Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

kachen
7. led 2012

@pet.s Tutu je skvela, uz mame taky ve skrini a cekam. az do ni doroste. Pak zkusim dat nejake fotky, ale ted se mne fakt nechce. Hadry zatim nefotim.

kachen
7. led 2012

@weri1 Mne fakt ne. Hrozne se vytahnou do sirky a zkrati se tim na delku. Mozna to blbe peru. Overalek mam jen jeden a ten je ok.

kachen
7. led 2012

Jinak se priznam, ze Carters teda vubec neznam, ale veci vypadaji moc pekne.

smardik
7. led 2012

@kachen mám podobnou zkušenost s bodyčky z tesca, ale na spaní stačí a jinak mají hlavně Lindex. akorát mě štve že většina bodyček končí vel. 86 u nich, něco málo je 92 ale fakt málo a věčně vyprodané ☹ a my už máme 92 bohužel. ale s overalky jsem byla spokojená

tajemna30
7. led 2012

já mám tedy z Tesca také takovou zkušenost - overálky dobré, ale bodýčka jsou aspon pro nás hodně široké normálně a po vyprání tvar nedrží, na doma na začátky příkrmů to bohatě stačí 🙂 ale jinak bych je už nekoupila

kachen
7. led 2012

@smardik To je pravda, my mame zatim vel 68. Hodne nakupuju do foroty. Taky mame spoustu klasickych topu a to resim tak, ze pod to dam male body bez rukavu, ale to jsem asi neobjevila nic novyho... A ted na prikrmy staci i osklivec z CA.

tajemna30
7. led 2012

@kachen obaibi je fakt normálně drahé - ale ted mají 50% slevy, někdy i 70% a to potom nakupuji a nevím co dřív 🙂 Jak jsi psala nakupuji také ve slevách ve velkém, a mohu tak dovolit si koupit malé značkové a krásné věci za pár korun. Příjde mně zbytečné dávat tisíce korun za věci, které má chvíli. My ted máme velikost 74, něco 68 ....

kachen
7. led 2012

@tajemna30 Ja uz tam byla 😉 Ale tentokrat nic. Tam se bojim nakupovat dopredu. Oni maji zvlastne cislovane velikosti a mam strach, ze ji to pak nebude.

tajemna30
7. led 2012

@kachen budou ještě postupně zlevnovat co mám info 🙂 ale s tím číslováním máš pravdu .... já to beru vše po zkušenosti větší než jinde.

leiladelly
7. led 2012

@pet.s já mám ráda občas HM (zrovna včera měli jak slevy, tak akci 3 kusy za dva, já za pár peněz nakoupila kopu věcí pro děti). Občas Next, Mothercare, Original Marines mají moc hezké věci, ale také většinou čekám na slevy. Sice neobrácíme každou korunu, ale z principu se mi nechce dát moc peněz za věci, ze kterých dítě vyroste za pár měsíců 🙂 A jinak, já si vůbec nemůžu stěžovat na věci z Tesca. Občas mají fakt hezké věci, přijde mi, že kopie věcí z Nextu, a když dají akce, je to doslova za pakatel 😀 A to se pak nakupuje, že .. 😀
PS. Tutu sukýnku už máme také doma, mně se to strašně líbí, manžel trochu trpí, ale tak ..to vydrží. 😀

leiladelly
7. led 2012

@kachen no, tak to mi něco připomíná... ta poslední věta 😀 Včera jsem dětem koupila 12 věcí a sobě nic.... 😀

bocinka
7. led 2012

ahoj holky, super téma.... 😵 😵 😝

Taky ráda malou "mašlím" a strojím, miluju CA, George, z Nextu jak co, jinak koupím prostě to, co se mi líbí, nějak značky neřeším.... 🙂

ještě se zeptám @mamkamarketa ta super bekovka, co má malej na fotce na první stránce je odkud prosím???? Kamarádka ji hrozně shání a tvrtí, že nikde není....

bocinka
7. led 2012
bocinka
7. led 2012

jsem to asi mohla otočit, že.... 😅 😅

carculka
7. led 2012

@bocinka jeee mala je kocicka 😀 😀 😀 😀 😀

no u nas taky vse kupuju maly,vsichni na me koukaji jak na blazna,treba letos bylo umeni sehnat hnedy boty zimni pres uzky kalhot aby sly k obema bundamy(vsude ruzove vysivany,obrazky apod a nebo pekny ale levny smejdy na zniceni nohy)ale nakonec jsme sehnaly uzasny geoxy kozeny s goretexem,pak ma jeste pod kalhoty superfity klasiku...jinak my kupujem-boticky-geox dost,primigy,ecca a obleceni-jak co se nam libi,strasne chci vyrazit na nakupy do ciziny ale zatim jsme se nedostaly tak na jare-ale dost mayoral(mame uzasny podzimni kabatek-modry s bilymi puntiky,k tomu jsme mely upletenou cepku,a dost veci doladenych do modra bila),next(kvalitou sly dolu dost tricka,ale treba mame super dziny,manzestracky i obe bundy jsou super,mikiny taky fajne ale musi se dobre vybrat)-coz mame opet sladeny i se sukynkama,puncoskama jak k jedny bunde tak druhy 😀 ,pak mothercare,chystam se nakej kousek guess.vyjmecne hm-prijde mi to na tu kvalitu dost predrazeny,neco tesco,cocodrillo,lindex a pak uz jen nahody na co natrefime 😀
cepicky vetsinou nechavam delat k bundickam zvlast 😀
no co vam budu povidat vzdy necham majlant-jeste ke vsemu jsem uchylna ze vse musi perfektne ladit,takze mi to da zabrat vzdycky,hlavne teda boty aby pak ladily-napr v lete pekny bily sandaly 😀

mamkamarketa
8. led 2012

@smardik body (kvalitni) do velikosti 92 dela mothercare
@bocinka no to je fesanda 😵
sehnat bekovku na kluka je jako sehnat bublinky do vodovahy 😅 ja ji shanela jak diva. jediny kdo ji mel byl larplauren,ale mela jsem to jako posledni moznost,pac cenove sileny 😖 nakonec jsem sehnala tuhle (v cervenci/srpnu) v Zara!

no jo,ja tu cepici na nej rvu porad 😅

mamkamarketa
8. led 2012

@smradik neeee mothercare dela do vel 98 😉
http://www.mothercare.com/Thomas-Tank-Engine-Bo...

bocinka
8. led 2012

@carculka Díky, ona už si sama vybírá, jestli táme "tutýntu" nebo "gatě" 😀 😀 Když jede k našim na noc, tak je z ní moje mamka hotová, "toto tičko, necu, Ofinka sce toto" 😀 "Mamí, a šátek na kek"

@mamkamarketa díky, kámošce vyřídím.... 🙂 nevíš o nějaké i na holku???? 😝 😀 😀 😀 Já miluju čepice, ale ne takové, jak má každý 😝 Teď jsem objevila jednu úžasnou, jenže přes celej předek má barbie.... 🙄 🙄 🙄 To já moc nemusím, teda spíš nesnáším.... kdyby tam byl malej obrázek, nebo nápis, ale taková kráva velká přes celou hlavu.....

bocinka
8. led 2012

http://www.emko-obleceni.cz/emko-obleceni/eshop...

😝 😝

Jooo, ještě jsem zapoměla na moji milovanou značku a to je Wolf, co se týká punčocháčů, mikin, bundiček na lítačku, poměr cena kvalita se mi hrozně líbí.... 😝 😝

smardik
8. led 2012

@mamkamarketa díky budu muset říct kamarádce, u nás mothercare není a kluci mašinku Tomáše milují - už jsme si spolu myslím psali o těch vláčkodráhách takže budou nadšeni

carculka
8. led 2012

@bocinka na kluka koupila znama v zare bekovku a moooc peknou 😉
nase mala si taky vybira a to jako i boty!!!takze mazec,kdyz kupujem,minule jsme slitali celou prahu abysme vybrali naky co se nam budou hodit,libit se me i ji 😀 😀 😀 😀 v obchode byly hotovy,ale ona je takova kdyz ji neco koupim a jeci ze ne ze je to blee tak to nenavlece a kdyz ji to nervu ,rve taha to,nebo si to sunda dokud to nema dole,ze proste bleee no,takze u bot to nemuzu riskovat jelikoz mi bude rvat treba hodinu a pak ze chce ven ale ze si je neveme..parkrat ze zacatku jsem koupila neco s tim ze ji to prejde a doma bude v poho a nebyla 😀 😀 😀 😀

