Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

terkaz
12. led 2012

@vojtisek2007 U nas je to stejne, take jsme zasekli 🙂 Jsme drobci a hubenouri, riflicky na hubenourky maji super v C&A. Maji i regulaci v pase na gumu a knoflik 😉 Celkove hezky padnou...

marhulinka
12. led 2012

No a když jste u těch velikostí...to je někdy teda nářez...vršky máme od malinka vždy o číslo větší,protože mu ze všeho lezly ruce - asi je má dlouhatánský,ikdyž to nevypadá 😀 a zase kaťata nám vydrží hoooodně dlouho jedna velikost 😉
Taky záleží co to je za značku,protože vážně v tom jsou strašný rozdíly...např. nosí rifle velikost 2 roky a kalhoty 1-1,5roku...a dokonce má něco,co je snad psané nějak do roka 😀

brusinka.pusinka
12. led 2012

no hold se musí pošťestit 😀 už mám také vyhlídlí kabátek baloňáček 😉 tak se příští týden na něj vrhnu 😉 abychom byli na jaro vybaveni 😉

marhulinka
12. led 2012

@vojtisek2007 😀 😀 😀 na Lac.jsem lovila ráno-ale já teda pro kluka no 😀

vojtisek2007
12. led 2012

@terkaz no a tenhle typ mi právě nemůžeme ☹ jak tu regulační gumu stáhnu - musím většinou hodně, tak je prostě to stažení škrtí a ten knoflík a tak..hrůza.....

vojtisek2007
12. led 2012

@marhulinka já 98 pro holku a 104 pro kluka 🙂

brusinka.pusinka
12. led 2012

@marhulinka a my riflíky na 3-4 roky 😀

bocinka
12. led 2012

@vojtisek2007 no Míra má 2 metry a já 180 cm.... 😀 😀 😀 Do toho měla malá 4 kila už když se narodila.... Ale mě to teda nevadí..... Lidi divně koukají.... 🙄 "taková velká holka a má ještě plínu, a je ještě v kočárku" 😕 😕 "Tak to bude asi tím, že má 15 měsíců" 😀 😀 😝 Teď teda vypadá z fleku na tři....

marhulinka
12. led 2012

naše nejoblíbenější rifličky...ty druhé s námi rostou už druhou sezónu😀

brusinka.pusinka
12. led 2012

@bocinka 😀 😀 hold nesnáším lidi co soudí jen podle vzhledu dítko a nezeptají se 😀Naší hadají víc ale ona se tak i chová....ve školce zapadla a já jsme spokjena že ji vzaly a že ona si to užívá 😉

marhulinka
12. led 2012

@bocinka mě taky každý říká,že Kubula vypadá starší...nevím podle čeho,někdo říká,že to dělají vlasy,někdo ten obličejíček,protože velký není. Jak už to tu bylo psáno od holek,hlavně,že jsou dětičky zdravoučký a ať si každý políbí 😀

bocinka
12. led 2012

@marhulinka ty druhý jsou hooodně luxusní.... 😵 odkud jsou???

marhulinka
12. led 2012

@bocinka jsou absolutně úúúúžasný,jsou z Nextu - objednávala jsem je od jedné paní za pakatel a byly jako nové...nejsou široké a malý v nich má neskutečně krásnou prdelku 😵 😵 😵 Takové bych brala i jako větší,nevím jestli se dají sehnat,ještě jsem se po tom nepídila.

bocinka
12. led 2012

@brusinka.pusinka malou by mi měli vzít od května tak snad to klapne, teda zatím jen na dopolko.... mezi dětma je spokojená, mluví v celých větách, plínky nemá.... ťuk ťuk, tak doufám...
@marhulinka vlasy dělají hodně, i obličej, malá má navíc výrazné obočí a celkově tvář, což jí taky přidává na věku.....

brusinka.pusinka
12. led 2012

@bocinka my máme také dopolední uplně ji to zatím stačí i když knourá jak ji beru domů 😉 od září nastupuje celodenní, Teď jsme v soukromé školičce a je supr a ani nevyšla moc dráž 😉 😀 fota jsou v albu a dneska chudák nedošla ani do lůžka jak byla utahaná 😉 usla na botníku

pet.s
autor
12. led 2012

@paja1975 orgasmus z nákupů???? a já tu blbec přemýšlím jestli milence, navštívit eroshop a nebo uschnout.-)))))))))))))))))))

ale rozumím tomu, taky mám radost z vydařeného nákupu..jenže já nemám čas ani trpělivost sedět někde u PC a hledat a hledat a já prostě asi nemám odhad, takže většinou koupím blbost..jako ted na Vánoce. byli jsme pozvaní i s malou na takový vánoční raut od klientské firmy...to je jasné, že tam nemůže jít v džínách a nebo v legínách jako obíčo..(nehledě na to, že majitel té firmy, má holčičku o 3 týdny mladší a taky v pozdním věku a maminka je taková mírně řečeno BÚÚÚÚ), takže jsme museli koupit malé společnské oblečení.
Říkala jsem si, že přeci šaty tyhle dět vezmou párkrát na sebe a určitě budou někde na mimibazaru a neb bazoši, tak jsem objednala jedny, sametové sedlo, kostkovaná sukně, podšívka, takový anglický styl. I spoštovným mě stály 300

