Dětský bazar, sekáč, Ostrava. Dejte tip

luciv
9. led 2008

Chci se zeptat holek z Poruby a okolí zda znají nějaké bazárky s dětským oblečením a jestli ano zda mužou dát typ?? 🙂

zanetka82
9. led 2008

ja sem z Vítkovic a chodim do bazarku Leonka naproti ostrvske radnice a pak ještě do špaličku v hrabuvce do prvního patra je tam krasny vyběr je to vše dovoz z Anglie. nevím jestli to není pro tebe moc daleko 😀

zuzu_z2
10. led 2008

luciv bazar s dětským oblečením by měl být u nás v areálu Vltava u dílen DPO. Já jsem tam nikdy nebyla, popravdě ani moc nevím, kde to je, ale slyšela jsem na něj samou chválu, je to anglický dovoz, takže značkové věci za super cenu 😉

luciv
autor
10. led 2008

zanteka85:do leony sem tam chodím jak jedu z poradny ale v poslední dob+ tam moc toho nemají.
zuzu: vltava vím kde je asi tam někdy skočím sice to mám trošku z ruky ale to neva.
Kdyby náhodou věděl někdo další kde dejte vědět 🙂

lucenek
10. led 2008

Hoj tak má dobrá kamarádka si otevřela mimibazárek v arálu Zuzana.....v Porubě, a má tam i věci pro těhulky...a další je na Alšáku hned na rožku jak je Cestovka a bebechy do vlasů, tam je taky obchod s věcma pro těhule ale není to bazar

liby1
10. led 2008

Nemáte holky nějaký další tip i na Hrabůvku nebo Zábřeh?

luciv
autor
10. led 2008

hrbůvka prý špalíček a maston, maston je pry bomba a seženeš tam i kočárky nové za hubičku, ale ten si koupím nový ale třeba poloh.lehátku asi zkusím z tama. Zítra si tam skočím par hadyrek nakoupit. zábřeh netuším

liby1
13. led 2008

A kde je Maston? To neznám.

luciv
autor
15. led 2008

liby1: tak v mastnonu jsem nechala tisíc korun jak za nové věcičky tak použíité ale řeknu ti spíše to jsou věci jednou oblečené rpotože vypadají uplně nově. Za ty peníze jsem si toho tolik nakoupila že jsem to nemohla ani unést. Maston je v bělském lese. Kousek od pošty kousek od byvale benziny ARAL ted nevím zda to je OMW nebo něco jiného. Je to kousek za kruháčem v hrabuvce směr interspar. Je to tam malé ale opravdu strašně hodně.

liby1
15. led 2008

kousek od té hlavní pošty? jak býval Julius Mainl?

minda
15. led 2008

Ahoj holky, Maston znám, bydlím přímo naproti, zrovna dneska jsem tam byla. Mají tam nové věci i použité, oblečení, hračky, pleny Kikko, viděla jsem tam i vaničku a mycí kyblík, sedačky, kočárky mají ve stejné budově, akorát v horním patře, ale tam jsem nebyla, tak nemůžu říct jaké.

luciv
autor
16. led 2008

liby1:ano kousek od hlavní pošty ale je to směr dolů jakoby k hrabůvce ne k mainlu. A mají tam opravdu vše jak píše minda. I kočárky použité ale krásné a levnější o dost

liby1
17. led 2008

díky za tip, určitě si tam zajdu 🙂

krista
28. srp 2009

smardik • 1d, 18tt • 6. květen 2008 v 17:13
Mamči nevíte o nějakých bazárcích v Ostravě a okolí, kde by se dali pořídit věcičky pro mimi? Nejen oblečení, ale také postýlky, košíky, vaničky apod. a také nějaké dobré sekáčky s těhotenskými věcmi a dětským oblečením?

simipel • 1d • 6. květen 2008 v 18:19
Zdravím, no nevím jestli znáte sekáč , je naproti Ostravské radnice-naproti Prokešovu nám. nebo tam někde, ale je to u té hlavní cesty Sokolské, myslím si, že se jmenuje Leona nebo tak nějak.

