Dětské outdoor oblečení, výbava apod. od 0 věku 🙂

gepe
23. únor 2014

Ahoj, mame velmi dobre zkusenosti s RockPointem, avsak co se tyka hlavne outdoor obleceni deti, spis par eshopu shlednutych a vic nic. Jake mate zkusenosti se znackami ci eshopy, apod? Taky, na jake rocni obdobi co mate osvedcene kamkoliv v prirode, do erga i kocarku, vcetne pod stan aj 🙂 Nasi mlade ted bylo pul roku a uz chceme zacit vyrazet, jak zacina byt uz hezky. 😅
Diky 🙂

eustoma
4. pro 2015

@konidana maly momentalne chodi v tomto http://www.nanozky.sk/shop/topanky/topanky-ddst...
sice stelka je siroka iba 6,7 cm, ale bota vo vnutry ma viacej miesta. skusala som to aj obkreslenim na karton a supnutim do boty a nikde sa neohybal. sedi mu fajn. no ale je to zimna bota s koziskom. bez koziska vysie nema. to mam v plane resit za mesiac. uvazujem ahinsashoes, ale rozhodnuta niesom.

konidana
4. pro 2015

@eustoma tak nejsem jediná, která si z kusu kůže stříhá vlastní stélky do dětských bot🙂

konidana
4. pro 2015

@eustoma a ty ddstep mají i větší než 30? Z toho už děcka vyrostli.

eustoma
4. pro 2015

@konidana maju do 36. mala ma od nich 31. vecsie nez 36 som nevidela.

eustoma
4. pro 2015

@konidana mala ma od nich tento zimny model: http://www.detskaobuvberanek.cz/index.php?categ...

len teda su mensie nez ine boticky. ked ma maly bezne 30, tak mu urcite ber 31. neviem preco, ale zatial mi to sedi takto.

eustoma
4. pro 2015

@konidana jinak este s tych sirsich znaciek na trhu sa da nieco vybrat aj s primigi. ale neviem ci sa trafis do podrazky aku chces.

konidana
4. pro 2015

@eustoma fajné botky, ale proč proboha mají krom sucháčů i zip? Asi aby do nich lépe zatékalo...

eustoma
4. pro 2015

@konidana 😉 aby sa lepsie deckam obuvali 😉. nezateka nam cez zip. ma to kryte z vnutra.

eustoma
4. pro 2015

inak momentalne ma nenapada ziadna dalsia znacky. ak by som si na nieco spomenula pisnem. prajem dobru ruku pri vybere.

konidana
4. pro 2015

@eustoma se zipem na botách mám jen špatné zkušenosti - zatéká (šlápne do hlubší louže a je to), nebo se úplně rozbije a nejde zapnout nebo rozepnout. V jednoduchosti je krása.

eustoma
6. pro 2015

@konidana este som narazila na tieto boticky Columbia YOUTH MINX MID II .... nemala som ich v ruke oosbne. no par recenziii uz presli su tusim az od 32. neviem ako so sirkou. no v recenzii bolo ze 23,5/9,5 cm bola boda elmi dobra a mala priestor. to su zimne.
no ale napada ma mrknut aj na nejake columbie v obchode, mozno bydu mat nejake trekove verzie.