Dětská móda

pet.s
6. led 2012

Milé maminky, hledala jsem nějaké nápady jak strojit tu svoji princeznu. Napadlo mě založit diskuzi na téma dětská móda. Uvítám Vaše nápady, fotečky, rady i ruční výtvory. Jsem už postarší matka, tak hledám inspiraci a i se ráda pochlubím. Těším se na příspěvky a fotečky. Vkládám první.

pet.s
autor
6. led 2012

Terinka Vánoce 2011- naše první tutu sukýnka

pet.s
autor
7. led 2012

No tak se nestyďte.-))
Jsem už starší matka, tak hledám inspiraci, aby mojed ítě nechodilo out.-)

simonceli
7. led 2012

Ahoj, tak já ráda malou oblékám v HM a Next, ale co si budeme vykládat, ač oba s přítele podnikáme, tak raději peníze investujeme někde jinde a neutrácíme zbytečně za oblečení obvzlášť ne na tak malém dítěti jako je dcera. ajsně že jí chci mít krásnou a moderní, ale přehánět to nebudu, abych jí koupila bundu z nextu za 900. Ale faj se mi nakupuje v tescu oblečení. Není předražené a docela dot toho snese. 😀

reynocek
7. led 2012

Ahoj, tak já jsem na tom podobně jako simonceli. Nejvíce nakupujeme v Tescu. Občas koupíme něco v HM, ale spíš nakupuju (hlavně tyhle dražší věcičky) v bazárku na netu. Nemusíme je mít nutně úplně nové a většinou na ty menší děti, i když je to použité, tak je to stále moc krásné.

reynocek
7. led 2012

Tyhle šatičky jsem náhodou vydražila na Aukru za "pár korun" 🙂

mamkamarketa
7. led 2012

ja teda HM a Next vubec neuznavam. je to desne drahy a o kvalite se moc mluvit neda,ale hodne mamin si tyhle znacky chvali.....tady obcas neco koupim v mothercare-obleceni je opravdu kvalitni. ja mam sice kluka,ale obleceni si vozime z usa (chapu kazdy tuhle moznost nema) vozime si Carters, OshKosh, Ralph Lauren, Paul Frank, The childrens place....
vyjde to na smesny peniz a nema to tady kazde druhe dite jako znacky tesco,next..atd a opravdu to vydrzi.
v praze vim i o ochodu,kam dovazi nove obleceni z usa a uk.
p.s. tutu je dokonala 😵 ja mit holku,tak snad v nicem jinem nechodi 😵

mamkamarketa
7. led 2012
mamkamarketa
7. led 2012
pet.s
autor
7. led 2012

@mamkamarketa ty jo, to je bourák.-)))

paulia
7. led 2012

@mamkamarketa Souhlasím,mám kamarádku,co mi vozí také věci z USA a jsou kvalitní a jak píšeš,není tady vidět a je to hlavně za pár korun.Pro naši malou je ideální Old Navy,neboť je velmi útlá a oni mají oblečky pro hubeňoury 🙂 Ale tuhle možnost opravdu nemá každý.

mamkamarketa
7. led 2012

@paulia no ta sukynka,ta je 😵
jezisi ja potrebuju holku 😅

mamkamarketa
7. led 2012

@pet.s dekuju desne se na nem vyzivam 😀

paulia
7. led 2012

@mamkamarketa Tak třeba ještě nějaká bude,ne?? 😉 Malej je taky fešák 😀 Kamarádka žije v Německu,má chlapečka a musím říct,že bych nevěřila,že se dají kluci tak vymódit,má super ohozy.

mamkamarketa
7. led 2012

@paulia old navy maji na holcicku maji krasne vecicky 😵 ale na syna jsem si tam nikdy moc nevybrala 😒 ale to je fuk,pac vyber znacek je obrovsky 🙂

pet.s
autor
7. led 2012

@simonceli
@reynocek
@mamkamarketa
moje teta šila léta ženskou módu, ta říká, že draze se umí obléknout každý blbec.
My sice taky neobracíme každou korunu, ale mám ještě dva puberťáky a nevím, co je lepší je šatit nebo živit. Já teda můžu docela Next, ale už neobjednávám přes net(několikrát jsem se napálila), ale nakupuji v jejch obchodě. Ale abych řekla pravdu, tak nějak nejedu podle značek,ale podle toho, co se mi líbí. H&M moc není moje šálka kávy.

mamkamarketa
7. led 2012

@paulia doufam,ze bude,pac ja u holcicich obklecku taju jak zmrzlina 😅

pet.s
autor
7. led 2012

@paulia tyyy jo..to jsou super hadříky...no jo, já v USA nikoho nemám, mám kámošku v Londýně,ale nějak se mi nechce s tím někoho otravovat.-))

mamkamarketa
7. led 2012

@pet.s HM (nevim jak na holky) ale svetr na 3leteho kluka s lebkou a napisem ''jsem monstrum'' synovi faakt za 500,-nekoupim. ale obcas tam najdes hezke veci,ale silene drahy..me jde o princip. nebudu platit takovyhle sileny penize za kus hadru,ktery se mi ani nelibi 🙄
co se tyce next,next sice zlevnil,ale sel desne dolu s kvalitou 🙄 syn dostal od nekoho set z nextu po 2 mesich OBCASNEHO noseni triko uplne ztratilo tvar a kluk v tom byl jak hastros 🙄
a mothercare? ten ti nevyhovuje?

