• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětská móda

21. května 2014 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
9. led 2012 ve 13:26 • leiladelly
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
9. led 2012 ve 13:47 • zuzka72
9. led 2012 ve 13:48 • leiladelly
9. led 2012 ve 13:49 • zuzka72
9. led 2012 ve 13:49 • leiladelly
@jancule79 já od zn.Pidilidi měla věcičky,když byl K.menší,měla jsem kombinézku,mikinky,soupravy teplákové a byla jsem spokojená
9. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka @smardik Díky za info. :slight_smile: Já jsem na ty jejich budničky a kombinézy koukala na netu, moc se mi líbí, ale na vlastní oči jsem je neviděla.
Ještě jeden dotaz - nemáte někdo tip na kvalitní (a cenově rozumné) tepláky (ale ty klasické se smyčkou uvnitř, ne ty teplejší s chloupkem)? Já všude vidím jen ty teplé s chloupkem (a to i v letních kolekcích). Ty "normální" má snad jen Next, někdy C&A (ale tam jsou spíš pro holky, pro kluky jsem tam viděla snad jednou). Díky.
9. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancule79 slabý tepláčky mám od Disney /koupeny v Tescu/ - super cena i kvalita,prala jsem je snad milionkrát a mají i jen malé žmolečky...Jinak mám tak po různu,kupovala jsem teď v Coccodrillu a taky spokojenost. Jinak tak po různu...
9. led 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancule79 pidilidi jsou kvalitni,a maji pekny veci :wink:
@ivarei a kde je tam dkny,to jsem asi presla :grinning:
9. led 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebovala bych poradit, sice hodně dopředu, ale.....začátkem září jdeme na svatbu a synovi ( v tu dobu bude mít 13 měsíců) bych chtěla pořídit prďáckej vohoz....moc se mi ale nelíbí obleky pro mimča, tak něco takovýho ležérního, ale bombovýho.....vůbec nevím, kde se po něčem takovým podívat :wink: budu moc moc ráda za rady!!!!
9. led 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 Toto měl na svatbě náš Matýsek v 10 měsících.
9. led 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@danida je to v myslikove (hned u tram koleji) ale nebyla jsem tam hooodne dlouho,ale je to mensi obchudek,ale ceny byly prijatelne
9. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 dala bych nějaký kaťata a košili + třeba vestu :wink:
9. led 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 ja bych dala bilou kosili,na to sacko (ne klasicke,ale spis frajerske) urcite bekovku
zkusim nafotit naky kombinace
9. led 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancule79 já na to pidilipi koukala v pompu
9. led 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Matýsek je frajer :wink:
9. led 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka
@mamkamarketa holky, ale kde takový parádní kousky koupit? bekovku bych chtěla určitě, ležérní sáčko nebo vestičku asi podle počasí :wink:
9. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2012 ve 20:45 • zuzka72
9. led 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
9. led 2012 ve 21:37 • leiladelly
9. led 2012 ve 21:39 • leiladelly
9. led 2012 ve 21:39 • zuzka72
tak jeste jednou a rovne
9. led 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
9. led 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marhulinka Já jsem vlastně v měnších velikostech taky ty slabší sehnala v Tescu. Ale třeba ve vel. 4 roky, to tam měly same ty silnější. Díky za tip na Coccodrillo.
@lucifer84 Jednu bekovku má teď v nové kolekci H&M. :slight_smile:
9. led 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 my ji kupovali v zare,ale to bylo v lete
@jancule79 jak vypada ta bekovka z hm? myslim barvu :wink:
9. led 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa Taková modro-bílá, jemný proužek. V reálu jsem ji zatím neviděla. Kdyžtak posílám link
http://www.hm.com/de/product/95261?article=95261-A
9. led 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2012 ve 22:09 • zuzka72
9. led 2012 ve 22:10 • leiladelly
9. led 2012 ve 22:10 • zuzka72
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek