pár krásných. 🙂

apollo11
5. bře 2012

@kamilka007 Díky, mně se tam líbil ten fleesový zimní, ale tyhle jarní mi připadají přezdobené, až na ten žlutý - něco podobného, ale s kulatým límcem a v jiné barvě (třeba tmavěmodré, červené) bych si představovala 😵 I když za tu za tu cenu 😅 mám strop tak těch 600-700 😉

hanula11
6. bře 2012

Nám by měla už brzy dojít jarní vyteplená džínová bundička, nějaké kalhoty a halenky. Pomalu "jarníme" a taky měníme šatník, jak malule roste 😉 🙂. Třeba se mi zadaří sem hodit nějaká fota 😵

mates22
6. bře 2012

já teda nakupuju i prodávám na mimibazaru a aukru, ale je to fakt, že je s tím spousta práce a prodá se tak třetina a to ještě ne na první pokus ☹ . Ale zase nakupuju takhle ráda, dost se ušetří, věci jsou parádní a dětem je to fuk, jestli to má nebo nemá visačku. Akorát botky kupuju vždycky nový, ani mladší nedědí po starší 🙂

fangi
6. bře 2012

@kamilka007 Mohla bych se zeptat, jak probíhá nákup přes nextdirect.com, to je oficiální eshop Nextu a dodává i do čR, chápu to dobře?? Jaká je cena poštovného?? Nebo jsem to špatně pochopila? 😀

weri1
6. bře 2012

tak jsem dnes navštívila lindex a byla jsem nadšená z bund...konečně obchod, kde jsou bundy v krásných barvách a ne jen tmavé...no ale ty ceny 😒 třeba v dalším životě 😀

mamkamarketa
6. bře 2012

@weri1 lindex je ma krasny bundy,ale drahy... ja tedka kupovala tu modrou. softsheelovka z mmb a barva je krasne syta 😵

weri1
6. bře 2012

@mamkamarketa mě je nepříjemnej ten matroš 🙂 ale jsou krásný

mamkamarketa
6. bře 2012

@weri1 jasny,no je to takovej neopren,ale zase do tohle pocasi ideal

marhulinka
6. bře 2012

Já taky okukuju bundičky,zatím teda jsem nenarazila na nějakou bombu...jedině v Terranově se mi líbí,tak uvidíme..

weri1
6. bře 2012

@mamkamarketa tak beník má tu z tchiba nepromokavou a jednu nepromokavou z HM tak právě už nechci nic takovýho....

holky já mít hodně peněz tak vykoupím všechny obchody 😀

@marhulinka běž se podívat do lindexu 🙂

mamkamarketa
6. bře 2012

@weri1 chapu 🙂

marhulinka
6. bře 2012

@weri1 😀 😀 😀 to znám

Lindex tu nemáme 😀 ještě že tak

weri1
6. bře 2012

@marhulinka tak to buď ráda, já si tam vybrala víc kousků....tak třeba tam koupím aspoň ponožky 😀 ne kalhoty tam mám vybraný