Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

ronyx
9. led 2012

@bocinka Tak košile na klučíkách miluju taky,na tom si fakt ujíždím 😀 . Malý měl včera teprve měsíc a já už mám pro něj nakoupenou takovou zásobu košilek a ryflíků,různých prďáckých mikin a dokonce i košili s motýlkem atd. Už se nemůžu dočkat až to všechno vynosí. 😉 Vystrojené holčičky jsou moc krásné,ale pravda,je,že když potkáš dobře nastrojeného malého kloučka,budí to víc pozornosti a úsměv na rtech,asi fakt proto,že načančaní klučíky se vážně málo vidí. 😉

kopa
9. led 2012

Ahojky,
já teda od narození syna nakupuji jen v Hm 😀 a spokojenost největší 😉 Všechno nám krásně vydrželo, barvy se neopraly... a věci po synovi pak prodávám tady na bazárku a maminy jsou s kvalitou taky spokojený.Příjemný materiál, džíny mají perfektní, nikde nic netlačí. Není teda levný, ale za tu kvalitu si ráda zaplatím. Mně se třeba Next nelíbí 😅 A bydlím v Praze a ještě se mi nestalo, že by jsme potkali někoho se stejným oblečením 😝 Tesco overaly se nám párají a praskají pod rukama a nad zadečkem. Body kupujeme jen v Ca.
Boty kupujeme Essi.

leiladelly
9. led 2012

@carculka děkuji, manžel to hodil trochu "retro", tu úpravu 🙂

bocinka
9. led 2012

@ronyx to bude frajer, jen přidávej fotky..... 😵 😵 😵 😵 😵 už se těšíme, košili s motýlkem bych taky koupila hned pro kluka..... 🙂

leiladelly
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamarketa
9. led 2012

old navy byvala v praze,ale byla jsem tam jednou a vyber 00 nic 🙄

jancule79
9. led 2012

Old Navy má international shipping i do ČR. Stačí nastavit jako shipping destination ČR a i ceny se vám ukazují v Kč. Já jsem to teda zatím nezkoušela. Zkoušela jsem e-shop Lindexu a super - dodání ze Švédska do ČR za 6 dní.
Ještě jsem se chtěla zeptat, nemáte někdo zkušenost s českou značkou Pidilidi?

smardik
9. led 2012

@jancule79 na pidilipi jsou koukala v pompu, zvažovala jsem kombimézu od nich. Materiál se mi zdál kvalitní, hezky zpracované myslím že bude dobré ale zkušenost jinak nemám

leiladelly
9. led 2012

Ještě jsem zapomněla na českou firmu ONO - věcičky pro malé lidičky. Na netu ty věci moc hezky nevypadají, ale u nás je prodávají v obchodě, jsou velmi kvalitní, navzájem kombinovatelné , nám se osvědčily dobře, především pro malé dítko, tak do velikosti 98, pak už jsem neviděla takový výběr. A ještě super jsou věci Mayoral, tam se pro holčičku dají vybrat krásné šatečky. 🙂

ivarei
9. led 2012

Tak já přidám pár "úlovků", třeba i miminčích. 🙂

ivarei
9. led 2012

1) Fler - čepičky 🙂, MMB - fusaky
2) Overalky Paul Frank
3) Lindexácká bóďa
4) oblíbené sofsheelové bundičky

Zjistila jsem, že nikdy nemám děti vyfocené v těch našich "lepších" kouscích :-/

leiladelly
9. led 2012

Naše další čepičky, jedna letní, jedna zimní.... Máme jich hafol 🙂

leiladelly
9. led 2012

@ivarei Krásné fotky krásných dětiček, moc se mi líbí ty háčkované čepice 🙂

ivarei
9. led 2012

A pár vánočních úlovků 🙂

leiladelly
9. led 2012

@ivarei Jé, ten kožíšek máme taky. V pátek, v HM 😉 Krásné věcičky 🙂

ivarei
9. led 2012

@leiladelly
Moc díky 🙂, já zas obdivuju ty vaše letní čepičky, to by ti moji raubíři nevydrželi - od malička museli mít všechny čepice na zavazování 😀

ivarei
9. led 2012

@leiladelly Já koukám, že máme podobný vkus 🙂

leiladelly
9. led 2012

@ivarei Prosím Tě, taky občas bojuju 😀 na některé jsem přišila tkaničky, už jsem němela sílu furt zavazovat 😀 Ale Leilinka se lepší. Letních čepiček máme... z Fleru.... moc.
😀

leiladelly
9. led 2012

@ivarei asi ano 🙂 🙂

ivarei
9. led 2012

1) trika ve tmě svítí 🙂 + sparťanská srdcovka našeho tatínka 😅
2) bunda na zimu, Tesco, 200,-
3) mickey mouseovské mikči
4) čepičky ovečka Shaun
5) ráda Adámkovi dávám punčocháče + kraťásky
6) tutu 😀
7) bundičky Topolino
8) Adámkův Safari bomber od strejdy z Londýna, úžasně teplý 😵

pet.s
autor
9. led 2012

@leiladelly ta je jak manekýnka.-)))

pet.s
autor
9. led 2012

@ivarei
@leiladelly teda holky, to je nádhera...zítra taky vyrazím po nákupech.-))

ivarei
9. led 2012

A holky, minule jsme byli v outletu ve Štěrboholech - úžasný 🙂 - ceny i věci. Třeba měli kabátek DKNY za 400,-, ale úplně překrásnej, škoda, že ta moje cácorka má tolik zimních věcí.

elu
9. led 2012

@paulia ..holky...tak tyhle americký značky teď dováží sekáč TRIATEX...je jich po celý ČR hodně a koupíte tam nádherný věci skoro zadarmo..já mám sousedku co dělá v třídírně...takže máme to nejhezčí ještě se zaměstnaneckou slevou a je 😝 pravda, že kam se hrabe next, george( i když taky máme 😀 )...a všechny anglický konfekční obchody...ale i to zmíněné tesco je pro děti skvělý a i tam kupuju 😝

elu
9. led 2012

@ivarei tu nextovou zimni bundičku na sánkách taky máme a je krásná s všichni se za námi otáčí 🙂 😀

helulela
9. led 2012

@pet.s díky za tip
@ivarei máš opravdu super vkus, už dřív jsem tvoje fešáky obdivovala 🙂

leiladelly
9. led 2012

@pet.s tak pak dej sem úlovky 😉

zuzka72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzka72
9. led 2012

@ivarei tak poznávám bundičky 🙂 My máme zelený včera jsem je kupovala v Tescu už za 126,- a i další věci a dnes jedu nanovo prej doplnili zboží, tak provětrám peněženku 😀

elu
9. led 2012

Holky, tak to tady čtu a musím také přispět. Ohledně MMB a jiných , kde se prodává použité oblečení....musím říct, že opravdu nesnáším českej zvyk prodávat ojetý věci takhle draho. Nechápu jak si může někdo říct za ojetý boty pro dítě 400..jen př....to je jedno, že nový stály 2000...ale jsou to ošmajdaný boty....já vycházím z toho, že třeba v Belgii, kde jsme s manželem nějakou dobu pobívali...jako studenti .....jsme všechno kupovali v bazarech včetně nábytku...ale s tím rozdílem, že tam stojí všechno 1 euro nebo maximálně 5...prostě je to z druhý ruky.....já také kupuju na sebe i na malou z druhé ruky...ale opravdu jen od těch co jsou soudný a nepředražují to...sama prodávám na fcb po malé věcičky po desetikorunách...byt jsou hezké a jako nové stály hodně peněz.
No a k těm novým věcem...faktem je, že v týhle zemi se moc nakupovat nedá, zvlášť, když žijes v nějakém menším okresním městě jako já....na druhou stranu, já třeba od riflí neočekávám, že mě vydrží bůhví jak dlouho...stejně se mi druhou sezonu už líbit nebudou...to samé platí o kozačkách a o kabelkách už ani nemluvě...takže pro mě není problém si koupit kozačky v daichmanovi...páč je mám stejně na jednu zimu....něco jiného je oblečení na sport a boty na sport...tam už to pro mě nepodléha tak moc médě a atam teda vyhrává opravdová kvalita....a na malou mám většinu věcí od kamarádek, ze sekáče a nebo i z toho tesca...stejně to je jen na pár týdnů....do výbavičky pro dítě to stejně dceři schovávat nebudu 😀 Nechci vypadat marnotratně...ale není pro mě problém oblečení prostě vyhodit...nemám k tomu žádnej citovej vztah, abych to uchovávala jako klenoty...a btw...ve výsledku za oblečení moc neutrácíme