Dětský bazar, sekáč, Ostrava. Dejte tip

luciv
9. led 2008

Chci se zeptat holek z Poruby a okolí zda znají nějaké bazárky s dětským oblečením a jestli ano zda mužou dát typ?? 🙂

zuzkkkaaa
6. zář 2011

@evapanenka Evi, tak kde se bude otvírat ta hrabárna?? 😝 😝 😝

iv123
29. bře 2012

Obnovuji toto téma. Máte někdo nějaký tip na dobrý bazárek v Ostravě?

fanynkafak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eleanthis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tracyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaccaa
17. bře 2014

Trošku bych oživila toto téma, kdo ví, jestli ještě některý z uvedených bazárků funguje....... 🙂

kukoline
27. dub 2014

Ahoj, mě by více holky zajímalo, kde se v Porubě vykupuje a nebo v blízkém okolí. Máme plno krásných věcí po klucích a nevím co s tím. Děkuji moc za každou radu. Vím, že se vykupuje kousek od cukrárny Katka, ale tam je to děsné!!! Než se paní rozhodne vůbec něco vzít, přehrabuje se ve všem, všechno zkoumá málem pod mikroskopem a na závěr řekne, že toho má plno. Nemám na to nervy!! Gabina

jaja12321
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
izdanska
4. čer 2015

Sháním obyčejnou autosedačku pro dítě 14 kg za rozumnou cenu prosím nabídněte a pisněte mi na mejl.
izdanskazavinac.cz nejde mi na notasu zavináč nevím proč proto píšu takhle.

simonek2010
16. srp 2015

Holky z Ostravy či Opavy, prosím poraďte, kde je nějaký Norský Second Hand ?

smardik
16. srp 2017

obnovuju téma, přestěhovali jsme se do Ostavy a chtěla bych trochu poznat sekáče? kde jít-dospělé i dětské, celá Ostrava i když bydlím v Ostravě a sekáče kde jsou i věci vel. 116 a víc, ne jen miminka. vím Leonu, Maston a ve Špalíčku v Hrabové, Moment všude, ale zajímají mě i další

neria55
8. říj 2017

Holky nějaké nové tipy na nějaké bazárky s hadříky a věcmi? 😝 ráda se prohrabuji v těch malinkých vecickach a hledám co bych pořídila pro mimi 🙂 plno věcí je v těchto bazarcích nových, tak proč kupovat některé předražené 😎