Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

llluckaaa
27. led 2012

@pet.s No to jo, ale v Letňanech se můžeš určitě taky krásně vyřádit 😀

leiladelly
27. led 2012

@pet.s jj, asi jsme viděly stejnou výšeč 🙂 já asi tak pět minut. Jen jsem zaslechla, že Křováci jsou považování sice za primitivní národ, ale na rozdíl od nás žijí v souladu s přírodou, postupně tam byly ukázány různé jejich rituály. Lov zvěře, přírodní léčba, to, že maminky kojí až do narození dalšího potomka. Víc nevím.

jancip
27. led 2012

@pet.s
@leiladelly

To bylo určitě darovaný. Anebo padělek. Je to paradox, ale oni si na značky (vůbec nevadí padělky) a na mobily dost potrpí (ve všech rozvojovějších zemí). Posuzují dle toho bohatství člověka....My jsme se díky našim starým mobilům dostali bez problémů přes syrskou hranici. Chodili nás všichni okukovat, přišel i nějaký velký šéf a chtěl vidět naše mobily (z nás si zase nikdo na mobily nepotrpěl, takže jsme měli staré šunty), a když to on viděl, ušklíbl se, mávl rukou a pustili nás bez nějakých úplatků. Asi naznali, že toho moc nemáme🙂)))

marrakech
27. led 2012

@pet.s ano, jde to. Ja Gap neberu jako nejake znackove obleceni, ale jako hezke, prakticke, pomerne kvalitni a nedrahe obleceni u ktereho mi nijak nevadi, kdyz ho maly nosi treba na pisek. To jen v Cechach se z bezneho obleceni dela exklusivni= drahe zbozi. Vzdyt to vsichni zname, co stoji treba Next ci MotherCare v CR a v UK - nehorazny rozdil.

marhulinka
27. led 2012

@brusinka.pusinka teď dočítám a čtu,že jezdíte do Polska...můžeš poradit kam? Jezdíte určo do nějakýho obchodu třeba na věci od Coccodrillo...tady obchod máme,ráda tam chodím teď nakupovat,a tak bych chtěla vědět,jestli je nějaký cenový rozdíl nebo to vyjde na stejno 😀 😉

marhulinka
27. led 2012

@samson já věcičky na ven kupuju v bazárkách - třeba laclik 😉 nebo když někde narazím na nějaké dobré výprodeje - třeba Tesco

marhulinka
27. led 2012

Moje poslední úlovky

marhulinka
27. led 2012

Jinak jsem byla občíhnout slevy v CA a Tescu...tak v CA jsem koupila akorát bílé tričko s dl.rukávem,tak na to chci něco namalovat nebo nažehlit,když nebude čas 😀 V Tescu už je to přebrané,ale za to mají nádherné kousky v nové kolekci,tak tam se chystám vyřádit 😵 Mají tam rifličky za super ceny a příjemná tríča

pet.s
autor
27. led 2012

@marrakech no jo no holt psychologický efekt..já nechci luxus oblečení,ale chtěla bych slušivé roztomilé oblečení, do kterého dítě obléknu s klidem, že nemá na sobě chemickou továrnu na jedy...první dcera byla a je alergik a atopik a když jsem viděla, co ji kdysi udělalo tričko od vietnamců, tak bych jim nakopla zadek ještě dnes....-((((proto jsem na to asi vysazená...

pet.s
autor
27. led 2012

@marhulinka pěkné klukovské oblečení..

marhulinka
28. led 2012

@pet.s s tím oblečením souhlasím,sama vím,co oblečení /ale i prac.prášek a kosmetika vůbec/ dokáže, tak i K.se snažím takové věci dopřát a odepřít 😀 Oblíbila jsem si hodně trička z biobavlny - už jen když na to člověk sáhne,je matroš o něčem úplně jiném 🙂 Teď jsem je kupovala i v CA.

Díky za pochvalu .-)

evaviki
28. led 2012

Poraďte mi prosím, oblecko na hubeneho a vysokého kluka.. Hlavně mám problém s teplakmi.maly meria 102cm, tepláky máme 104 od nextu, z tesca a pod. A vsetko v pase velké a na délku su mu ledva ledva, nekteré dokonce krátké.. Nextove mají tkaničky v pase, ale to si neumí rozvazat a zavázat, když jde na záchod..

leiladelly
28. led 2012

@evaviki Mám také vysokého štíhlého chlapečka, opravdu dobré tepláky jsme naposledy našli v HM. úzké dlouhé nohavice .