carculka
8. led 2012

@bocinka a taky mame sofinku 😀

ronyx
8. led 2012

Můj 4 týdení frajírek 😀

pet.s
autor
8. led 2012

@carculka
@bocinka děvčata to vám teda holčičky začaly brzy.-)))))i když teda moje starší dcera, začala taky brzo.Pamatuji si jak jsem ve třetí třídě s ní řešila, že nebude chdit do školy namalovaná.-))))
Do školky musela mít sukýnku "točivou"=aby se točila, kolovou. Moje teta ji ušila takovou krásnou kolovou, tak tu jedinou, běda jak nebyla. Pak to byly boty "klapavý"=aby klapaly, jako když klapou podpatky.
Šílela jsem, co budu dělat v pubertě. A musím říct, že to není tak hrozné.
Klikovi to bylo vždy jedno, ae ja vlzel do puberty a hraje fotbal, tak je to manekýna. Horší než ségra.
Když jdeme do obchodu, tak si sednu nahoru do restaurace. je vypustím po obchoďáku. Až mají vybráno a odzkoušeno, nechají to na pokladně a pak to obejdeme a já to jen zaplatím. Dohadovat se s nimi stejně nemá význam. Navíc mě se to kolikrát jednotlivě nelíbí(jsem už stará konzerva),ale pak když to oblečou a sladí, tak to vypadá suprově. 😀 😀 😀 😀

mamkamarketa
8. led 2012

@bocinka hele na holky jsem nekde videla takovy ty co se nosi a vypadaji,ze ma holka vzadu na hlave bouli,.. me osobne se to vuubec nelibi 😝

jinak nas mlady si taky pekne diktuje,uz me tim obcas depta 😅 on porouci i me,ze musim nosit brejle a atd😅 no on jeho otec neni o nic lepsi,takze asi tak 😅 🙄

@smradik jojo pamatuju,tomas masinka leti 🙂 mothercare maji spoustu veci s tomasem a ty body do 98cm nas kluk,je celkem drobny (ma 96cm) ale ty body mu nejsou,pac ma horni cast tela vel. 104 a kalhoty 98cm 😅

pet.s
autor
8. led 2012

@ronyx to je krasavec.-))))

pet.s
autor
8. led 2012

@bocinka krásně oblečená.-))hlavně ty čepky..to já nikdy nedám.-((když je vidím samostatně, tak se mi nelíbí, ale pak to vidím na nějaké holčičce a ono to je super

pet.s
autor
8. led 2012

no myslím si, že na paráděni a fintění dětí není nic špatného..stejně jako je učíte kultuře stolování, bydlení, chování, tak i péče o svoji vizáž není nic mimo. Já vždy svým dětem řikám, že oni taky raději komunikují s lidmi voňavými a upravenými než se špinavými a zanedbanými. A není to o penězích a značkách. Dnes se dá slušné obléknout i za pár korun.
I když teda když tu byla zmínka o vietnamcích, tak od nich ani ponožky. Představa jak na to malé tělíčko navléknu tu jejich "kvalitní" chemii, se mi otáčí palce u nohou.
Starší dcera měla celý život problém s alergiemi, ekzémy a vyrážkami a i když jsem tričko od vietnamců vyprala i několikrát, tak se vysypala.

paja1975
8. led 2012

@mamkamarketa díky za inspiraci, já si tedy značku HM a Next a FaF chválím, ale ráda oblékám děti do něčeho co nikdo v okolí nemá 😉 😉 možnost vozit věci s USA také nemám, ale vyřešili jsme to nakupováním přes eBay. Jen ty správný značky oblečků neznám. Takhle pujdu rovnou po nich. Snad tam něco ulovím 🙂

carculka
8. led 2012

joo a u diktovani me!!to je taky neco,minule si muz zkouzel dziny co ode me dostal od guess by M a malej se nelibili jecela a tahala za ne dokud si je nesundal..kosili v ty prej byl ale nini..potom js kdyz pro neco jdu normalne treba zkousim boty-krici ze jsou blee a prinese mi jiny,ale tto ma holka smulu,jen v tom obchode je to o nervy..totez minule s kabatem ze bleee a v hilfingeru se ji libilo tam mi nejecela vubec 😀
takze fakt mazec