Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

ivarei
20. led 2012

@pet.s Jsou, právě 🙂. Úlovek 😀

paja1975
20. led 2012

@pet.s no už jsem se bála, že jsi nás zapekla 🙂

tak bundička dorazila, je to 86 a měřila jsem ji s jinou 92 a jsou stejný, tak Sofindírce určo bude, uff 😀

llluckaaa
20. led 2012

@llllucka Taky jsem si říkala, že je spíš pro holky. Taky jí pak budu dávat ještě Kačence, aby nebyla celá v růžovém 😉 Já mu koupila ještě jednu bundu v Tescu ve výprodeji za 210 Kč a tu bude mít na střídačku (do blátivého počasí a když ho budu dávat na hlídání babičce a taťkovi).

llluckaaa
20. led 2012

Dnes jsem se zase nějak rozjela 🙂 Opět Vaňkovka a tady je výsledek: zimní rukavice pro Matýska v Takku, punčocháče pro Matýska z Reserved a třičko pro Kačku tamtéž. A to jsme včera vzali útokem naše Tesco a koupili bundu pro Matýska a Kačce dvě miminy 😀

llllucka
20. led 2012

@llluckaaa:já bych nepoznala,že je pro holky,ale byla v holčičím oddělení.Přesně to jsem si říkala,že je to super bunda,pokud má někdo kluka a holku😉
Já tam koupila synovi svetr,jinak jsem už všechno měla koupený😉

llluckaaa
20. led 2012

@llllucka No jo, jenže vedle té modré byla ještě stejná v růžovém, takže třeba tahle pro kluky je 😉 Ideální vzít obě pro dvojčátka 😀

llllucka
21. led 2012

@llluckaaa:ptala jsem se paní prodavačky a je pro holky.Prý se to pozná podle toho,že je vypasovaná.No nevím,mě to je jedno,pokud by byla v trochu tmavší tyrkysové,tak bych ji vzala.
Já jsem na tuhle bundu pak upozorňovala kamarádku,co má starší holku a mladšího kluka a ona mi řekla,že přece nebude holčičku oblíkat do modré.No nevím,u triček to chápu,ale u těch dražších kousků jako je třeba zimní bunda bych se to tak snažila dělat,pokud je možnost.A já třeba modrou ráda nosím.

llluckaaa
21. led 2012

@llllucka Aha, vidíš, a já tam zkoumala, na kterou stranu se zapíná zip a ne jestli je vypasovaná 😉 Já teda taky nerada dávám tmavě modrou holčičce, ale k téhle bundě se bude krásně hodit růžová čepice s růžovou mikinou a růžovými kalhotami 🙂 Ta růžová bunda by byla kór pořád zaprasená... Tmavší tyrkysová by byla určitě praktičtější (v takové barvě máme např. kočár), ale tahle je stejně krásná, já prostě nemohla odolat. Dítě bude svíit na dálku 😀

benjik
21. led 2012

Ahoj holky,prosdím, poradte nějaké dobré e-shopy,kde seženu pěkné věci na mimi klučíka? Jen ne nic disney,toho mám už hafo 😀 A mimibazar mi nechce brát internet,hrozně mi to seká. Moc díky. Třeba by mě zajímalo,kde seženu košili ve vel od.62?

benjik
21. led 2012

@paja1975 ten kostičkový komplet s čelenkou jsme měly taky,byl super.

paja1975
22. led 2012

@benjik jee tak to skvělí 🙂 také jsi ho ráda dávala?, škoda jen, že to měla naše Sofinda jen málo na sobě ☹ , nebylo pořádné léto a hned z toho vyrostla ☹ . tak jsem to používala i jako tuniku místo šatiček když bylo ošklivě a byla malinko větší😉

benjik
22. led 2012

@paja1975 dávala moc ráda,dcerka ji naštěstí využila dost,jen ta čelenka nám nesedla,měla to hrozně otlačené.

benjik
22. led 2012

Ahoj holky,tak já také přidávám svou toršku do mlýna. to je naše dcerka na oslavě svých 2.narozenin.Kolem těch šatiček jem mlsně chodila skoro měsíc. Pak ji byly jen tak tak. Ale dnes jsem je objevila na netu i ve větších velikostech,takže na léto je rozhodně zas objednám. Líbí s emi,že takové šaty nejsou vidět na každé druhé holčičce.

mamkamarketa
22. led 2012

@benjik krasny miminkovsky vecicky ma mothercare 😵

germaine
23. led 2012

Holky, mám kluka ale nedá mi to abych vám neukázala naprosto bombastický šatky, mít holku hned do nich jdu 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51831940&tab=5

benjik
23. led 2012

@mamkamarketa dík,vidíš to a to od nich mám spousu věcí pro dcerku a podívat se po klučičím mě nenapadlo.
@germaine ten klobouček k tomu je bomba.

zuzau2
24. led 2012

ahoj všem, tak já jsem nadšená z této módy, věcičky jsou sice dražší, ale moc se mi to líbí. Závidím těm, které umí šít na stroji, hned bych holkám podle tohoto šila 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=898980

paja1975
24. led 2012

@benjik krásný šatičky 😉 ježíš já už se tak děsně těším až mi Sofinka bude běhat a já si jí budu strojit.

paja1975
24. led 2012

@zuzau2 fakt parádní 😝 , ale fakt drahý ☹ ☹

bocinka
25. led 2012

@zuzau2 to je úžasné! 😉

pet.s
autor
26. led 2012

@benjik šaty jsou tedy fakt super.-))

@zuzau2 já se velkým dětem něco našila 😝 , ted si užívám, že to můžu koupit hotové.-)))

marrakech
27. led 2012

Ahoj, muzu se optat jestli nektera z vas si objednala Gap obleceni ze stranek gap tecka eu? Jakou mate zkusenost? Jejich obleceni mam rada, nakupovala jsem ho vzdycky v zahranici a nedavno jsem zjistila, ze ho jde objednat on-line za nenavysene ceny.

pet.s
autor
27. led 2012

@marrakech nevím neznám,ale včera jsem se musela smát...dávali nějaký dokument o chudých dětech v Africe..jeden chlapeček tam běhal v mikině Gap.-)))))))))))))))Prdku nahatou, ale nápis Gap přes celý hrudník.-)))

pet.s
autor
27. led 2012

@marrakech a to jde přes tenhle odkaz?

benjik
27. led 2012

@paja1975 @pet.s díky holky

leiladelly
27. led 2012

@pet.s já si také té mikiny všimla, byl to dobrý paradox, že. Na druhé straně, byla už mu malá a vypadala hodně opotřebená, asi jim ji někdo dal....Byl to pořad o Křovácích, tuším. 🙂

pet.s
autor
27. led 2012

@llluckaaa co je to vaňkovka?

llluckaaa
27. led 2012

@pet.s To je nákupní centrum v Brně blízko autobusáku a vlakáče.

pet.s
autor
27. led 2012

@llluckaaa aha..tak to mám doost z ruky..

pet.s
autor
27. led 2012

@leiladelly no to mi bylo jasné, že to bylo z nějakého balíku z charity, ale paradox to byl..já zahlédla jen kousek..takže ani netuším, co to bylo...