Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

mmmiska83
9. bře 2012

Ahojky všem, taky přidám svou zkušenost ....když byl syn malý tak jsem hodně nakupovala jen nové věci z Tesca - Cherokee-ale kvalita nic moc tedy, nejraději jsem měla C&A, kvalita super,akorát ty ceny....No a vzhledem k tomu jak se nám změnila fin. situace (ze zdrav. důvodů), tak ted nejvíce nakupuji v internetovém sekáči laclik a můžu říct, že jsem z něj úplně nadšená !!! pořídila jsem na malou (která je zatím v bříšku) výbavu už na půl roku dopředu,ale samé nádherné věci za pakatel a jsou jako nové.Synovi tam taky nakupuji všechno a nemůžu nic vytknout.Zboží odpovídá popsané kvalitě.Jinak ze značek jsem pro kluka nejvíc spkojená s Rebel (opravdu kvalitka),George a vcelku jde i Next.Pro malou co mi přišlo jsem byla nadšená z Bluezoo (od Debenhams),Carters,George......Jinak botky jsem malému vždy kupovala Adidas či Nike (vydržely mu vždy celý rok 🙂)...nejhorší co jsem jednou koupila v Deichmanu tenisky se spidermanem..letěly po měsíci do koše.Takže asi tak no 🙂

mates22
9. bře 2012

Tak jsme byli dnes nakupovat botky na jaro, každému jedny, takže dohromady dvoje boty, a jsme o dva tisíce chudší 🙂, no ale co, oboje jsou se žirafkou a oboum se líběj (dcera teda chtěla růžový, ale má úzkou nožku a měli jen široký, tak si nakonec vybrala béžový).

weri1
9. bře 2012

@mates22 já dnes šla okouknout taky a manželovi se protáčely panenky že jako za 1000 ,- 😀 tak mu řeknu buď rád že to jsou jen jedny 🙂

kamilka007
11. bře 2012

@fangi Nene, pochopias to dobře, je to originál shop Next a dodávají i k nám, dokonce si tam ceny při objednávání můžeš přepnout na CZK. Já vždycky objednávala větší ranec těsně nad 2000,- a měla jsem poštovné a balné zadarmo. A dokonce naposled jsem objednala v pondělí a ve středu byl balíček z UK u mě.. 🙂

fangi
11. bře 2012

@kamilka007 Děkuju moc za vysvětlení 😵 Ale není to vlastně moc dobrá zpráva 😀 , doted jsem měla obchod Next trošku z ruky a to bylo dobrý pro moji peněženku, eshop je můj konec, už nic neušetřim 😀 😀

weri1
14. bře 2012

@kamilka007 můžu se zeptat , vyplatí se to cenově? je to levnější?

evaviki
14. bře 2012

@weri1 levnější to je, ked objednas cez mimibazar.. Ale dyl cekas na dodanie.. Já som si nahadzala věci, ktoré som chcela kupit, v anglickom nexte to bolo 106 libier, v nextdirect to bolo cca 4400, cez mimibazar 3600.

weri1
14. bře 2012

@evaviki tak 800 je dost 😒

kamilka007
15. bře 2012

@weri1 Tak to vážně nevím, v kamenném obchodě jsem nebyla, takže nemůžu porovnat, každopádně u nás je textil obecně předražený, takže doufám, že jsem i pár kaček ušetřila. 🙂

petrusam
16. bře 2012

holky, taky beru next přes mimibazar, teď na ofiko next stránkách je libra za cca 41 Kč, přes mimibazar se dá sehnat za 33-34 Kč, to už je sakra rozdíl, když děláte větší objednávku ..

leiladelly
16. bře 2012

@evaviki V tom Next direct mají o tolik vyšší cenu za libru? to mi přijde dost, 41 Kč za libru ☹

petrusam
16. bře 2012

jukněte např. tato bunda http://www.next.co.uk/g37600s4 - 13 liber, v Kč 549 http://www.nextdirect.com/cz/en/shopping/boys/y... .. 549 : 13 = 42,23 Kč / libru .. když si ji vezmete od někoho "ověřeného" přes MMB za cca 34 Kč/ libru, tak Vás bunda vyjde na 34 x 13 = 442 Kč, takže na jedné bundě už je to 107 Kč například ..

reruna
17. bře 2012

@petrusam a kde na mmb nakupuješ ten next?

petrusam
17. bře 2012

@reruna nejčastěji next od ID 90223 nebo když chci ještě něco z H&M, tak aby mi to přišlo najednou tak od ID 313308 😉

mamkamarketa
20. bře 2012

nutne potrebuju holku 😀 😵

petrusam
20. bře 2012

@mamkamarketa taky bych "potřebovala", ale u nás by to byl určo třetí kluk 😀

reruna
3. dub 2012

Jestli někdo sháníte kostým pro slečny na čarodějnice, tak mám jedny nové, nepoužité na prodej tady v bazárku, velikost je 3-6 let

weri1
5. dub 2012

@mamkamarketa tak hurá do ní 🙂

bocinka
18. dub 2012

Ahoj holky šikulky.... Mám dotaz, koupila jsem malé úžasnou bekovku - za stovku, v jednom pidi obchůdku u nás, kdyby měl někdo zájem, mají různé barvy, asi je spíše klučičí 😀. A moc se mi na ní nelíbí ty nápisy, netušíte čím to dát dolů? Nebo nějak hezky něčím překrýt??? Chtěla bych ji k šatům, ne ke kalhotám, takže aby byla "něžnější".
Plus přidávám vyfešákovanou Sofii.... 😉

mamkamarketa
18. dub 2012

@bocinka tak ta je paradni 🙂 jak ma reseny ten ksilt 😅
dolu,jak to dat,to pujde tezko...ale pokud jsi zrucna,tak to neka presit...
jezis to je frajerka. ta bunda je uzasna. a s tou kabelkou 😀 bomba

bocinka
18. dub 2012

@mamkamarketa vyfotím ji ještě na malé, vypadá fakt super.... 🙂 a zručná nejsem 🙄 🙄 bohužel, akorát bych ji zkazila.... V kabelce byly kokinka pro děti ze školky, šly jsme si pro rozhodnutí o přijetí 😅

mamkamarketa
18. dub 2012

@bocinka fakt vypada skvele. k sateckum nebude,ale k dzinam jo 😉
a vzali vas?

bocinka
18. dub 2012

@mamkamarketa budu se s tím muset asi smířit 😀

mamkamarketa
18. dub 2012

@bocinka fakt se mi moc libi 😵

mates22
18. dub 2012

@bocinka je super, ale dolů to nepůjde a přešít bych si to sice troufla, ale nešla bych do toho, je to nepěkná práce a to sem vystudovala návrhařinu a šiju celkem........... muselo vy se to potisknutý vypárat a pak obkreslit na jinou látku a znova našít ☹ , pokud je tam navíc podšívka, tak to vůbec......ale mně se zdá super takhle, bekovka se stejně víc hodí ke sportovnímu stylu 😀

marhulinka
18. dub 2012

@bocinka je super 😵 Tak k šatečkům koupit jinou a tuhle nechat k riflím

bocinka
18. dub 2012

@mamkamarketa jedu do města, jestli chceš, tak je vyfotím, jaké tam mají a můžu ti ji koupit a poslat 😉

marhulinka
18. dub 2012

Já včera sháněla pro kluka kšiltovku,jako sehnat bez nějakých obrázků je u nás mazec...

mates22
18. dub 2012

@brusinka.pusinka
@bocinka
@pet.s
jinak holky jsem podlehla a koupila oboum dětem na jaro botičky Befado, dala sem jim ještě jednu šanci, tak doufám, že tentokrát učiníme jen a jen pozitivní zkušenost. A zkoušela malá jedny jejich baleríny s gumovou špičkou a ty byly dost široký 🙂

mamkamarketa
18. dub 2012

@bocinka opravdu? 😵
to bys byla zlata 😵