smardik • 1d, 18tt • 6. květen 2008 v 18:30
simipel : děkuju ten znám ale už mi mamči poradili v ostravě-zábřehu bazar Maston a prý je super tak zajdu kuknout a dám vědět 🙂

simipel • 1d • 6. květen 2008 v 18:34
jasan, tak držím palečky, ať tam jsou supr věci. 🙂

luciv • 38tt • 18. máj 2008 o 21:23
ahojky zkus se zajít podívat do mastonu co je v Ostravě Hrabuvce spíše už belsky les tam toho mají dost, jinak oblečení ja znam pouze v porube je tu na alšaku maly bazarek ale krásné věcičky a hlavne jsou čisté a jako nové a nebo ješte v centru naproti radnice je Leona tam jde koupit postylka i kočárek a nebo zkus inzeraty ja to taky tak delala na mimibazaru.cezet nebo mimiaukce.cezet 🙂

sabs • 40tt • 18. máj 2008 o 21:56
Ahoj, koukni se na honzik.cz 😉

sabs • 40tt • 18. máj 2008 o 21:57
prominte honzicek.cz

krista
28. srp 2009

smardik • 1d, 18tt • 6. květen 2008 v 17:07
Mamči nevíte o nějakých bazárcích v Ostravě a okolí, kde by se dali pořídit věcičky pro mimi? Nejen oblečení, ale také postýlky, košíky, vaničky apod. a také nějaké dobré sekáčky s těhotenskými věcmi a dětským oblečením?

beranek • 1d, 32tt • 6. květen 2008 v 17:10
Ahoj, vzhledem k tomu, že jsem z centra, tak vím ve svém okolí jen o Leoně - naproti Magistrátu, jsou tam hlavně oblečky, kočárky, občas postýlky. Sama jsem tam prodávala nějaké věcičky po dceři 😉

smardik • 1d, 18tt • 6. květen 2008 v 17:12
beranek: dík to je taky jediný o kterém vím 🙂, ted jsem ještě našla jeden na netu v Zábřehu a nevypadá špatně tak tam zítra asi skočím 🙂, jen musím někoho přemluvit at jde se mnou samé se mi nechce 🙂

babalala • 2d • 6. květen 2008 v 17:24
Dobrý second hand s d. oblečením je u Černé louky, blízko prodejny jízdenek, je trochu dražší, ale věci hezké. Desetikorunový (v pátek) je vzadu za fin. úřadem - je tam velký výběr a dají se najít krásné kousky. Další desetikorunový je v Polyfunkčním domě u Kauflandu - i tam se dá vybrat.
Ještě jeden bazar býval u Sýkorova mostu, nejen oblečení, ale i kočárky, hračky a pod. 🙂

smardik • 1d, 18tt • 6. květen 2008 v 17:29
babalala 🙂 dík, spíš bych právě chtěla bazárek kde můžu koupit i jiné věcičky než oblečení, na netu jsem našla v Ostravě-Zábřehu bazar Maston a mají tam napsané že je největší v Moravskoslezském kraji, chci tam zítra kuknout ale chtěla jsem vědět zda nějaké mamči nemají s bazary zkušenosti ale bud ne nebo se neozývajjí 🙂 aledík za radu zítra si udělám výlet po sekáčcích a snad bazarech

babalala • 2d • 6. květen 2008 v 17:31
Jéje - na Maston jsem úplně zapomněla, přitom se znám s majitelkou, je strašně fajn a mají to tam fakt dobré, rozhodně doporučuju návštěvu, ale vezmi si sebou dostatek finančních prostředků, jinak odejdeš frustrovaná..

smardik • 1d, 18tt • 6. květen 2008 v 17:36
babalala: zítra tam mířím 🙂, chci spíš kuknout, jsem teprve v 15týdnu tak je na nákupy ještě brzy ale chci mít přehled 🙂. Nevím jestli jsou tam proutěné košíky na miminka nebo kolébky - něco z toho bychom pro mimi chtěli ale 5 000 za to nedám 🙂. To je to tam fakt tak super že jinak odejdu frustrovaná? jestli jo zítra jdu na obhlídku příští úterý s tatínkem o ultrazvuku na nákupy 🙂 🙂

babalala • 2d • 6. květen 2008 v 17:54
Koukni na Mimibazar, pár jich tam je kolem tisícovky, nový za dva a něco.

