Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

pet.s
autor
11. led 2012

@klosky přesně.-)))))moje řeč i vize.-)

pet.s
autor
11. led 2012

@weri1 jóóóóó a proto jsem pro uniformy ve škole.-)))

weri1
11. led 2012

@marhulinka to bychom potřebovali

weri1
11. led 2012

@pet.s taky bych klidně byla pro uniformy ve škole

vojtisek2007
11. led 2012

@pet.s ahoj, já ráda pro Elišku nakupuju na www.marandy.cz - třeba ty jednobarevný trika - nemá moc ráda když jsou na trikách nápisy nebo obrázky - jsou fakt kvalitní ( u nás jedou, točíme asi 4 a pořád drží tvar i barva) a cena ujde - pod úpletový šaty ideální - k tomu legínky - nádhera - všechno z jednoho obchůdku za jedno poštovné, dá se krásně sladit 🙂
Jinak značky taky neřeším - buď se mi to - Elis - líbí nebo ne, a jestli je to triko z Next/HM/CA nebo z Lidlu je nám jedno - spíš koukám na tu kvalitu , občas se mi z některých materiálů osýpá....Jediný co máme problém jsou rifličky - Elis je hubená a když koupím ty s tou stahovací gumou v pase, vypadá to na ní děsně, jak moc to musím stáhnout, takže ty většinou bereme next nebo cherokee s tou pružnou barevnou gumou v pasu...ty jí sedí. Máme jedny roury z HM ka, je v nich sice šik, ale jak má tu stahovací gumu hodně utaženou, tak za půl hodky bečí, že jí tlačí bříško...☹

kocicinka
11. led 2012

@marhulinka to vypadá jako šátek do vlasů, on to nákrčník?
Náš kluk je taky vlasáč, slýchám od jeho narození totéž, co ty. Je mi to fuk. Na jeho vláscích se vyřádím i tak, nosí odrostlejší mikádo a ofinu. Mě se sponečky atd. u holek moc nelíbí, takže v případě dcery tuto zdobnost praktikovat nebudu, ale baví mě ho načesávat 🙂 teď mu chci pořídit tangle teezer, aby ho to netahalo.

vojtisek2007
11. led 2012

ještě teda některý ty úžasný věcičky 🙂

marhulinka
11. led 2012

@pet.s věř že jo,vymódila 😉 myslím,že každá mamča,která má trochu cit tak ano,však podívej holky co tu dávali fotečky,tak super 🙂

klosky
11. led 2012

To je naše Kačí v létě... legínky a delší tričko...

marhulinka
11. led 2012

@weri1 je to super věcička,dát pod bundu,vestičku,aby netáhlo na krk nebo jen tak přes tričko,když je víc odhalené u krku 😉 Jako stál mě 60,- to jsem tam nechat nemohla,škoda jen,že neměli ve více barvách /teda kromě fialové a růžové/ bych jich koupila víc,abych to mohla dávat častěji - aby to ladilo 😀

weri1
11. led 2012

@marhulinka malej nesnese šálu, rolák nic ale šátek ano...kupovala si to teď někdy?

marhulinka
11. led 2012

@vojtisek2007 taky tam nakupuju,teď jsem objednávala trika a mikču na jaro 😵

klosky
11. led 2012
marhulinka
11. led 2012

@kocicinka jj nákrčník-fakt super věcička.-)
Jináč mě je taky jedno,že slýchávám,že je to krásná holčička - protože vím,že je to krásný kluk 🙂 😉 No náš má kudrlinky /ty co se jednou ostříhají a pak už nebudou ☹ /,tak stále odolávám,stříhám jen ofinku a občas trochu po straně u uší. Já bych u holčiny se vyřádila,culíky,ofinku na stranu sponkou 😀 😵

marhulinka
11. led 2012

@weri1 kupovali jsme to nějak v zimě,asi listopad...ale pokud bys chtěla na MMB jsem je viděla prodávat...

klosky
11. led 2012

To jsme byly ještě malinký...

bocinka
11. led 2012

@pet.s @marhulinka díky holky, někdy se to povede 😀 😀 😀

víte co, my bydlíme na vesnici, většinou malá chodí v legínkách a tričku, nebo prostě džíny a mikču.... samo, nechodí děravá, nebo špinavá, jsem schopna ji třikrát za den převlíct.... Když už ji trochu obleču, tak na mě tady ostatní matky blbě koukají, že na co si to jako hraju.... Já nevím na co bych si hrála, je to přece holčička.... 😵 😵 Beru to tak.... Takže mašlím, snažím se.... a nemusím nikomu vykládat, že ta bomba džínová vesta je ze sekáče za pade a sukýnka s laclem za sedmdesát i s poštou z mimáče.... 😀 😀 😀 😀 Co opravdu kupuji výhradně nové jsou boty.... A ta károvaná košile je z CA za stovku 😝 😝

