Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

marhulinka
6. bře 2012

Holky a co jarní botky?? Máte už??

marhulinka
6. bře 2012

@weri1 😀 😀

weri1
6. bře 2012

@marhulinka já jdu do jarních botek příští týden, ptž zimní jsou mu malý a už nechci kupovat....koupím opět superfity a když tak dám do nich ponožky ještě, kdyby moc byla zima, ale on je převážně v kočárku tak to bude o.k.

marhulinka
6. bře 2012

@weri1 já byla předevčírem koukat v dětské obuvi,ale teda zklamaná...botky děsných barev...ale ještě přijde jedna várka,tak snad budou lepší...

weri1
6. bře 2012

@marhulinka tak tady ten jeden krámek je dobrej, tak snad něco vyberu a můžu si objednat i po netu více bot do té prodejny a pak si vybrat a nebo nevybrat

marhulinka
6. bře 2012

@weri1 no my se chystáme do Pardubic,tak tam je taky větší výběr...tak snad vybereme tam 😵 Zimní ještě malému jsou,tak snad v nich došlape ještě chvíli.

weri1
6. bře 2012

@marhulinka v pardubicích je skvělá restaurace...ale už si nepamatuji název, ale hned bych se tam jela najíst

marhulinka
6. bře 2012

@weri1 😀 😀 nooo my máme celkově P.rádi 🙂 jezdíme tam dost nakupovat,jsou tam jiné obchody a na jídlo se taky vždycky stavujeme 🙂

leiladelly
6. bře 2012

@pet.s ahoj, vím, že ses ptala na tipy na oblečení pro Tvou malou, moje malá je v podobném věku, dnes jsem objevila úžasnou novou kolekci Mayoral. V Praze je myslím na Chodově, tak když tak koukni 🙂 Jinak , jak píšeš o tom prodeji věcí, já si taky pro sebe omlouvám, když něco kupuji, že to pak prodám..... Věci mám podobné jako Ty, nové, kvalitní. Ale vidím, že to asi nebude žádná sláva, že.... ☹ No, udělá to pak radost někde v kojeňáku 😀

pet.s
autor
7. bře 2012

@leiladelly než nám kojeňáky zruší.-)))))))))))) Když se mnou je potíž v chození po obchodech...s Terezkou to je naprd, ona je sice hodná,ale i její trpělivost má své meze. Takže to je jedním okem po věcech a jedním po Terezce a vše letem světem a abych ji někde nechávala a jela po nákupech, to je mi zase líto času. Takže se odhodlám jednou za čas(tak jednou za půl roku a jedu s ní. Vyberu to nejnutnější a už abychom byly pryč. Puboši, ty nakupují stylm, že si vyrazí sami do obchodu, udělím limit, vyzkouší, vyberou, já zatím s malou sedím v dětském koutku a pak to jen jdu na pokladny zaplatit 😀 😀 😀 úžasný vynález, nedohaduji se, nekecám jim do toho, jen moje kreditka pak vždy pláče 😀 😀 😀

pet.s
autor
7. bře 2012

@marhulinka holky jaké jsou skvělé obchody v Pardubicích? Jedu za tátou v sobotu do lázní do Bohdanče, takže bych to spojila?

helulela
7. bře 2012

@pet.s skvělé nevím, já vždycky v rychlosti proběhnu C&A, Reserved, H&M, Tesco a zakončím v dm drogerii 😀

marhulinka
7. bře 2012

@pet.s My většinou pošmajdáme v Afipaláci - C&A,H&M,Takko,Little Things a s.Oliver 😉

carculka
7. bře 2012

@leiladelly mayoral je supr a moc deticek ho nema jako treba next(kterej taky nosime),mame par kousku a zas se chystame poridit-jaro leto

pet.s
autor
7. bře 2012

@marhulinka a kde to je?

pet.s
autor
7. bře 2012

@helulela jo DM je taky naše Mekka, mají tam malé košíčky a dnes jim Terinka do svého košíčku nasypala celé plato řasenek.-)))))))))))))

marhulinka
7. bře 2012

@pet.s víš,kde je tam ČEZ aréna??

marhulinka
7. bře 2012

@pet.s http://www.palacpardubice.cz/cs/afi-palac/kudy-... tak tady je mapa 😀 i můžeš juknout co je tam vše za obchody 😉

pet.s
autor
7. bře 2012

já dnes ulovila super botičky pro Teruli..foto připojuji.Cena 380.- Potěšilo..-))

marhulinka
7. bře 2012

@pet.s já chci taky za takový prašule 😀

leiladelly
7. bře 2012

@carculka Já včera objevila tolik hezkých věcí v Mayoralu... Neodolala jsem, říkala jsem si, ať Leilinka vypadá krásně 🙂 Next mám také ráda, ale je pravda, že Mayoral nemá tolik lidí. (i když ono je to asi jedno... 😀 )

vojtisek2007
7. bře 2012

@leiladelly mayoral mají hodně na Marandy.cz 🙂

leiladelly
7. bře 2012

@vojtisek2007 díky za tip, podívám se 🙂

pet.s
autor
7. bře 2012

@marhulinka v A3 sportu,ale nevím odkud jsi. Jestli to u vás existuje.

marhulinka
7. bře 2012

@pet.s joo to tu máme😀 jen jestli mají třeba na kluky..asi tam zítra zajedu😀

pet.s
autor
7. bře 2012

@vojtisek2007 ty jsi mi dala...už objednávám.-))

pet.s
autor
7. bře 2012

@marhulinka na kluky měli víc než na holčičky..tyhle jsou dle mě taky víc klučičí,ale já nechtěla bílé..budeme je nosit na písek a na hřiště, to by za chvíli vypadaly.-(

ronyx
7. bře 2012

Holky a co říkáte na mého malého gentlemana 😀

marhulinka
7. bře 2012

@pet.s taaak je to jasný,dopolko vyrážíme,máme to kousek od baráku...mládě slaví 2 ročky,tak přikoupím

pet.s
autor
7. bře 2012

@ronyx krasavec..s tou kostkou vypadá skotskyx.-))))stejně ty prťata jsou úžasný.-)))