Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

samsa
13. led 2012

Ahoj, díky za parádní inspiraci 🙂 Já ponejvíc nakupuju na MMB, ta radost, když člověk uloví něco hekého a levného. Přiznávám se, že moc nekupuju drahé nové věci, moje děti jsou navíc kapitální čuňátka. Párkrát jsme zkusila obejdnat Next, ale už never ever, trička se mi sepraly, mikiny měly po prvním praní chlup. 😠 Na co nedám dopustit jsou oteplovačky a zimní bunda HM Logg na hory. I ve velkém mraze děti krásně v teple, nepromokne to a nemusím je pod to navlíkat.
Teď sháním nějaké balerínky pro dcerku, bohužel má strašně úzkou nohu, nemáte nějaký tip? Jsou jí široké i ty s páskem přes nárt.

brusinka.pusinka
13. led 2012

@samsa http://www.backorky.cz/katalog/divci-obuv/_stra... my kupujeme balerínky tady jsou suprovní a malá má také uzkou nožku a krásně sedí 😉 befado máme moc rádi

vojtisek2007
13. led 2012

@brusinka.pusinka i za státní dávám měsíčně víc ☹

marhulinka
13. led 2012

@brusinka.pusinka malá je překrásná,má nádherný úsměv,to budeš muset už za chvíli pořídit nějakou tarasnici a odhánět kluky od domu 😀 😉 🙂

brusinka.pusinka
13. led 2012

@vojtisek2007 no vidíš a tady to vychází o nějakých 350 kč víc jak státní 😀

Jinak náš dnešní ulovek 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50463945&tab=4 no nekup te ho je užasný už se těším jak ho malá bude nosit 😉

brusinka.pusinka
13. led 2012

@marhulinka Děkuji no ona má bodygárda brááááchu 😉 😀 😀 😀 prej ji ochrání 😀

bocinka
13. led 2012

@brusinka.pusinka my jsme malou stříhali dvakrát strojkem do hola a teď teda na tu podkovu.... 🙂 a už to nechám, ofinku nestříháme, protože se mi to moc nelíbí.... i když ji vlastně pořád má.... Taky jí vlásky neustále podrůstají.... 🙂 a taky je po mamince 😉 i když je to možná škoda, tatínek má nádherné vlasy....

brusinka.pusinka
13. led 2012

@bocinka to je supr že má tatínek krásné vlasy náš nemá skoro žádné 😀 😀 😀 ofinku máme i z důvodo hemangionu který má na čelíčku..... a navíc jsme zjstili že ji strašně moc sluší 😉
Jinak Sofinka je krásná okatá panenka a puclíček oproti naší 😉

samsa
13. led 2012

@brusinka.pusinka díky za tip, mrknu, jestli Befado nemají někde u nás v obchodě, ať můžeme vyzkoušet.

bocinka
13. led 2012

@brusinka.pusinka díky, mě se taky líbí 😵 😵 😀 😀 😀 vypadá to, že si z rodičů vzala to nejlepší.... 😅 Ale nejkrásnější byla jako miminko, teď už je to "dospělačka" 😔 😅

bocinka
13. led 2012

@brusinka.pusinka na té předposlední fotce s mikádkem je Karamelka k sežrání 😵 😵 😵

bocinka
13. led 2012

@samsa Befado jsou fakt úzké, naše Sofi se do nich ani nedostane.... 😖

brusinka.pusinka
13. led 2012

@bocinka to byla focena 1.2 2011 takže rok 😉 😀

brusinka.pusinka
13. led 2012

@bocinka jj my je milujeme befado malá má nožku štíhlounkou a ostatní balerínky a plátěnky nám neseděli 😉

samsa
13. led 2012

@bocinka
@brusinka.pusinka já je zkusím, máme problém sehnat i bačkorky do školky. Holky a co nějaké slavnostnější botky, něco jako lakovky, prostě ne plátěné? Něco k šatičkám do divadla?

brusinka.pusinka
13. led 2012

@samsa tak na ty máme štěstí kupuji v obuvy Jonny garfild v ostravě vždy jsem něco našla 😀 😀

samsa
13. led 2012

@brusinka.pusinka ty jsou moc hezké, něco takového, ale zatím jsem nic nesehnala, vše jí bylo široké ☹

jancip
13. led 2012

Nevíte někdo, jak je to s kvalitou oblečení u značky Ewa?

bocinka
13. led 2012

@samsa zkus CCC, tam kupuje sestřenka Elince, ona má taky útlou nožku 😉

@jancip tu značku ani neznám.... 😅

@brusinka.pusinka taková miminkovatá.... 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
13. led 2012

@samsa zkus se kuknout zde něco málo tam mají 😉 http://www.mimidekor.cz/katalog.php?strana=2&ty...

brusinka.pusinka
13. led 2012

@jancip neznám 😉 ale ráda okouknu 😉

jancip
13. led 2012

@bocinka Myslím, že je polská, narazila jsem na ní na netu. Několik věcí se mi tam líbí.

jancip
13. led 2012

@brusinka.pusinka
@bocinka
Něco mají tady http://www.dupydup.cz/ (doufám že se sem mohou dávat odkazy).

brusinka.pusinka
13. led 2012

@jancip my z polska máme od Coccodrillo

jancip
13. led 2012

@brusinka.pusinka To je taky polská? To jsem nevěděla. Já nakonec ani moc nenakupovala, protože jsme toho dostali víc, než jsem čekala. 🙂 Teď už spíš koukám v akcích na větší kousky.

brusinka.pusinka
13. led 2012

@jancip jj je polská my to máme kousek od hranic rádi tam občas zabruslíme a mají fajn ceny .... a kvalita je moc dobrááá 😀

jancip
13. led 2012

@brusinka.pusinka Tak to je fajn mít přímo zdroj. Já na to narazila akorát v Olympii v Brně a tam už ty ceny takové růžové nejsou ☹

paja1975
13. led 2012

@pet.s a máš foto v tech šatičkách

ivarei
13. led 2012

Holky, máte krásný dětičky a krásný věci 🙂. Náš nový úlovek - kozačky Benetton - 260 Kč z MMB

helulela
13. led 2012

Holky, já nechápu, jak na bazarech ty poklady vyšťouráte 😀 Máte už svoje oblíbené prodejce nebo jdete nazdařbůh? Já na prohledávání vůbec nemám trpělivost, je to jak hledání jehly v kupce sena. Většinou jdu konkrétně např. po bundičce a přitom na něco narazím úplně náhodou.