Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

vojtisek2007
8. bře 2012

@pet.s taky máme objednáno 🙂 asi to není všechno mayoral,ale moc se nám to líbí, máme objednáno už po několikátý....ještě scháním nějakou hezkou jarní bundičku - nejradši máme od Topolina má z loňská krásnou červenou,ale už jsou jí krátký rukávy, a měla jí párkrát na sobě ☹ a tenisky, už jsem koukala po MMB 😀 😀 😀

mamkamarketa
8. bře 2012

nevite nektera kde se prodavaji platene kalhoty? tenke na leto,nejlepe z takove te jemnejsi pytloviny, nas kluk nemuze mit krasy,tak shanim tenke dlouhe kalhoty

hanula11
8. bře 2012

@apollo11
Na MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47329006&tab=1. Snad se ti to ukáže, já to tam teď náhodou objevila 😉 😵
Mně se to otvírá, tak snad to tam je.
Snad je trochu áčkový a kapsy má taky. Nevím jestli se ti bude líbit ta barvička, ale my doma docela "jedeme" v růžové, i když jsem si říkala, že se tomu budu vyhýbat. Njn, holčičkám holt sluší.

apollo11
8. bře 2012

@hanula11 Děkuju 🙂 ten by možná byl pro naši šmudlu moc světlý 😉 ale střih super. Hledám samozřejmě i na MMB, sice se mi moc nelíbí ty stránky (neorientuju se tam), ale je fakt, že je tam toho spousta, a podařilo se mi tam teď koupit místo jarního takový teplejší jarně-podzimní kabátek Zara, jako nový, dvojřadý se stojáčkem a tmavěmodrý 😵

No růžová - dřív se mi nelíbila, ale co mám holčičku, tak jsem změnila názor, protože jí prostě sluší 😀 nesmí to teda být od hlavy k patě, ale tak nějak normálně s jinýma barvama. Zvlášť některé odstíny, starorůžová nebo lososová, ty ani nepůsobí přeslazeně, ale něžně 🙂

leiladelly
8. bře 2012

@hanula11 To je klasika 🙂 člověk si řekne, že růžovou ne, pak holčičky stejně v růžové skončí 🙂 Já teď dala malé tričko v tmavě modré barvě, k rifličkám, ona je blonďatá, vypadala moc hezky, tak jsem si říkala, že si na chvilku dáme od růžové pauzu, ale ráda ji na holčičkám mám, je to takové roztomilé 🙂

hanula11
8. bře 2012

@leiladelly Mně se taky líbí hodně modrá, Aďula má oči jako pomněnky, ale jí snad sluší všechny barvy 😉 🙂 (mateřská ješitnost 😉), i ta růžová tedy 🙂 😵

leiladelly
8. bře 2012

@hanula11 já se dívala, Leilinka má podobně blankytně modré oči 🙂 a vlásky o něco světlešjí. Je to fakt, sluší jim všecko ( a nám se to tak líbí, že 😀 ) Já mám doma šatiček jak pro regiment 😀

hanula11
8. bře 2012

@leiladelly 😉 🙂

ano, ano - jak říká Áďa 😵

kathy.skal
8. bře 2012

@vojtisek2007 Teda holky pardon, že vám sem lezu, ale ty pumky s motýlkama jsou opravdu nádherný 🙂

vojtisek2007
8. bře 2012

@hanula11
@leiladelly holky Eli je blonďátá s modrýma očima a teda vůbec jí nesluší zelená ☹, modrá moc a o růžový ani nemluvím 🙂 To já zas od začátku věděla, že růžovou jo !! do třetice se povedla holka (máme ještě dva starší kluky), tak si to pořádně chci užít 😀 😀 😀 teď už si barvy většinou vybírá sama a pobavila nás, když jsme kupovali kolo, tak jí povídám,Eli a jaký bys chtěla kolo a ona na to - hlavně růžový, maminko, růžový 🙂 🙂 🙂 taky si hodně libuje v bílé a po chvilkce vypadá jako prasátko

vojtisek2007
8. bře 2012

tenhle kabát nosila loni a měli jsme ho mooooccc rádi

vojtisek2007
8. bře 2012

na té fotce není tak vidět, koukla jsem na MMB a zrovna ho tam jedna mamina prodává, tak jsem si půjčila foto 🙂 a ten červený jsem jí vyhlídla na letošek

hanula11
8. bře 2012

@vojtisek2007 pěkné 🙂
Jsou jako malý princezny, ty naše holčičky, že 😉 .
Njn, já naši první tak parádit jako Áďu nemohla, byla to taky strašnej "čuník", to Adélka je proti ní modelka 🙂 .
Aspoň tedy zatím, nevím co se z ní vyklube až bude trávit víc času po pískovištích a běhat venku s klukama 😠 😎

apollo11
8. bře 2012

@vojtisek2007 Ten červenej je boží 🙂 taky o něm uvažuju na příští sezonu, ale chtěla bych ho vidět naživo

brusinka.pusinka
8. bře 2012

y máme tento kabátek na jaro z MMb

vojtisek2007
8. bře 2012

@brusinka.pusinka óóóó to bude karamelka za elegantní dámu 🙂, moc se mi líbí, ale praktičnost do školky jaksi nulová - my teď většinu věcí pořizujeme dvojmo - jedno takový jednoduchý -aby nebyli knoflíky,zipy a tkaničky (do školky) a potom druhý - který si Eli oblíká když jdeme spolu a pomůžu jí a tam je to jedno, jestli mají rifle zip a druk nebo knoflíky nebo právě kabáty na knofle do školky nehrozí, ona si je sama nezapne a učitelky nemají na to čas....nejlépe když seženu něco co splňuje obě funkce - aby ti to sama mohla vzít do školky a bylo to i fešné když jdeme spolu 🙂 Do školky stále u nás nejoblíbenější jsou rifle nahoře do té ozdobné gumy, ale na "courání" do města má nádherný slimky z HMka...ovšem se zipem a knoflíkem ☹je to někdy boj 🙂🙂 🙂

brusinka.pusinka
8. bře 2012

@vojtisek2007 máme jarní bundičku do školky toto je spíše s námi do divadla a nebo na procházky😀

vojtisek2007
8. bře 2012

@brusinka.pusinka tak pěkná, to je softshellka ??? taky chceme pořídit jen netuším jakou značku aby plnila svojí funkci a ta vínová chlupatice 🙂 nádhera

brusinka.pusinka
8. bře 2012

@vojtisek2007 modrá koupene v pracovních oděvech je užasná mají tam věci pro volné chvíle, a chlupatku jsm evyhrála za 50 kč na MMb 😀

vojtisek2007
8. bře 2012

@brusinka.pusinka no o to víc by mě ta chlupatka těšila 😀 😀 😀 taky mám jednu vyhlídnutou v aukci - bílo/krémovou, tak třeba taky budu mít štěstí, ty pracovní oděvy mě nenapadli....chlap si tam kupuje pracovní ponožky, páč jedině tam seženeme fakt 100% bavlněný

brusinka.pusinka
8. bře 2012

@vojtisek2007 také nakupujeme ponožky tam .-D nesnáším ty příměsový.-D držím paluše na výhru v aukci 😀

leiladelly
8. bře 2012

@vojtisek2007 ten červený je super 🙂

weri1
8. bře 2012

@vojtisek2007
@brusinka.pusinka ale příměsový jsou lepší....v bavlněné ponožce když se spotíš, tak může být zima

brusinka.pusinka
9. bře 2012

@weri1 bouhužel já je na nohách nesnesu, jsme od mala zvyklá na čistou bavlnu😀

vojtisek2007
9. bře 2012

@weri1 což o to, mě to nevadí,ale manža jak nemá 100% bavlnu a je celý den v botách, tak mu neskutečně páchnou nohy....

hanula11
9. bře 2012

@vojtisek2007 chlapi jsou chlapi, pro ty je lepší co nejvíc bavlny nebo ještě trocha elastanu (synátor by zas jenom bavlněný nechtěl) 😉
červená dobrá 🙂 to budete kočky 😵

weri1
9. bře 2012

@vojtisek2007 já taky ráda bavlnu na všem, ale ty ponožky fakt ne....a neříkal že třeba když se spotí, že je má jakoby mokrý ty nohy?

vojtisek2007
9. bře 2012

@weri1 na nic si nestěžuje,nohy mu přestaly smrdět, tak to neřeším, ale jak si vezme jiný ponožky - ač značkový a kolikrát i xkrát dražší než tyhle pracovní, tak je to konečná....já na ně fakt nedám dopustit 😀

marecek4
9. bře 2012

tak dneska nám došly další balíčky,nextík,to je klasika,ale z laclíku jsem měla trošku obavy ze svetříku,sice Bench,ale přece jen svetr ze seku a ještě za skoro 300,-ale je fakt super,snad ani nenošený,nebo minimálně,celý podšitý flízkem,s kapucí,černý a neopraný,jsem z něj nadšená,zítra hodím fotečky do albíčka

marecek4
9. bře 2012

ještě jsem je našla na mejlech 🙂,a zítra tedy reál