Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

marhulinka
27. únor 2012

@mates22 😠 my zase máme špatnou každou rychlovarnou konvici 😝 😀 jako vážně,ať už jsme koupili levnou,drahou,pokaždé se podělá 😅

marhulinka
27. únor 2012

@brusinka.pusinka teď nevím,jestli jsem se tě už neptala 😅 kam jezdíte do toho Polska?

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@marhulinka my jezdíme do Polského Těšína a do Bialsko -Biale 😀

marhulinka
27. únor 2012

@brusinka.pusinka vím,že tam jezdíte často,poradíš obchody?? Třeba právě botky pro děti

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@marhulinka my jezdíme do kammených obchodů kde mají kvalitní botičky v typu našeho baťi či pegres a befado jako žirafka , jinak do Coccodrillo a nebo do 5,10,15 jsou tam supr věci a botičky 😀 Jinak klidně nakoupím i v Auchanu ve velkém obchoďáku jako je Tesco😀

marhulinka
27. únor 2012

@brusinka.pusinka no já právě tady u nás taky nakupuju třeba v Coccodrillo - zajímaly by mě třeba ceny,jestli se nějak moc liší,nebo to vyjde na stejno. Ale chtěla bych se jet podívat na věci i na botky. Jen nikdy jsem třeba v Pol.Těšíně nebyla,tak hledám tipy 😵

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@marhulinka vyjde to o 1/3 až 1/2 levněji jak co a botky určitě a věci také 🙂 a navíc je tam větší výběr

marhulinka
27. únor 2012

@brusinka.pusinka moc díky, tak pojedeme nakupovat 😀

ganna
27. únor 2012

Holky chci se zeptat, jak jsou na tom nezavadne tenisky Converse. Ja je mam pro sebe a vim, ze nemaji zadnou klenbu, tak bych rada vedela jestli detske jsou tvarovane?

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@ganna já je loni zkoumala a neměli byli dělané stejně jako ty dospělácké proto jsme pak šla do befado jinak se mi conversky moc líbí😀 také mám dvoje😀

pet.s
autor
27. únor 2012

@brusinka.pusinka a ty befada mají klenbu?

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@pet.s jsou jak u nás žirafa botky a papučky😀

pet.s
autor
27. únor 2012

@brusinka.pusinka a přes koho objednáváš? asi je vyzkoušíme.-)

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@pet.s mám paní na Fb a pokud nejedu do polska sama objednám přes ní😀 Jak máte velkou nožku?

pet.s
autor
27. únor 2012

@brusinka.pusinka naši 22, ale jak jsem koukala, tak oni mají jiné číslování, tak čekám až se vzbudí, změřím.-)

ganna
27. únor 2012

@brusinka.pusinka dekuju ja si to myslela 🙂

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@pet.s no onito mají počítané i s nadměrkem 😀 kouni na inzeráty ke mě mám tam nádherné sandálky jsou uplně nové 😉

pet.s
autor
27. únor 2012

@brusinka.pusinka kouknu..tady na mmb?

pet.s
autor
27. únor 2012

@brusinka.pusinka sorry tady na MK,-))))))))))))))))))

pet.s
autor
27. únor 2012

@brusinka.pusinka já ji změřím nožičku až se vyspí...kolik mají stélku?

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@pet.s celá stélka má 14.8 cm

brusinka.pusinka
27. únor 2012

Náš nový kompletek na jaro 😀 😀 😀 bundička 500kč botičky 150 kč s Ham a čepička maminka vyrobila cca60 kč 😀

brusinka.pusinka
27. únor 2012

a maminka má také takové botky.-D

mamkamarketa
27. únor 2012

@brusinka.pusinka to je krasna holcicka 😵
prosimte neni to softeshelova bunda z mmb?

brusinka.pusinka
27. únor 2012

@mamkamarketa není koupili jsme u nás v obchodě 😀 a moc děkuji za malou Karamelku😵

hanula11
28. únor 2012

@brusinka.pusinka tam nakupujete "za jejich"? Já do Polska nejezdím, párkrát jsem tam byla v minulosti, když se tam jezdívalo koupit co tu nebylo. A tak nevím, jak se tam platí dnes. Že by Euro 😉 🙂 ?
Tu čepičku bych taky brala. To je vlastní tvorba, nebo jsi měla návod?

brusinka.pusinka
28. únor 2012

@hanula11 jezdíme tam a platím buď jejich zlotkami nebo kartou a to vychází pak na eura😀 Jinak to je moje tvorba ... potřebovali jsme doladit k bundičce a jěště udělám jednu víc šedou😀 a trochu jinou.-D 😀

pet.s
autor
28. únor 2012

@brusinka.pusinka tak ty boty jsou huuuustý..ty kotníkový..taky bych je brala...sandálky prosím tě asi ne...ráno jsem ji měřila a máme ani ne 12 cm..-(((

brusinka.pusinka
28. únor 2012

@pet.s který pro malou nebo maminkovský.-D jo jasně to máte malou nožku je to na nožku cca 13 cm 😉

pet.s
autor
28. únor 2012

no oboje...a to jsou jarní botky? ty pro Karamelku?