benjik
7. led 2012

@paulia ahoj a můžu se zeptat,kde dceři kupuješ kalhoty? Máme taky útlou holčičku.

paulia
7. led 2012

@pet.s Některé věci z Nextu se mi taky líbí,ale já musím vybírat opravdu úzké věci.Ono jde hlavně o to,že ty věci z Ameriky jsou levné a hlavně kvalitní materiál,který se nevytahuje atd...

paulia
7. led 2012

@benjik No,po zkušenostech,kdy jsem nakoupila něco dopředu a rozprodávala,protože to z malé padá,tak pokud je to nošené,musím to vidět,jinak jich mám pár právě Old Navy,nějaké Dopodopo,nějaké HM.Jde spíš o střih,žádné široké nohavice,prostě úzký střih.V létě to hodně řeším legínami,ale i ty jsou některé širší 😒

pet.s
autor
7. led 2012

@mamkamarketa mothercare vyhovuje na jedničku, ale tady v MB není a já sice v Praze na Vácalváku pracuji,ale zas s malou se tam dostanu málokdy a když jsem bez malé, tak spěchám, abych už byla doma u ní.-))jsem trochu na ní závislák.-))))
H&M jsem koupila moc hezkého a děsně drahého kulicha a když jsme ho doma nasadili, tak vůbec neseděl, jezdí ji do obličeje, no prostě na prd.... 😠
No právě od Nextu jsem se děsně napálila ve kvalitě, tak kupuji jen v kamenném obchodě.
Psala jsi, že znáš v Praze nějaký obchod, dáš mi tip?Díky.

mamkamarketa
7. led 2012

@pet.s no to chapu 😒
my nastesti mame souseda co do londyna lita snad kazdy tyden a vozi veci z primarku (coz kvalitni moc neni,spis na litacku,do skolky) a prave vozi i obcas i ten mothercare,treba teplacky a driv overalky

weri1
7. led 2012

kupuji sem tam v HM - ceny dražší, kvalita jde....mě jejich věci vydrží hezké po celou dobu nošení,ale na kluky nic moc výběr...pak kupuji tesco a tchibo, když tam něco je

mamkamarketa
7. led 2012

@pet.s je to mezi narodkou a karlakem, kdyz pujdes z narodni tridy nahoru po kolejich je to po prave strane, (tesne pod karlakem) ulici nevim,myslim,ze to je myslikova. je to hned na zacatku (je to videt i z tramvaje)
ale pozor,vim,ze tam nejsou kazdy den. ted jsem tam delsi dobu nebyla,ale vim,ze tam meli hezky vecicky za rozumny ceny

mamkamarketa
7. led 2012

ja teda radsi koupim neco z mmb nebo sekace za par kacek nez tu podporovat ty predrazeny smejdy 🙄 😠 😅 proste kdyz si clovek zvykne na ceny v zahranici,otvira se mi tady kudla v kapse 😅

mamkamarketa
7. led 2012

@weri1 pockej HM do 24m jeste je pekny,ale na ty starsi kluky? samy lebky,monstra...

benjik
7. led 2012

Ahoj holky,fajn téma. Já nemám vyhraněnou značku,kterou dceři kupuji. Prostě koupím,co se mi líbí. Občas nové,občas z bazárku. Hlavně teda nakupuji na brumlovi,kde se dají za směšný peníz sehnat věci skoro nové a často mají i outlet. Je teda pravda,že když byla mimčo,tak jsem dost ulítávala na disney věcech( u syna to bude ze začátku to samé),ale ted jí je dva a půl roku a už je to pro mě prostě velká slečna,kterou chci naučit oblékat se vkusně a hezky.takže za toto téma budu ráda,když tu najdu inspiraci. Docela se mi líbí i styl věcí z topollina atd. Ale přiznávm,že nemám moc ráda,když na ulici potkám třeba pět holčiček ve stejném oblečení,tomu se snažím vyhnout. No a než půjde do školky a školy,tak chceme vyrazit po evropě po nákupech,páč tam se dá sehnat i značkové oblečení za hubičku.

@mamkamarketa u tebe si budu brát inspiraci s věcma na kluka,jeslti neva. dřív jsem k tobě občas nakoukla do alba a malej byl vážně fešák.

benjik
7. led 2012

@paulia díky,no právě jí furt něco padá a někdy ani pásek nepomůže,to pak vypadá dost blbě.

mamkamarketa
7. led 2012

@benjik no jasne 😉 jinak krasny mimnkovsky disney ma mothercare 😵
urcite se vyplati nakoupit v cizine plny kufr,pac tady ty ceny me vylozene vytaci 🙄
my sme se v prosinci vratili z usa se 4 kuframa narvanyma k prasknuti. kluk ma obleceni na rok dopredu ,krasny,kvalitny,znackovy za par korun,treba ta mikca z fotky Paul fran stala (nova) v prepoctu 200,- 🙂
tady by stala tak minimalne o 1000,- vic