Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

leiladelly
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzka72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leiladelly
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzka72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leiladelly
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marhulinka
9. led 2012

@jancule79 já od zn.Pidilidi měla věcičky,když byl K.menší,měla jsem kombinézku,mikinky,soupravy teplákové a byla jsem spokojená

jancule79
9. led 2012

@marhulinka @smardik Díky za info. 🙂 Já jsem na ty jejich budničky a kombinézy koukala na netu, moc se mi líbí, ale na vlastní oči jsem je neviděla.
Ještě jeden dotaz - nemáte někdo tip na kvalitní (a cenově rozumné) tepláky (ale ty klasické se smyčkou uvnitř, ne ty teplejší s chloupkem)? Já všude vidím jen ty teplé s chloupkem (a to i v letních kolekcích). Ty "normální" má snad jen Next, někdy C&A (ale tam jsou spíš pro holky, pro kluky jsem tam viděla snad jednou). Díky.

marhulinka
9. led 2012

@jancule79 slabý tepláčky mám od Disney /koupeny v Tescu/ - super cena i kvalita,prala jsem je snad milionkrát a mají i jen malé žmolečky...Jinak mám tak po různu,kupovala jsem teď v Coccodrillu a taky spokojenost. Jinak tak po různu...

carculka
9. led 2012

@jancule79 pidilidi jsou kvalitni,a maji pekny veci 😉
@ivarei a kde je tam dkny,to jsem asi presla 😀

lucifer84
9. led 2012

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, sice hodně dopředu, ale.....začátkem září jdeme na svatbu a synovi ( v tu dobu bude mít 13 měsíců) bych chtěla pořídit prďáckej vohoz....moc se mi ale nelíbí obleky pro mimča, tak něco takovýho ležérního, ale bombovýho.....vůbec nevím, kde se po něčem takovým podívat 😉 budu moc moc ráda za rady!!!!

llluckaaa
9. led 2012

@lucifer84 Toto měl na svatbě náš Matýsek v 10 měsících.

mamkamarketa
9. led 2012

@danida je to v myslikove (hned u tram koleji) ale nebyla jsem tam hooodne dlouho,ale je to mensi obchudek,ale ceny byly prijatelne

marhulinka
9. led 2012

@lucifer84 dala bych nějaký kaťata a košili + třeba vestu 😉

mamkamarketa
9. led 2012

@lucifer84 ja bych dala bilou kosili,na to sacko (ne klasicke,ale spis frajerske) urcite bekovku
zkusim nafotit naky kombinace

smardik
9. led 2012

@jancule79 já na to pidilipi koukala v pompu

lucifer84
9. led 2012

@llluckaaa Matýsek je frajer 😉

lucifer84
9. led 2012

@marhulinka
@mamkamarketa holky, ale kde takový parádní kousky koupit? bekovku bych chtěla určitě, ležérní sáčko nebo vestičku asi podle počasí 😉

zuzka72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamarketa
9. led 2012

@lucifer84
kombinace

leiladelly
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leiladelly
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzka72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamarketa
9. led 2012

tak jeste jednou a rovne

mamkamarketa
9. led 2012
jancule79
9. led 2012

@marhulinka Já jsem vlastně v měnších velikostech taky ty slabší sehnala v Tescu. Ale třeba ve vel. 4 roky, to tam měly same ty silnější. Díky za tip na Coccodrillo.
@lucifer84 Jednu bekovku má teď v nové kolekci H&M. 🙂

mamkamarketa
9. led 2012

@lucifer84 my ji kupovali v zare,ale to bylo v lete
@jancule79 jak vypada ta bekovka z hm? myslim barvu 😉

jancule79
9. led 2012

@mamkamarketa Taková modro-bílá, jemný proužek. V reálu jsem ji zatím neviděla. Kdyžtak posílám link
http://www.hm.com/de/product/95261?article=95261-A

zuzka72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leiladelly
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzka72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz