• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský bazar, sekáč, Ostrava. Dejte tip

16. srpna 2015 
@evapanenka Evi, tak kde se bude otvírat ta hrabárna?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Obnovuji toto téma. Máte někdo nějaký tip na dobrý bazárek v Ostravě?
29. bře 2012 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
11. říj 2013 v 16:18 • eleanthis
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej v diskusi”
17. únor 2014 v 15:56 • tracyy
Trošku bych oživila toto téma, kdo ví, jestli ještě některý z uvedených bazárků funguje....... :slight_smile:
17. bře 2014 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mě by více holky zajímalo, kde se v Porubě vykupuje a nebo v blízkém okolí. Máme plno krásných věcí po klucích a nevím co s tím. Děkuji moc za každou radu. Vím, že se vykupuje kousek od cukrárny Katka, ale tam je to děsné!!! Než se paní rozhodne vůbec něco vzít, přehrabuje se ve všem, všechno zkoumá málem pod mikroskopem a na závěr řekne, že toho má plno. Nemám na to nervy!! Gabina
27. dub 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama.”
1. čer 2014 v 19:56 • jaja12321
Sháním obyčejnou autosedačku pro dítě 14 kg za rozumnou cenu prosím nabídněte a pisněte mi na mejl.
izdanskazavinac.cz nejde mi na notasu zavináč nevím proč proto píšu takhle.
4. čer 2015 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky z Ostravy či Opavy, prosím poraďte, kde je nějaký Norský Second Hand ?
16. srp 2015 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek