Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

kocicinka
8. led 2012

@paja1975 však jo, at si každý kupuje, co chce, jen jsem napsala, jak to mám nastavené já. Jak je to v USA s oblečením fakt netuším, nikdy jsem tam nebyla. Ale HM konfekce prostě je, to je pravda, byť si spousta lidí myslí, jaká je to nobl značka. Je to asi stejně nobl značka, jako tesco, CA a podobné konfekce.

jmisa
8. led 2012

@smardik syn má cca metr a 15 kilo a džíny a kalhoty, kraťasy vůbec nejraděj beru v C&A, ne všechny jsou štíhlého střihu, ale vždy nějaké se tam dají koupit, jinak mu to z většiny obchodů padá, ikdyž to má v pase zmenšovací gumku.

zuzka72
8. led 2012

@paulia OLD NAVY je super

mamkamarketa
8. led 2012

@paja1975 trosku s tebou nesouhlasim. vezmi si napr. wrangler dziny tu stoji dejme tomu 1800,- v USA 300,- to je 6ti nasobek ceny. tam je to brano jako opravdu podradna znacka,kterou prodavaji v supermarketech a tady to div neprodavaji po buticich 🙄 spis je to o tom,ze lidi nevedi. proste to berou jako znacku a to,ze to neni kvalitini a pod,to uz nevadi,hlavne,ze to ma tu ''znacku'''
treba Hilfinger, Hilfinger byvala bezna znacka,cenove dostupna,ale oblibili si ji predevsim afro-americane,kteri v usa tvori nizsi socialni vrstvu,to hilfinger nesnesl a znekolikanasobnil ceny,aby to bylo dostupne pouze majetnym (tommy hilfinger patri i v usa mezi drazsi znacky) takze obleceni,ktere proste bylo cenove dostupne,se mu znekolikaznasobnily ceny,jen z rasistickych duvodu 😉
coz treba me donuti zamyslet se nad tim,jestli si koupim polo z ralph lauren nebo od hilfingera. jenze jak rikam,tohle lide nevedi a zajimaji je jen ty ''znacky''

helulela
8. led 2012

Ahoj holky, poraďte prosím, kam na nákupy pro kluky v Praze. Nějaké obchody v centru kolem Václaváku nebo OC v dosahu metra, prostě víc obchodů po kupě, ať nelítám sem a tam. U nás je jen Tesco, CA a HM, občas objednám Topolino... Až se vypravím do Prahy, ať vím, kam zajít...

mamkamarketa
8. led 2012

@helulela urcite mothercare 😉 je na dole na prikopech (dole na vaclavaku) na flore (metro A) v letnanech (metro C) a na chodove (metro C) vsechny jsou v OC hned u metra,teda az na ten na prikopech

mamkamarketa
8. led 2012

@helulela nebo hodne mamin si chvali i next,ten ja rada nemam,to radeji Marks&Spencer

marhulinka
8. led 2012

Ahojky tak sem se ráda přidám...u nás je to tak,že nejedu podle "značek",ale podle toho jak se mi oblečení líbí,jaký je materiál...Mám klučíka a jak jsem si předtím myslela,že holčičky jsou na parádu,tak omyyyl 😀 i kluci,jen se pro ně musí víc shánět no

marhulinka
8. led 2012

Jo a teda co se týká "značek",tak taky kupuju Topolino,teď dost ulítávám v Coccodrillo. V Tescu jsem jako miminku nakupovala bodyčka a overálky,teď tam dost kupuju trička,tepláčky,punčocháče, v CA jsem koupila jen pár bodynek,přišlo mi,že u nás tady mají věci jen na holčičky...Od Nextu jsem spokojená s riflema,máme i nějakou mikču,pak z HM jsme měli bundičky a taky spokojenost. Teď dost často kupuju trička a pyžama v Lidlu - Lupilu...kvalitní a příjemná cena 😵

helulela
8. led 2012

@mamkamarketa Next nevyhledávám, objednávat ho nechci, ale ne že bych se nezašla podívat do obchodu 😉

kachen
8. led 2012

@mamkamarketa Jako doslova s tebou souhlasim. Co se tyce znacek. Ja kdyz vidim, jak nekdo pochoduje po ulici a ma na tricku napis GUESS jako krava, tak se musim fakt smat. A ty jejich kabelky za tisice jsou priserny. A to jsem si myslela, ze jsem divna. Jsem rada, ze ma nekdo podobny nazor. Nicmene neteri jsem Guess tahala z UK, pac sestra si mysli,ze to je to prave orechove. A to se tyka spousty jinych predrazenych znacek u nas. O HM jsem se predtim nezminila, protoze tam nenakupuju. Ani pro sebe ne.

kachen
8. led 2012

@paja1975 Taky bych se radeji vyhla vyrazu "nizsi trida"... Na druhou stranu si jako narod musime pripustit, ze kdyz se sem doveze neco ze zahranici, tak je to pro nas supr a my jako ovce jdeme a nakupujeme. Nehlede na to, ze jinde je to sunt a vychytraly podnikatel, ktery si na tom narazi marzi jako prase si potom mne ruce. A dokud budeme ochotni to za tyhle ceny kupovat, tak mame halt smolika pacholika.

