Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

leiladelly
9. led 2012

@lucifer84 My jsme v létě natrefili na bezva oblečení pro našeho synka v HM. Je sice starší, ale třeba i pro miminko tam něco najdeš. Podívej se do našeho alba, měl bílé kalhoty, bílou košili s jemnou kostičkou, kravatu se šikmými proužky v barvě bílé, tyrkysové a černé, bílé tenisky a šedivou bekovku. Také nemám ráda "fraky" pro malé děti... 🙂

ivarei
9. led 2012

@carculka Je tam mix dětských hraček, myslím, že se ten obchod jmenuje Gas - naproti vjezdu do podzemního parkoviště 🙂 po pravé straně. http://www.fashion-arena.cz/data/web/download/l...

ivarei
9. led 2012

@helulela Jéé, díky 😉

lucifer84
9. led 2012

@jancule79
@mamkamarketa holky díky moc za tipy 😉 a to co má @leiladelly v albu pro syna je naprosto božííííí, snad něco takového seženu i na ročního prcka. Barva svatby bude fialová, tak sladíme kravatu! Fakt díky moc!

leiladelly
9. led 2012

@lucifer84 tak přeji, ať se zadaří! My jsme na to oblečení natrefili náhodně, ještě jsme ani nesháněli, ale jak jsme ho uviděli, bylo to jasné, "to pravé ořechové". Určitě bude něco podobného i v menší velikosti 🙂

marhulinka
9. led 2012

@lucifer84 tak já se přiznám,že košili jsem v obchodě kupovala jen jednu a to letní,jinak vše pře net...mám od Gap a George. Nedávno jse na netu někde narazila na super dětské kravaty...tak to zkusím dohledat

pet.s
autor
9. led 2012

@mamkamarketa teda ty jsi modní guru...fakt super kombinace.-))
@zuzka72 co vám to ten admin tam maže!!!
admine nemaž nám v tom.-))))))

leiladelly
9. led 2012

@pet.s Správně!!! Je tu plno příspěvků, které jsou vulgární jak stylem psaní, tak gramaticky totálně chybné... My jsme si se Zuzkou vyměniliy informaci o tom, že háčkuje čepičky, ona poslala odkaz na svoje výrobky a já se jí zeptala, zda jede na hory. 🙂
Tak, aby abych nebyla OT, hezké šatičky pro holčičky má Mayoral, je na Chodově (i když pravda, u nás nemůžou nasadit takové ceny, na Chodově jsem se jen podívala, bylo to trochu přepísklé..)

pet.s
autor
9. led 2012

já teda dnes večer vyrazila na nákupy s Terčou a Dandou...šli jsme koupit Dandovi boty a něco na sebe...byla jsem v Takku, v Deichmanu, v Humanicu,ve Sportisimu a v hypernově..a chcete říct jaký byl můj nejlepší úlovek????? 3 nové knížky ze světa knih.-)))))stálo mě to 1000, ale já už se jak malé dítě těším jak si budu číst.-)))))))
Ale zítra razím do Mothercaru v Praze a do Marks, tak snad fakt něco koupím.-)))))))
P.S. jooo a Danda si boty koupil a když tam holky tak proto mě v jedném krámě stál. sluchátka na uších, baseballovou bundu na sobě o hlavu větší než já..musím naprosto neskromně konstatovat, že mám krásného syna...kluk k nakousnutí....-))))))))))))))))))

zuzka72
9. led 2012

@leiladelly
Holky mohu napsat něco, aby to nebylo následně smazáno??????? 😀

pet.s
autor
9. led 2012

@zuzka72 jak tak koukám, tak ty máš zakázané asi i smajlíky.-))))

pet.s
autor
9. led 2012

@leiladelly možná že ty hory byly tajné, nebo zuzka je tajná, nebo je tajné, že se po večerech neškrábe v zadnici a místo toho drží v ruce háček.-)))))a bohatne na tom!!!!!.-)))))))))))))))))už je v balíku, proto je to tajné.-)))))))))))))))))

zuzka72
10. led 2012

@pet.s 😀 😀

paja1975
10. led 2012

😉 @kachen naprosto souhlasím, moje slova !!!! lépe bych to neřekla 😉 Ono to je totiž se vším....(.např a to hodně sortimentově odbočím....snad mi zakladatelka odpustí.) s granulovaným čajem pro kojence. Tady 200g hipp stojí 89,-, ale v německu vyjde 400g na cca 80,- To je rozdíl, co? Prostě s čecháčkama se snadno vy**bává ☹

ale zpět k tématu. pet.s také mám teď holčičku necelých 6 měsíců. Nejdřív jsem si řikala budu jí dávat věci po MAtýskovi, vždyt je to jedno, ale ne , stejně všechno šlo pryč a já se zbláznila do kraječek a růžový. Prostě princeznička moje je to 🙂 . A tady na koníkovi jsem si náhodou našla hrozně fajn maminku, co má o rok starší holčičku a má nádherný věci a tak si od ní hooodně kupuji a jsme spokojené obě dvě (doufám, že obě 😉 ) a nějak nekoukám ne značky, ale jak se mi líbí materiál, střih a barvičky 🙂 🙂 zimní foto nemám ještě v compu ☹ ostuda jsem hehe

llllucka
10. led 2012

Holky,úplně jsem ještě zapomněla na kaphall,tam mají rozhodně hezčí a kvalitnější věci než v nextu nebo HM a cenově je to srovnatelné.Super věci má značka okaidi (snad to píšu správně) a nemůžu zapomenout na svoje oblíbené pidilidi.
S tou svatbou,malej měl v 9m. na svatbě bratrance oblek z nextu a super😉

smardik
10. led 2012

jo kaphall je super, ale bohužel tady u nás není

na svatbě měl malý košili a oblek-ale byla to moje svatba, rodiče se mu brali tak dostal oblek-na focení, hned potom jsme ho převlíkli do normálního oblečení at to má pohodlné

smardik
10. led 2012

nejkrásnější svatebčánek, fotku jen ho nemám

llllucka
10. led 2012

Sorry, KAPPAHL

@smardik:zapomněla jsem na tebe s tím denimem.Já to vždycky koupila na aukru a vždycky nové,tak zkus mrknout.

smardik
10. led 2012

@llllucka dík večer kouknu, chtěla bych přímo ty co jsme měli tak třeba se poštěstí 🙂

paja1975
10. led 2012

@llllucka a kolik ten oblek stál?

pet.s
autor
10. led 2012

@paja1975 ta je boží

tak děvčata absolvovala jsem nákupy...noo nebudu komentovat, že mě to těžce nebavilo, ale nechala jsem se zavést na smíchov a zatímco náš tatínek jednal, my s Teri vybaveny tišícími prostředky(jídlo, pití dudlík, hadrová plena, knížka)vyrazily na(vy)kupovat.Samozřejmě jak je mým dobrým zvykem, tak s křížkem po funuse. Výprodeje už byly samozřejmě vybrané. V Nextu už ho i sundávaly ze stojanů, ale já apriori nešla po výkupech, tak jsem nakoupila i za normální ceny. Za 3 hodiny jsme byly (obě) hotové a řádně provětraný účet. Ale jsem docela spokojená. Hlavně s některými kousky. Přikládám úlovky. Nejdražší byla ta červená bundaz C&A, stála 998,aůe ale měla jsem od DM 50% kupon, tak nás přišla na 500. Mně teda původně nenadchla,ale když jsme ji malé oblékli, tak byla bombová.

pet.s
autor
10. led 2012

@paja1975 no a ještě dodej, že Němci, mají 3x větší platy než my 😠

marhulinka
10. led 2012

@pet.s téééda super úlovky 😵 Taky se chystám,za chvíli je tu jaro 😀

leiladelly
10. led 2012

@pet.s Super věcičky!🙂

kachen
10. led 2012

@smardik Kappahl je v Brne v Olympii, jestli se teda nepletu. Osobne vsak neznam. Ty jo, mam fakt mezery.
@pet.s Krasny veci. Holcicka je uzasna. Myslim, ze od nikoho ispiraci nepotrebujes 😉 Ovsem bunda za litr, no potes koste. A ta kostkovana kosilka, mam tu stejnou v modre, ale za 70KC. HM? Hlavne, ze jsem psala,ze tam nenakupuju, ze?Ha,ha.

Holky, ja bych sem i nejakou fotku male supla, ale ona je jeste mimino a to asi nepotrebujete.
@paja1975 A to me prave strasne vytaci. Alespon jsem zacla s tim, ze je nehodlam podporovat a fakt, cestny pionyrsky, nakupuju zasadne ve slevach. Je to takovy moje hobby.

tajemna30
10. led 2012

@kachen naprosto chápu, mám stejné hobby 😀

kachen
10. led 2012

No nic, vnutim se alespon s jednou. Komplet Lindex za 99Kc - nekecam. Cepka Next - od kamosky. Tady byla fakt malinka.

kachen
10. led 2012

tak jsem schvalne najela na stranky Kappahl. Jeeee, jdu tam prubnout kvalitu. Treba tyto satky me dostaly. http://www.kappahl.cz/article/saty_153320

pet.s
autor
10. led 2012

@kachen to je panenka.-)))
kappahl neznám jdu kouknout...-)

pet.s
autor
10. led 2012

@kachen jasně dávej i malé miminko..na nich je to všechno super..no mě dnes docela naštval Next..většina věcí do velikostí 18 měsíců a pak až od 3 let.
Ve slevách, ale vždyt ty jsou jen jednou za rok ne?