Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

marhulinka
18. dub 2012

Taky jsem okukovala bekovky,u nás teda výběr nikde žádný,jen v Cocodrillo jsem viděla tuhle, ale paní říkala že mají přijít pak ještě jiné barvičky i jako set s kraťasama,ale zase ta cena je 300,- 😝 jen za ni

bocinka
18. dub 2012

@mamkamarketa jojo, odpoledne jedu, snad je ještě mají, vím že měli všechny stejné, jen barvy byly béžová, červená, hnědá a myslím černá, jinak stejné nápisy, všechno.... 😉 😉 😉 pokud budou, nafotím a klidně Vám vezmu 🙂 🙂

@marhulinka no to asi jo, taky sháním pro holku bez barbie a peppapig 😠

bocinka
18. dub 2012

@marhulinka ta je luxusní, ale klučičí úplně 😉

bocinka
18. dub 2012

takhle vypadá na hlavičce.... 😵 😵

marhulinka
18. dub 2012

@bocinka joo klučičí 😵 ale na holčičky ji mají ve fialkové a černé s jemným proužkem a pak mají taky super baretky

mamkamarketa
27. črc 2012

Ahoj, obnovuju tema.
Nevite kde sehnat jednodilne teple pyzamo na kluka? Velikost 4-5 let. Vim,ze je maji v mothercare, ale zase jen v uk a rada bych si "osahala" co kupuju 😉

ladida.l
27. črc 2012

@mamkamarketa něco jako overaly bez ťapek jsme viděla H@M

mamkamarketa
27. črc 2012

@ladida.l fakt? Diky za tip. Mrknu tam

hanula11
10. zář 2012

AHOJTE taky píšu, aby to tu trochu "žilo".
Jak podzimní móda, maminy, co chystáte?
Nevěřím tomu, že by nikdo neparádil.
Kdepak jste všici ?
Já dám pár našich foteček 🙂
S babičkou a z dovolené 🙂 😵

mates22
11. zář 2012

@hanula11 no tak my sice doplňujeme šatník do školky, ale po bazárkách 🙂, babička teď něco nakoupila v HM, ale ještě to u sebe nemáme, takže jsem zvědavá 🙂

marhulinka
11. zář 2012

Tak já se teprve na nákupy na podzim/zimu chystám...něco asi budu objednávat přes net a něco nakoupím,jakmile budu schopná vydržet nějaký čas v obchodě.
Nějaké tipy na klučičího tříleťáka,kdo už jste byli v nějakých kamenných obchodech? Sháním vestu,pak hlavně kalhoty /i zateplený/...bundu na podzim teda mám,toť ale asi jediné

hanula11
11. zář 2012

My taky už něco zimního a podzimního máme, jsme ale docela přeoblekovaní, s dalším pořizováním počkám až to bude aktuální, od mala "předzásobuji" a musím se trochu mírnit (kam to dávat 😉 😝 😀 ).
I když naše malá skorotříletá se asi přes léto docela vytáhla, co jí bylo větší, je jí najednou akorát, školka to "prověří" 🙂 😵
@mates22, snad se babička trefí a budete za fešáka a manekýnku

mates22
27. zář 2012

tak babička se celkem trefila a já zjistila, že jsou oběma boty z podzimu, mladej tam má tak ceňťák fóra a dcera o trochu míň...ale nový nepořizuju, za chvilku to bude na sněhule 🙂. To je docela balík, co ušetříme 😀

hanula11
3. říj 2012

Je tu nějak mrtvo 😖 😉 🙂
@mates22 tak to je babička šikovná, že se trefila 😉
Malá má za chvíli tři a já preventivně tchýni napsala, jakou má nožičku a velikost. Abychom nedopadly jako loni, kdy dostala punčošky (které jsem jí chvíli předtím pořizovala ve velkém, takže je absolutně nepotřebovala), co byly naknop, či spíše už out ☹ 😀. Njn, babička to neví, ale škoda peněz, ne? 😲 😝 😵, nemluvě o tom, že mohla Aďka dostat něco, co by užila 🙂 😅

mates22
25. říj 2012

Ahojky, jedeme dneska nebo zítra pro botky malýmu, asi půjdeme do Fare Polaris, mám je odzkoušený u dcery a nikdy neměla ani studenou ani mokrou nožku. Ovšem už teď mám z toho husinu, on vždycky v tom krámě tááák zlobí a já trpím 🙂. Dcera naštěstí má už od jara, kupovala sem do foroty ve slevě, ale klika- jsou jí. Je to z Tchiba, tak jsem zvědavá, snad budou taky v pohodě. A musíme pořídit nějaký fleesový kalhoty, protože na oteplováky to ještě asi není, ale na punčocháky a slabé tepláky už taky ne - tedy myslím, až se ochladí. Bundy naštěstí máme, oteplováky taky - tak to letos nebude taková darda 😀

mates22
29. říj 2012

ahoj, tak polarisky nemáme, vůbec mu neseděly, řval, že tlačí a bolí...takže nakonec Primigi s goretexem. A sehnala jsem dceři flísový tepláky, jsem si ani nemyslela, že to bude takovej problém, uf 😀

marhulinka
29. říj 2012

@mates22 taky jsme byli vybírat zimní botky, takže my měli hlavně problém s velikostí,protože zrovna tu jako nikde neměli...všude mrňavý a loni jsme byli velice spokojený s Protetikou,letos nemají nic moc výběr,ale našla jsem na netu novou kolekci,jsou jako ty co jsme měli jen v jiným designu...takže objednám asi nakonec přes net.-)

marhulinka
29. říj 2012

Jinak na zimu už jsme taky vybavený, teda hlavně malý,já musím pořídit nějaké pružnější kaťata😀 do svých už se moc nevlezu a modlím se,aby vydržel i kabát 😀

pet.s
autor
3. bře 2013

Tak blíží se jaro a musíme dětičkám obměnit šatníky, tak maminky dávejte fotečky a inspirujte mě. 😀

pet.s
autor
3. bře 2013

@hanula11 Malá je fešanda.

pet.s
autor
3. bře 2013

Tak mlsně koukám na GAPa.-((((to jsou dardy.-(((

pet.s
autor
14. bře 2013

Přidávám úlovky..všechno už je doma...poslední 3 kousky objednány

pet.s
autor
14. bře 2013

tak ještě botičky...plánuji polobotky, botasky a na léto kecky a sandále. Jo musím koupit crosky...slečna je viděla ve školce a neustále je tomu chlapečkovi krade.-)))))))))))zítra mě čekají boty se synáčkem.-(((()ty jeho lodě 46 jsou hnusný a drahý.-)))))))

befado
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
21. bře 2013

@befado Pro reklamu a prodej slouží profil profesionála, nikoliv diskuze 😒

kamilka007
24. bře 2013

@pet.s Já od Gap na MMB pořídila luxusní jarní bundičku, dělala bych si na ni zálusk sama. 🙂 A jak to bylo přes paní, nebylo to ani cenově nějak závratný. Když budeš chtít, pošlu ti ve zprávě odkaz na tu prodávající. Jo a tady je:

kamilka007
24. bře 2013

@mamkamarketa Ježiš co je to za značku?! Uááá.. 😵

mamkamarketa
24. bře 2013

@kamilka007 tech saticek?

kamilka007
24. bře 2013

@mamkamarketa Jojo, napadlo mě dodatečně, že to bude otázka trochu vytržená z kontextu, ale myslela jsem ty šatky. 🙂

mamkamarketa
25. bře 2013

@kamilka007 z debenhams myslim, ze to je dilo od jasper conran 😉