pet.s
autor
12. led 2012

pokračování... když jsme je rozbalila, tak malé bylo sedlo hrozně široké a spodnička krajkovaná vypadala jako hodně zakouřená záclona. tak jse, to zkusila znovu. Objednala jsem ji krásné sametové volánové šaty, opět 300 + poštovné. Šaty byly úžasné, ale smrděly zatuchlinou, asi byly skladované někde na půdě nebo ve sklepě.I po třech vypráních ten smrad z nich nešel vyprat. Takže jsem se naprdla, šla jsme do krámu koupila ji šaty za 800,-, sice drahé, ale moc pěkné, vyzkoušené a za jedno odpoledne, když si k tomu připočteš , ty předchozí investice, tak docela drahá sranda 😀 😀 😀
Taky jsem sehnala jednu maminku tady poblíž, vysype mi pytle věcí a já se přehrabuji a odjíždím s plným pytlem za 1000.Z toho taky mám ohromnou radost,ale holčička je o dost větší.Potřebovala bych nějakou s měnší holčičkou a tady poblíž, abych mohla osobně se podívat.

brusinka.pusinka
12. led 2012

@pet.s 😀 no my zatím měli štěstí na šatičky tyto byli v aukci za cenu 48 kč i s poštou tedy za 2kč a malá v nich je užasná 😉

bocinka
12. led 2012

@brusinka.pusinka malá je jako princezna a na svůj věk má krásné vlásky, dlouhé, očividně kvalitní 😵 😵 Naše Sof jě měla taky krásně dlouhé, ale ještě měla takové ty dětské prstýnky, takže jsem ji nechala šmiknout na podkovu, páč to měla hrozně zacuchané každé ráno, teď už rostou rovné vlásky.....
@pet.s tak to je teda kup 😀 😀 😀 no hlavně, že jste to vyřešili... a fotka???? v šatičkách???

bocinka
12. led 2012

@brusinka.pusinka kolik u vás stojí soukromá???? u nás přes 4 tisíce, to mi přijde dost teda.... 😖

brusinka.pusinka
12. led 2012

@bocinka ja platim 650 kc skolne a 35 kc jidlo.takze super cena🙂

bocinka
12. led 2012

@brusinka.pusinka to je paráda 🙂

pet.s
autor
12. led 2012

@bocinka no my ji doma nevyfotili a na tom rautu se fotilo,ale musím si říct o fotky, tak snad bude.-)

pet.s
autor
12. led 2012

@brusinka.pusinka v soukromé školce????? tohle já platila před deseti lety ve státní.-(((

pet.s
autor
12. led 2012

@brusinka.pusinka tak koukám, že vybraná dovolená Českém ráji v červenci, tak tě čekám na kafíčko, máme v Českém Ráji chatu, na Drhlenách, kousek od Kosti,.))

brusinka.pusinka
12. led 2012

@pet.s jo jo letos to vyhral cesky raj.Take jsem se divila ze tak malo ale jsem rada ze tam muze chodit.Neni tam super moderni vybaveni ale zazemi skolky personal je suprovni🙂 nemuzu si na nic stezovat.

marhulinka
12. led 2012

@brusinka.pusinka tywago to je cena teda 😨 tady je to mazec....

weri1
12. led 2012

@marhulinka tak to ti závidím já hledat neumím

brusinka.pusinka
13. led 2012

@bocinka vlasy máme husté a rovné po mamince 😀 stejně jako synátor 😀 stříhali jsme je asi 2x na mikádko a ofinku stříháme co 2-4 týdny podle střihu 😉 nejvíc mě bav že ona sama si na vláskách zakláda a sama si říka co mám učesat. Jestli culík nebo copánky či 2 culíky nebo jestli chce jen sponky a nebo čelenku😀 je to sranda 😀 😀 😀 a pořád je vidět že ji rostou nové neboť nahoře má kratké vlasy i kadeřnice říkala že ji neustále houstnou 😉 😀 Jsem ráda za vlasatici 😉 a tady ukázka jak nám rostly vlásenky 😉

llllucka
13. led 2012

Holky,já myslím,že tu debatu jste si posunuly vy samy.Myslím,že většina maminek tady nakupuje v sekáči,jde jen o to,že když jdu do sekáče,tak nekoukám po značkách,ale jdu po jednotlivých kusech.Kdežto,když jdu do velkého obchoďáku,tak opravdu nelezu do každého obchodu,ale má pár vytipovaných značek a tam jdu.A i v těchto obchodech je potřeba lovit.Buď zrovna kápnete na slevu nebo vždy tam mají dražší a levnější zboží.Včera jsem koupila synovi nové rifle v obchodě,kde se běžně pohybují rifle 600-1000 Kč za 300 a jsou naprosto parádní (manžel mi sám říkal,jestli je nemají i v jeho velikosti).A tahle diskuse má smysl,pokud si nebudete stěžovat,že vy nemáte na drahé zboží,tím totiž tuhle debatu zabíjíte jen vy.Já sama jsem tu dostala pár tipů na značky,které neznám a zase jsem třeba poradila někomu jinému.A to,že někomu něco vyhovuje neznamená,že to bude vyhovovat všem (já jsem třeba ještě nic krom bodýček nekoupila v C&A,protože mi nevyhovuje střihově;v Taku se mi zase trika seprala a srazila a kalhoty jsem měla dvoje,jedny od kámošky,kterým taky neseděly a nenosil syn ani jedny,protože mu prostě nebyly).Takže si každá oblíkejte do čeho chcete,ale neodsouzejte za to jiné.