• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětské outlety, bazary. Prosím o tipy

8. prosince 2007 
prosím o nějaké tipy na outlety,bazárky s dětským oblečením
7. pro 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty, se malinko nudim, ponevadz Nelus vytahuje kapesniky z krabicky a nepotrebuje me :grinning:
7. pro 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. pro 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Praze ve Štěrboholích je outlet fashion aréna, s dětským oblečením je tam Bibi shop a Pompo :slight_smile:, ale v ostatních mají nějaké dětské věci taky.
7. pro 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve Štěrboholech jsme se byli podívat... Bibi shop mi ale moc jako outlet nepřijde. Koupila jsem tam Terce svetřík za 350,- a to se mi zdá opravdu dost drahý vzhledem k tomu, že v Hi-Tecu jsem na sebe koupila outdoorový boty za 480,- (samozřejmě s otvírací slevou) :grinning: :grinning: :grinning: Měli tam opravdu krásný věcičky na mrňousky, ale fakt předražený...
7. pro 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
med - mě přišly teda docela drahý všechny :unamused: :slight_smile:, ale v tom Bibi shopu jsme taky něco nakoupili, fakt ty věci tam byly rozkošný :slight_smile:
7. pro 2007 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tam byli, hned druhý den po otevření, takže měli ve většině obchodů i 70% slevy. Např. v OP Prostějov jsem si koupila svetřík za pouhých 70 Kč :astonished: :grinning:
Taky jsem se tam asi 20 minut rozplývala nad těma věcičkama, byly fakt nádherný. Lítala jsem od jednoho věšáku k druhýmu a nevěděla, co vybrat :sweat_smile: Nejradši bych vzala všechno, ale když viděl manža ty ceny, tak si musel jít ven zakouřit, aby ho neklepla pepka :slight_smile:)))
Já teda poslední dobou nejvíc nakupuju v jednom bazárku u nás na Zahraďáku. Berou tam věci do komise, takže jsou to většinou skoro nový věci. Už jsem tam nakoupila spoustu suprových věcí za pár kaček.
7. pro 2007 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já byla z těch soupraviček a bundiček taky úplně hotová :grinning:
7. pro 2007 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dík za typy do Štěrbohol se taky chystáme.
8. pro 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek