Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

pet.s
autor
29. bře 2013

@mamkamarketa
@kamilka007 debenhams je super..měli jsme ho hned vedle kanceláře na Václaváku....to byl mor na kreditku.-)))))

pet.s
autor
29. bře 2013

@kamilka007 prosím pošli...díky.-)

tajemna30
29. bře 2013

@kamilka007 ta bundička je nádherná, mohla bych do IP poprosit o odkaz na tu paní. Moooc děkuji.

erzule
10. dub 2013

Ahoj devcata chci vam na zimu doporucit super kombinezu na male mimi nebo jeste nechodici deti.Kombineza je od firmy Tulec trend je skvela ma termo vlozku takze nemusite nejak moc oblekat a nepouzivala jsem vubec fusak,tim padem ma mimi vice mista v kocarku.Mam 10mesicni dceru a kombinezu jsme pouzivali celou zimu velikost mame 6-9 mesicu opravdu doporucuji stoji asi 900kc.Bydlim v krkonosich takze jsme ji vyuzili hodne kdyby jste chteli neco vedet zak napiste Erika

karla951
26. dub 2013

Zdravím, moji prcci jsou už na tohle trošku odrostlí, ale zalíbila se mi tady ta čepička: http://postovnezdarma.cz/hackovana-cepicka-pro-... že se ji pokusím nějak uháčkovat (sice nejsem mistr, ale pokusím se) pro neteř, co se má narodit začátkem léta, tak snad to do té doby stihnu :D :D

bea_t
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brufinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michev
5. črc 2013

maminy, už ste objavili nový obchod LEGOWEAR v OC Letňany? Ich oblečenie je sice trochu drahšie, ale za tú kvalitu sa oplatí priplatiť - mimochodom, momentálne majú až 30%- nú zľavu. Ja som si túto značku nakupovala v zahraničí, pretože ich oblečenie je naozaj nápadité, ale hlavne praktické a vydrží naozaj aj farba a materiál aj pre ďalšie dieťa. Majú aj veľmi dobré plavky s ochranným UV filtrom až do 50, takže ušetrím za drahé krémy...
Oplatí sa pri súčasných zľavách pozrieť, bola som aj s dcérou a mala som čo robiť, aby som ju odtiaľ dostala iba s jednou taškou - aj deťom sa ich oblečenie páči a radi ho nosia.

catherinat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monule1
25. črc 2013

Ahoj, já nakupuju tady babyboutique.cz. Značkové věci za slušné ceny. A mají i botičky.

brnky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wiky1405
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sanetta
21. kvě 2014

Velmi pěkné a kvalitní oblečení pro děti má Sanetta.

jaja12321
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkasubrtova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
trestitko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tyna94
Odpověď byla odstraněná
Zobraz