Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

marecek4
7. led 2012

a moje potěšení z nové kolekce v H&M,šmoulí bláznovství 😀,neodolala jsem

pet.s
autor
7. led 2012

@tajemna30 To je krasavička.-)))

pet.s
autor
7. led 2012

@marecek4 to zelený je dobrý.-))

marecek4
7. led 2012

a jsem překvapená z Lindexových velikostí-trenýrky jsem ještě nekupovala tak jsem se řídila napsaným,při výšce malého 93 cm,jsem vzala velikost 98/104 a má je jako regulerní šortky 🙂,tak vydrží dýl-doufám,a cenově byly ještě levnější,než v mimi obchodě,kde kupovala kamoška,no ale to uvidíme časem,jak dopadnou

lenka5731
7. led 2012

@marecek4 je, smoulove by se dceri libili 🙂 kolik to stoji a v jakych to maj velikostech?

My jinak na modu vubec nejsme, rychle neco vezmem v tescu nebo hm a zdrham pryc 🙂🙂 jsem zastance praktickych veci 🙂

marecek4
7. led 2012

@pet.s je 😀,přijde mi i lepší bavlna než to bílý,taková ta sametková,ale prostě Šmoulové u nás vedou,a máme ho nachystaný na velikonoce,aby nás nepokakal beránek

marecek4
7. led 2012

@lenka5731 já taky normálně módu neřeším,spíš pohodlí a praktičnost,tudíž se u nás najdou několikery maskáče,maskáčové bundy,mikyny-ale Šmoulíky má malý rád a musí na ně koukat opravdu ráno i večer tak proto,to zelený stálo teda 350 a to bílý 150-jaký maj velikosti nevím,tohle je 2-4 roky - 104,ale spíš to záleží na probranosti obchodu a pozor na mmb a mma jsem je objevila cca o 30,- levnější,asi někdo bere ze skladu

smardik
7. led 2012

@mamkamarketa věřím, fakt škoda že moc nemám tu možnost ho koupit, mám 2 body ale luxus 🙂 i materál příjemný,fakt super má ho rok a půl a fakt nové a to ho nešetří, rostě stále s ním

lenka5731
7. led 2012

@marecek4 aha. No za 350 at si to narvou nekam 🙂 104 je dceri davno mala, je velika.

pet.s
autor
7. led 2012

@weri1 no já s mimibazarem párkrát naletěla, tak už nenakupuji a navíc mi připadá, že už nevědí maminy, co by si řekly. Což nechápu, protože já nabízela moc hezké věci next, zara a podobné za pakatel a udala jsem jen pár věcí..tak ted to vždy sbalím a odvezu do azyláku, ať se pomějou. Alespon mě to těší, že to ještě někdo rád unosí.

@paulia kde bereš ty inspirace?Topolino je dobrý, asi objednám.Carters neznám

ad nakupování v cizině. Když já nějak nestihám chodit po obchodech tady v Čechách natož jezdit do ciziny. Párkrát jsem byla v Německu, ale když nevíš kam jít, tak stejně skončím v C&A. Jenže teď už puboši tam nakupovat nechtějí. A oblečení jen pro Terinku, to se mi nevyplatí.Navíc bych musela bez ní a to se mi nechce.-(

pet.s
autor
7. led 2012

@lenka5731 to já teda modu řeším,a užívám si to. protože vím, že přijde doba, kdy si nevezme na sebe na moji radu ani ponožky.
Ale musím říct, že moje velké děti tedy oba mají vkus a nějaké velké úlety v oblékání neměly. 😀

paulia
7. led 2012

A ještě HM

marecek4
7. led 2012

@paulia tak tu Miceky mikču by jsem i koupila,ale jaksi nebyla☹,ale babi upletla svetr a ten je za všechny penízky,poroste s námi snad až do školy 😀 a ještě ho druhý nenajdu
@lenka5731 taky bych nekoupila,ale právě že si dokupuju jen něco,a měla jsem penízky navíc tak jsem se plácla přes kapsu,přece jen brigáda půl roku něco vynesla tak jsem udělala radost jak malému,tak sobě,a to bílé vyjde cenově i v tom H&M nastejno jako nekvalitně ušité u vietnamců,kde píší že je to 100% bavlny a už na omak je to umělotina

paulia
7. led 2012

@marecek4 Mají ji na netu 🙂

mamkamarketa
7. led 2012

@tajemna30 ahoj, ja si myslim,ze se sem ani carters nedovazi. ja si ho vzdy dovazela z usa...

mamkamarketa
7. led 2012

@pet.s no koukam,ze uz mas skoro dospely deti, to ani netusim, kde mladez nakupuje 😀

smardik
7. led 2012

carters se tady nedováží, měla jsem něco z MMB vím že u jedné paní se dá objednat ale zas to už tak výhodné není když je to navýšené ale asi si udělám radost a něco objednám 🙂

mám bráchu v pubertě a ten nakupuje v obchodech typu mammut apod. prostě takové ty skejtácké obchody

tajemna30
7. led 2012

@mamkamarketa hezký večer, děkuji za informaci 🙂 , ale škoda

@pet.s s mimibazarem jsem na tom stejně jako ty, koupila jsem si tam jednou, a to paní měla jen samé výborné recenze, a já se nestačila divit ☹ , takže tam už také nenakupuji od maminek. Ale tady na koníkovi mám zatím jen tu nejlepší zkušenost, tady mě to příjde - je to jen má zkušenost a můj subjektivní dojem, že tady to není v tak velkém, maminky prodávají jen po svých dětech, a věci se snaží mít v bezvadné kvalitě. Na mmb mě příjde že kolikrát to různě přeprodávají apod. vím že tam hodně lidí dětem nakupuje, ale já prostě mám špatnou zkušenost. A ohledně oblečení pro malou že si to užíváš - jsem na tom stejně, nákupy pro sebe nemám ráda, sice mám ráda hezké oblečení, ale pro sebe to beru letem světem, protože nemám konfekční velikost, tak jsem vždy naštvaná že mi to nesedí, za to pro malou - té sedí vše 😀 tak v obchodech ráda strávím hodně času, a probírám se tím, a vyloženě si to vychutnávám.

germaine
7. led 2012

Čau holky, já hodně nakupuju na MMB, občas tady nebo na Aukru a musím říct, že mám snad jednu špatnou zkušenost zatím 🙂
Jinak u nás jeden dost HM, FIXONI, občas Carters nebo Next a milujeme Lindex viz. body

mamkamarketa
7. led 2012

@pet.s tedka me jeste napada. v puntanele sme kupovali klukovi par hadriku na leto, a jsou pekne, drzi barvu i tvar. a znacka je snad no name. nebo tak nejak

weri1
7. led 2012

s MMB nemám špatnou zkušenost, zatím dobrý a já když něco koupím nového, tak to prodávám za půlku tak mě to pak nevyjde tak draho 🙂

tajemna30
7. led 2012

@mamkamarketa máš pravdu, také jsme s tou značkou spokojení, aspon v Brně mají v Puntanele bud obaibi, nebo name it, a s obouma jsem moc spokojená.

mamkamarketa
7. led 2012

@tajemna30 urcite mi koupili par kousku od name it a byli sme spokojni, navic byl vyprodej ,takze tricka stala kolem 120,- takze fajn 🙂

pet.s
autor
7. led 2012

@mamkamarketa buvol, gate, new york..kluk docela má rád H&M

tajemna30
7. led 2012

@mamkamarketa zkusi i to obaibi - jsou to francouzi, a taky dobré. Ale já teda v puntanele nakupuji když mají 50-70% slevy, jinak je to tam na mě dost drahé. Hlavně to obaibi.

tajemna30
7. led 2012

@mamkamarketa děkuji za odkaz 🙂

smardik
7. led 2012

@mamkamarketa díky, jo to je o které vím, jen samé se mi to moc nevyplatí a žiju v takové pr......kde všichni raději nakoupí dětem u tamanů,že je to levnější nebo v Polsku

kachen
7. led 2012

@mamkamarketa Super odkaz. Pak dejte vedet, jestli se to vyplati.
Jinak my nakupujeme bodycka v Lindexu, ale jen ve slevach. Mam od nich hromady za cca 100Kc, ale musite mit stesti, jinak jsou taky docela drahy. Hodne veci z Gap, Next mam nahodou rada, ale taky jen ve slevach. Ted jsem udelala male zasobu. Ale hlavne jsem podedila vybavu po neteri, ktere jsem udelala zasobu ja v dobach, kdy jsem zila v UK (Replay, Gap, Guess, Kenzo, z Boots- musela bych se mrknout na cedulky), kvalita a hlavne za hubicku. Na mmb nenakupuju, ten server se mne protivi. Obaibi je skvely, ale ceny otresny. Tesco F&F body nedrzi tvar, ale taky mame za par kacek. Co bytostne nesnasim je C&A. Takze kdyz to sesumiruju, kdyz jsou slevy tak hura na nakupy. Obcas to prezenu, ale to bude asi nejaka choroba. Matka chodi jak supak, ale fakos ma posledni vystrelky mody.

weri1
7. led 2012

tak já musím oponovat, bodýnka kupujeme jedině v tescu a taky overálky....nám tvar drží 😉