bocinka
11. led 2012

@vojtisek2007 to jsou moc krásné věci 😵 😵 😵 barevná horní trička jsou super, ale ten fialovej svetřík je nej.... ježíš, úplně to vidím, bílý tričko, punčochy a fialový hucule co máme doma 😀 😀 😝

bocinka
11. led 2012

ještě se zeptám, holky, nevíte, kde bych koupila stejné trička na sebe i malou???? kvůli focení.... 🙂 🙂 🙂 I když možná nejen na fotky..... už máme stejné kabáty jarní červené 😵

bocinka
11. led 2012

@vojtisek2007 ježíš, to jsou úžasné stránky, už mám nachystáno, co zítra předhodím manžovi na schválení.... 😀 😀 posledně jsem dostala vynadáno, že ani neví, co malé kupuju 😝 takže jsme se domluvili na společném výběru 😵 snad mě moc nekrouhne

bocinka
11. led 2012

vybrala jsem toto.... plus ten svetřík s kytičkou a tepláčky, co tam má vojtisek 😎

marhulinka
12. led 2012

@bocinka krásný věcičky 😵

klosky
12. led 2012

@bocinka Jsou krásné, taky už jsem koukala a asi něco objednáme na jaro léto... 🙂

vojtisek2007
12. led 2012

@marhulinka
@bocinka
to jsem ráda, že se líbí - jinak taky bych sponečkovala a culíčkovala a tak 😀 jenže naše madam nechce - nesnese ve vlasech nic ☹, občas si sama nasadí čelenku - to to vypadá, ale aspoň něco, že jo...ale strasně ráda se fintí a parádí a tak, a vždycky když něco koupíme má fakt upřímnou radost - třeba jsou u nás oblíbené i "měkké" dárky pod stromeček a děti jsou fakt nadšený - ne jak to vidím u 99% dětí - zase hadry...... 😠 😠 😠 😠 .
Kolikrát už Eliška sedí s mnou u PC a vybíráme spolu - je teda ujetá na růžovou a bílou - a taky je pěkný čunče, takže někdy převlíkáme i 3-4dennně - ve školce jede permanentně dvoje náhradí oblečení.
Ale taky ráda "lovím" v sekáčku - třeba na Brumlovi, Laclík, Mimimoda....má třeba 4 zimní bundy - ze sekáčku - dohromady vyšli na osm stovek - v krámě je za to jedna...takhle může střídat, a případně se i zmazat....kamarádka třeba nechápavě kroutila hlavou že na co....a proč ne, když za stejnou cenu můžu mít 4 - že jsou z bazárku nepoznáš, pokud to neřeknu (dvě jsou cherokee,jedna next a kabátek od hm) - ona koupí jednu za těch stejných osm set a pak venku na malou jen hejká - pozor ať se neumažeš, ať tohle,ať támhleto - víš jak to bylo drahý..... 😝 😝 😝 😝

llllucka
12. led 2012

marandy mám taky ráda.Ale,co jsem třeba kupovala bodýčka pro prcka,tak jsou krásný,ale mají kratší rukávy a to si nemyslím,že má dlouhý ruky.Ale pro staršího doporučuju sportovní věci třeba od loap,nejsou předražený a jsou kvalitní.

bocinka
12. led 2012

@vojtisek2007 taky máme 4 zimní bundy, plus nějaký kabátek..... jedna je určitě málo.... Koupila jsem kombinézu jednu novou - páč jsem ji prostě musela mít.... 😵 😵 až ji najdu, tak ukážu a jednu mi donesla sousedka, že ji koupila za dvacku ze sekáče pro svou vnučku a je jí malá.... 😅 Ta kombinéza je krásná a vypadá to, že teda není vůbec nošená 😵 😵

bocinka
12. led 2012

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48021665&tab=0 máme přesně tuhle, jen mě stála 700,- i s poštou, ale vypadá naprosto bombově a je fakt super, teplounká, kvalitní, nic se neškube, ani nepárá.... Malá pod ní nosí jen punchocháče, tričko a slabou mikču..... 😵 😵 😵

bocinka
12. led 2012

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51509221&tab=0 a tuhle budeme mít příští rok po sousedce 😀 budou mít miminko, takže jsem jim dala věci po Sofince a dostáváme po 5leté Nellince.... Ještě, že je Sofi fakt veliká 😀

brusinka.pusinka
12. led 2012

Ahojky holky také miluji když moje princezna je kráááásná. Nákupy děláme jak kdy a jak kde ale MMb je supr i bazarky jelikož se tam dají koupit překrásné věci za supr ceny a sekáčky na urovni jsou také príma 😉
něco máme tady v albíčku a jinak šatník máme velký 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka.pus... a pár foteček co rádi nosíme nejsou všechny je jich o mnoho mnoho víc 😉

marhulinka
12. led 2012

taky nakupuju na bazárcích a raději koupím víc věcí,ať má na střídačku.-) Většinou jsou to super úlovky a to já miluju 😵