mamkamarketa
8. led 2012

za ty vyrazy ohledne nizsich vrstev se omlouvam,asi jsem nenasla lepsi slova...
ale jak pise @kachen lidi jako ovce kupuji...
jinak diky kachen,celkem jsem cekala,ze budu za ten nazor ukamenovana 😀

kachen
8. led 2012

@mamkamarketa guess je moje srdcovka, to se jako musim ozvat... Uz jsem se ovsem setkala i s nazorem, ze na nej flusu, pac na to nemam. Priznavam se bez muceni, ze na kozenkovou, sutrama,retezama a obrovskym geckem olepenou, hadinovou kabelku za 5litru fakt nemam.Ale to uz jsem off topic.

ivarei
8. led 2012

@pet.s Jůů. Péťo, prima téma 😀.

Mám děsnou mánii na oblečení 🙂. Koukala jsem, že se tu řešily značky - podle značek moc nevybírám, nicméně miluju oblečení od Lamaze, Paula Franka, Mud Pie, občas z Lindexu. Třeba punčocháčky mám ráda od Nextu nebo Marks and Spenceru, ty fakt drží 🙂. No a fascinují mě věci na Fleru 🙂

leiladelly
8. led 2012

@zuzka72 Kde se dá Old Navy sehnat?

ivarei
8. led 2012

No a taky "žeru" Desigual 🙂, ale pro děti je to prostě drahý.

danida
8. led 2012

@mamkamarketa

Ahoj, ja take vetsinou objednavam pro maleho veci z USA, i kdyz ted uz bohuzel nema pres koho, kontakt skoncil. Muzes mi napsat tu adresu obchodu v Praze, kam vozu veci USA a UK? A cenove je to jake? Predrazene jako vsechno, co sem vozi z techto zemi nebo ne?
pro Pets: mne se libi i veci ze ZARY, jak pro kluky , tak pro holky a jsou i kvalitni.
Vext a HM obcas prubnu take, ale vetsinou GAP, Quiksilver, PAul Frank, atd.

danida
8. led 2012

@danida
jo i Old Navy, ale tam jsem byla treba zklamana z pyzam, Designove byly sice krasne, ale po 2 pranich se barvy opraly docela dorst a velikostne take nic moc. Hodne uzke rukavy , takze kdo ma burtika ma smulu.

pet.s
autor
8. led 2012

@ivarei no o tobě ani nemluvím..vždy mám mindráky když vidím jak máš vyčančaný dvojčátka...právě takové inspirátory jako ty potřebuji, tak šup sem s fotkama....uděláme malou modní show.-)))))

pet.s
autor
8. led 2012

@helulela my máme na Václaváku kancelář, takže když mi zbyde čas, tak dám na Václaváku Marks@spencer a nebo pak Palladium, tam je Mothercare, Next, Marks&Spencer a určitě ještě něco,ale už nevím, co.Já prostě nemám čas někde jezdit po nákupech..

danida
8. led 2012

@jmisa
Ahoj, uzke nebo stihle dziny , jak pises, sezenes pro maleho v ZARE.

danida
8. led 2012

...ale take se pridam k tem nazorum, ze nevybiram podle znacek, ale co se mi libi a je kvalitni. Bohuzel se mi vetsinou libi vecicky z ochodu v USA 🙂))), ale uz je problem, jak je sem dostat.

leiladelly
8. led 2012

@ivarei Mánii na šatičky nás má asi víc... 😀 Já kupovala na Alexe , "do zásoby" 😀 , že to se upotřebí na druhé dítě. Další dítě je holčička, když jsem koupila asi sedmnáctou háčkovanou čepičku, hádej odkud , z Fleru 🙂 , už jsem se přestala vymlouvat, že to unosí další dítě a prostě jsem si přiznala, že mi to dělá radost!. Na druhé straně nejsem zastánce nějakých velkých vydání za věcičky pro malé dětičky, které jsou opravdu na chvíli, často nakoupím moc hezké věci ve slevách, třeba trochu dopředu , ale za pakatel. 🙂 Mně se ještě líbí Original Marines, občas něco najdu v Benettonu, naposledy všem třem dětem péřové bundy, koupili jsme den před Štědrým dnem všem třem dětem už ve výprodeji, před rokem, tady ještě letos byly za normální cenu...

pet.s
autor
8. led 2012

a kde je v Praze Gap?

pet.s
autor
8. led 2012

holky a kde jsou fotky vašich manekýn a manekýnu...šup, šup,potřebuji inspiraci.-))))

marhulinka
8. led 2012

@pet.s 😀 😀 tak já inspiraci házet nemůžu, s tím mým chlapčiskem... 😀 On měl být ale holka,páč je to manekýn,u zrcadla je pořád

leiladelly
8. led 2012

@pet.s jednu fotku naší malé manekýnky posílám, v čepici od "Ježíška" 😉

zuzka72
8. led 2012

@leiladelly Já kupuju přes kamarádku v Californii

carculka
9. led 2012

@leiladelly super fotka