mamkamarketa
28. led 2012

@evaviki hele a co ty na gumu zmencit? pac nas si taky neumi rozvazat-zavazat tkanicku

evaviki
28. led 2012

@leiladelly njn, akorát tepláky za 250 Kč do školky?? ☹ z HM som mala naposledy džíny, klasika v pase mu boli velké.. Ale na tepláky pozriem.. Vdaka

evaviki
28. led 2012

@mamkamarketa maju gumu vsitu.. To se musi cele rozparat, dat novu gumu a presit...

leiladelly
28. led 2012

@evaviki tyto nebyly tak drahé, jednobarevné, tmavě modré. Ale je pravda, že kolem 180 stát mohly. Taky nekupuji nic drahého do školky, jen jsem zjistila, že už i v Tescu jsou tepláky přes 200 a to se mi opravdu zdá dost (zrovna nebyly moc kvalitní, za chvíli se na těch tescových udělalo plno oček...)

mamkamarketa
28. led 2012

@evaviki tak to proste prelozit na 2 mistech (jako harmoniku) a udelat 2 stehy. teda aby to to netlacilo,ale jako provizorni reseni do skoly...pak az mu to bude maly,tak to vytahnes a je to

vojtisek2007
29. led 2012

@evaviki já nemám vysokého,ale hubeňoura jo....všechny tepláky mu padají - takže když kupuju, hledám takový, aby ta guma nebyla přišitá a dala se zmenšit, když ulovím nextový apod. tak holt přešívám, není to tak složitý.....a hubený tepláky kupuju tady: http://www.detsky-obleceni.cz/

evaviki
29. led 2012

@vojtisek2007 Dakujem, tepláky mají fakt za dobrou cenu, do školky idealne...

kamilka007
30. led 2012

Přiznám se, že miluju Next - objednávám ho po internetu z origo shopu a vždycky když věcičky přijdou se nad nima s mámou rozplýváme. 🙂 Spoustu krásných věcí máme taky z HM, Tesco je klasika na běžné oblečení a moc pěkné a kvalitní věci mají i v Lindex.

vojtisek2007
30. led 2012

@evaviki přesně tak, do školky máme jen odtud 🙂

bileslune
31. led 2012

@evaviki Tepláky můžu doporučit od českých výrobců Arex a Pletex, které mají v pase gumu. Jsou kvalitní, za dobrou cenu a v pase drží dobře (pro opravdu hubené dítě nedoporučuju v pase s nápletem, protože ten se při praní většinou natáhne a pak tepláky padají). Naše holky je nosí moc rády. koukni na: bileslune a hledej teplaky-do-pasu

zuzau2
10. únor 2012

ahoj všem, nevíte prosím někdo, kde se dají sehnat barevné dětské rifle ve vel. 98? žluté, zelené apod. Nemůžu vůbec nic najít. Moc díky za případný tip.

helulela
10. únor 2012

@zuzau2 mrkni na lindex, zelené mají v klučičích věcech, žluté jsem tam neviděla

zuzau2
10. únor 2012

@helulela děkuju 🙂

kamilka007
13. únor 2012

@zuzau2 A v Nextu jich mají hromady barevných. Čučím na ně pořád.. 🙂
http://www.nextdirect.com (sice dovoz z UK, ale bleskový a nad určitou sumu (2000,-?) zdarma. I ceny si tam přepneš na ČR).

butt
13. únor 2012

ahojte, ráda vás šmíruju a hledám tu inspiraci.teď mám závažný problém 😀 třeba poradíte 🙂 sháním pro dceru legíny k tunikám.jak dlouhý, tak 3/4, ale aby byly dole uplý a ne např. do zvonu.chci, aby byly jednobarevný a ideálně tak 98% bavlny (80% mi nestačí). a aby byly ve velikosti 92. jo a a taky levný 😅 co jsem zatím našla, tak vždy aspoň jeden požadavek nesplňovaly ☹ krom teda jednoho eshopu, kde ale zas měly celkem malej výběr... tak nevím, jestli blbě googlím, nebo jsou moje požadavky nesplnitelný 😀

bileslune
13. únor 2012

@butt Ahoj, na Bílém Slůněti nabízíme dětské jednobarevné legíny rovného střihu za 99Kč. Složení materiálu 95% bavlna 5%elastan. Ve velikosti 92 máme v současné době na skladě barvu bílou, vínově červenou a červenou, ale v případě zájmu můžu zjistit u výrobce, kterým je česká firma Pletex, v jakém termínu by byli schopni dodat jiné barvy. Legíny najdete na stránkách Bílé Slůně v Katalogu zboží v kategorii Dupačky, kalhoty.

ganna
13. únor 2012

Ahoj, taky naseho klucika rada paradim, nemam rada napisi a kycovite obrazky, tak toho pro kluky moc neni a jeste za rozumnou cenu. Asi nejvic haderek ma z lindexu a potom HM. Par fotek od narozeni po 9m.