Dětské outlety, bazary. Prosím o tipy

zutom2
7. pro 2007

prosím o nějaké tipy na outlety,bazárky s dětským oblečením

natalien
7. pro 2007

Alči 😀 😀 😀

alcatko.j
7. pro 2007

Naty, se malinko nudim, ponevadz Nelus vytahuje kapesniky z krabicky a nepotrebuje me 😀

jabber
7. pro 2007

V Praze ve Štěrboholích je outlet fashion aréna, s dětským oblečením je tam Bibi shop a Pompo 🙂, ale v ostatních mají nějaké dětské věci taky.

med
7. pro 2007

Ve Štěrboholech jsme se byli podívat... Bibi shop mi ale moc jako outlet nepřijde. Koupila jsem tam Terce svetřík za 350,- a to se mi zdá opravdu dost drahý vzhledem k tomu, že v Hi-Tecu jsem na sebe koupila outdoorový boty za 480,- (samozřejmě s otvírací slevou) 😀 😀 😀 Měli tam opravdu krásný věcičky na mrňousky, ale fakt předražený...

jabber
7. pro 2007

med - mě přišly teda docela drahý všechny 😒 🙂, ale v tom Bibi shopu jsme taky něco nakoupili, fakt ty věci tam byly rozkošný 🙂

med
7. pro 2007

My jsme tam byli, hned druhý den po otevření, takže měli ve většině obchodů i 70% slevy. Např. v OP Prostějov jsem si koupila svetřík za pouhých 70 Kč 😲 😀
Taky jsem se tam asi 20 minut rozplývala nad těma věcičkama, byly fakt nádherný. Lítala jsem od jednoho věšáku k druhýmu a nevěděla, co vybrat 😅 Nejradši bych vzala všechno, ale když viděl manža ty ceny, tak si musel jít ven zakouřit, aby ho neklepla pepka 🙂)))
Já teda poslední dobou nejvíc nakupuju v jednom bazárku u nás na Zahraďáku. Berou tam věci do komise, takže jsou to většinou skoro nový věci. Už jsem tam nakoupila spoustu suprových věcí za pár kaček.

jabber
7. pro 2007

😀 já byla z těch soupraviček a bundiček taky úplně hotová 😀

zutom2
autor
8. pro 2007

Dík za typy do Štěrbohol se taky chystáme.

lolam10
9. zář 2022

Ahoj, obnovuji diskuzi, Přijďte si nakoupit na bazar, který pořádáme dvakrát ročně u metra Hůrka v Praze. Tentokrát je podzimní bazar 1.10. 2022. Nejlepší na něm je, že je tam vše přehledně roztříděno podle velikostí a pohlaví. Pro děti bude k dispozici malý dětský koutek a venkovní hřiště. Určitě přijďte!