smardik • 1d, 18tt • 6. květen 2008 v 17:55
babalala:na MMB jsem koukala včera a žádný jsem nenašla ☹ ale ještě kuknu jednou 🙂, to víš mám nějaké penízky tak je chci investovat do broučka 🙂 ale zas se mi za koš nehce vyhazovat 5 000 kč

johanda • 2d • 6. květen 2008 v 18:08
smardik , koukni tady
http://mimibazar.profi-bazar.cz/postylky/kolebk...
jinak já si koupila obyčejný prádelní košík, manžel přidělal podvozek, to byla paráda bratru za 500 Kč. Jinak na mmb jsou použité koše tak do 3000 - zkus dát do googlu koš minibazar a něco ti určo vyjede

babalala • 2d • 6. květen 2008 v 18:17
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php - od všech inzerentů a do textu "proutěný" - je jich tam aspoň pět ještě nezadaných 🙂

minda • 1d • 6. květen 2008 v 18:24
Já taky doporučuji bazar v Mastonu, pár věcí jsem tam už taky nakoupila. Takže kromě oblečení a kočárku se tam dá koupit autosedačka, postýlka, vanička, plíny (i nové), hračky, už jsem tam viděla i ohřívačku, odsávačku, chůvičky, prostě cokoliv, co tam mamky prodají. Já jsem tam sehnala přebalovací komodu.
Nějaký bazar je prý v Hrabůvce ve Špalíčku, ale nebyla jsem tam, tak nevím nic o sortimentu zboží.

smardik • 1d, 18tt • 6. květen 2008 v 18:24
babalala: moc díky, už už mám na MMB vybraný, sice je to něco jiného než jsem původně chtěla a je dražší, ale je fakt super 🙂, hodím do alba 🙂

smardik • 1d, 18tt • 6. květen 2008 v 18:27
minda: dík zítra tam kuknu, celkem by se mi hodil ten přebalovák, ten bych využila už i ted ale 6 000 za nový se mi dát nechce 🙂. chtěla jsem se původně jet podívat na košík ale ten už mám vybraný 🙂 sice dražší ale to nevadí 🙂

minda • 1d • 6. květen 2008 v 18:45
Já jsem tam koupila přebalovák za 3.000,- , masiv-borovice, ještě tam měli bílý přebalovací pult (přebalovací deska a pod ní police bez dvířek) myslím že z lamina za necelých 2.000,-, ale to bylo před měsícem. Je to spíš o štěstí na co tam zrovna natrefíš.

smardik • 1d, 18tt • 6. květen 2008 v 18:46
minda: on to zas tak moc nespěchá, když to bude třeba za měsíc nevadí 🙂 obhlídnu to a uvidím 🙂

bobus • 2d • 12. červen 2008 ve 20:44
ahoj nebude mit nekdo zajem koupit dva kocarky po jednom diteti jeden je trojkombinace bordo+karo a druhy je sportovni cernosvetly v dobrem stavu muzu i poslat foto muckova.ivana@seznam.cz

krista
28. srp 2009

nevesta2009 • 1d • 5. duben 2009 v 16:27
Ahoj holky, náhodou jsem tady narazila na diskuzi kde maminy probíraly dobré sekáče v Praze.Tak mě napadlo, že pokud máte některá dobré zkušenosti ze second handů v Ostravě tak sem s nima.
Tedy já osobně chodím (resp. párkrát jsem tam zašla, zatím mám před porodem 🙂)) ) do Poruby do obchůdku těsně pod Alšovým náměstím.Vybrat se dá 🙂 🙂

smardik • 1d, 18tt • 5. duben 2009 ve 20:37
nevesta nedávno otevřeli sekáč u černé louky a taky se tam dá pro děti hezky nakoupit 🙂, no a 2super sekáče jsou ve špalíčku - jsou 2vedle sebe ale má to jednoho majitele, ale super - byla jsem tam malému pro košili a paní mi jich vytáhla snad 6 + ještě nosila co by se na svatbu hodilo, měla přehled co tam mají takže fakt super. je to hromada věciček, ceny slušné a značky next, george, adams 🙂 kamarádce jsem tam koupila super next šatičky na holčičku

nevesta2009 • 1d • 6. duben 2009 v 16:12
Díky za tip, zajdu nakouknout, ve čtvrtek jsem v centru 🙂

smardik • 1d, 18tt • 6. duben 2009 v 17:30
jen zajdi, ale větší výběr mají v tom špalíčku 🙂, chystám se tam hned po mateřské 🙂 malý potřebuje nějakou čepku a mikinu nebo svetr

gabka32 • 1d • 7. duben 2009 v 08:12
holky jsem z Havířova a blbý dotaz - kde je špalíček? 😀 😀

smardik • 1d, 18tt • 7. duben 2009 v 08:47
gabka kousek od polikliniky v Hrabůvce, jezdí tam bus 48 a tramvaj 1. já jsem z Orlové 🙂

andu • 1d • 7. duben 2009 v 10:14
Ahojte holky, ahoj Nevěst 😉
Tak krom černé louky mám ještě tip na jeden sekáč v centru. Když se jde z Kuřího rynku jednou z bočních ulic směrem k restošce Radio, po levé straně je malinký obchůdek a mají tam moc pěkné věcičky 😉 Nevím teda, jak lépe bych to popsala, páč nevím, jak se ta ulice jmenuje 😀 Co ještě vím, že tím směrem je Alibaba a taky nějaký skateshop... 😉

cirrusa • 28tt • 7. duben 2009 ve 14:54
Já si taky moc chválím ten Špalíček, paní, která to vlastní se fakt ve věcech vyzná, nemá tam žádné šunty, opravdu z 98% tam má nádherné věci.

Hele, add ta Poruba, navíte o nějakém novém tam otevřeném? U nás byl jeden moc fajn v Hrabůvce, ale zavřeli ho a přesunuli do Poruby a já teď nevím kam jít ☹

smardik • 1d, 18tt • 7. duben 2009 ve 20:31
andu snažím se zorientovat kde by mohl být ten obchůdek co říkáš ale nevím, kde je ta restaurace? nebo nevíš název? potřebuju pro malého čepku, mikinu nebo svetr a body tak bych se šla podívat, nějak mi vyrostl chlapec

minda • 1d • 8. duben 2009 v 10:43
Ještě jeden second hand je kousek od polikliniky v jednom z těch dvou věžáků, vedle biosolária. Uvnitř jsem ještě nebyla, ale z výlohy měly pěkné věci, taky Next atd.

andu • 1d • 8. duben 2009 v 10:50
Smardi, jak je na Kuřím Rynku ta kavárna, zas si nevzpomenu na název 😖 😀 , postavíš se k ní čelem a po pravé ruce máš uličku - né tu směrem k poště, ale tu vpravo... A je to jen pár metrů po levé straně. Přemýšlím, co tam ještě je, ale za boha si to nevybavím 😅

minda • 1d • 8. duben 2009 v 10:54
Andu, já mrkla na mapu, měla by to být ulice Na Hradbách ? Nebo A. Macka, tam kde je Fischer ?

andu • 1d • 8. duben 2009 v 11:57
aha, no to je nápad s tou mapou! 😀 Takže je to Na Hradbách! Ani mě nenapadlo, že je tak dlouhá, ale je to ona 😉

minda • 1d • 8. duben 2009 ve 14:03
Tak jsem byla mrknout v tom sekáči ve Špalíčku. Opravdu velký výber, prodejny jsou ve 2. patře vedle sebe. Akorát jsem měla smůlu, v naší velikosti neměli to co jsem chtěla.

smardik • 1d, 18tt • 8. duben 2009 v 19:32
minda já minule jela do špalíčku pro jednu věc a nechala jsem tam 900, chybička se vloudí

andu jdu se hned podívat na mapu třeba mě osvítí

andelka • snž • 13. duben 2009 v 15:30
cir: Ještě je secondhand v Porubě v Areálu Vltava. A nedávno jsem náhodou narazila na další, ale nemůžu si vzpomenout kde přesně. 😕 Každopádně je jich čím dál víc.

andreahrbacova • 1d • 13. duben 2009 v 15:44
Holky v Porubě je spoustu sekáčů,vyloženě dětský je na Halvní třídě,sluňátko se mylsím jemnuje,teď jsme tam koupila bezvadné lacláčky,a další sekáče josu i pro dospělé ale mají tam bezvadné dětské věcičky.Novy sekáč je i za Slovanem,ve dvoře.

andelka • snž • 13. duben 2009 v 15:49
andrea: Přesně ten jsem myslela. 🙂

andreahrbacova • 1d • 13. duben 2009 v 16:26
andelko, no těch sekáčů je spousta,jen jsou většinou někde zastrčené,a člověk je najde náhodou.Dobrý sekáč,ne sice přímo dětský,ale mají tam bezvadné čisťounké věcičky pro děti je na Budovatelské,což je kousek od Porubského kostelu-Na nábřeží

andelka • snž • 14. duben 2009 v 17:25
andrea: Tak to máš pravdu. Začínám si to zapisovat 😉

cirrusa • 28tt • 14. duben 2009 v 17:53
Tak ten nový u toho Slovanu asi bude ten cose přestěhoval co jsem ho hledala...No super, musím se tam brzy podívat, i když z Bělé to mám docela kus 🙄

andelka • snž • 15. duben 2009 ve 13:33
cir: Tak se stav aspoň na kafe, když už budeš vážit tu cestu. 😉 Já jsem jeho ceduli objevila náhodou, když jsem šla od bráchy. Začínám to nějak sledovat. 😀

andreahrbacova • 1d • 15. duben 2009 v 15:43
já jsem na ten sekáč zase narazila na minibazaru,pod tím Slovanem. 😉 Ale byla jsem tam zatím jen jednou.

cirrusa • 28tt • 15. duben 2009 v 16:54
Jsem dneska okoukla novej - ve Vyškovicích, jak je Kotva, tak nahoře otevřeli teď nový - je skoro úplně vlevo, vedle Teta drogerie...Věcičky Next, GAP, apod. za hodně rozumné ceny, myslím, že se tam dá vybrat.... 🙂

andelka • snž • 15. duben 2009 v 18:22
Píšu si. 😉

andreahrbacova • 1d • 15. duben 2009 v 18:28
Jé Kotva tak tam jsem se hodně najezdila.Kamarádka mi právě říkala že je tam nový sekáč,ale to není vyloženě dětský ne?
Taky bych s etam měla jít podívat co tam mají pěkného 😉

cirrusa • 28tt • 16. duben 2009 ve 14:12
vyloženě dětský není, ale mají tam tak dva tři čtyři stojany a dětskýma věcma...

erinka83 • 32tt • 19. duben 2009 ve 21:47
Já byla nedávno v sekáči ve věžáku u polikliniky v Hrabůvce, přišlo mi, že vybrat by se dalo, i když je to maličké...ale já hledala kalhoty na sebe a to tam měli jen 3 mega velký

smardik
15. lis 2009

koukám že to tady nežije, ale třeba se to rozjede

chtěla jsem se zeptat nechodíte některá do sekáče-hrabárny který do Ostravy tak jednou měsíčně jezdí? Já tam jezdím ale sama a většinou tam jsou právě maminky třeba po 5 co berou více věcí co se líbí vše ma pak to třídí tak hledám maminky které by tam jezdili se mnou 🙂 a pak by jsme si to vyměnili co se komu hodí atd. 🙂 víc nás toho víc uloví

kacka.l
17. lis 2009

Smardiku, to slyším prvně, a kde to jako je? A jak to probíhá? A v jakém stavu jsou vecičky? Nebo co tam ještě je? Uf... Promiň. 🙂

smardik
17. lis 2009

kacka hrabárna bývá tak 1nebo 2x měsíčně jak kdy, většinou to bývá teda v Zábřehu v Ostravě ale ted bude-pátek a sobota v Ostravě-Mariánských Horách v restauraci Dělnický dům (musím zjistit kde to je, nemám vůbec představu). na stolech jsou vybalené pytle (rozdělené na dětské-tam je vše a pak dospělé-jeden stůl trička,další stůl mikiny a svetry, pak rifle apod) a prostě se hrabeš a hrabeš a co vyhrabeš je tvoje . Bývá tam fakt hodně lidí a jak píšu jedna toho uloví určitě mín než když jich je vic proto bych byla ráda kdyby někdo šel se mnou že bychom si vzájemně pomohli. Jinak podle toho co píšou zboží přidávají celý den ale moje zkušenost je že nejvíc toho přidávají hned ráno po otvíračce-to třeba co 10minut 2pytle ale odpoledne už třeba jen 2pytle za celou dobu. Ale fakt tam bývá hodně lidí, mě už se stalo že mi ukradli pytel s věcma co jsem si našla a někdy se o to ženské rvou. Ale ráda tam chodím, máme odtamtud dost hezkých kousků jestli chceš můžu ti pár věcí od malého vyfotit at máš představu co se tam dá ulovit.člověk fakt musí hledat protože se tam dají ulovit skoro nové kousky na kterých nepoznáš že jsou nošené, fakt jako nové ale taky dost věcí má flek i díru, člověk musí hledat. Je tam oblečení pro děti i dospělé-z oblečení vše, pak tam mívají kabelky a nějaké tašky a domácí textil-ručníky,deky,povlečení

chceš nějaké fotky co odtamtud máme?

kacka.l
17. lis 2009

A ještě, jak je to cenově? A na jak dlouho to cca je? Kojím totiž tak co 2 hodinky. 🙂

smardik
17. lis 2009

kacka první den 10-30 Kč, druhý den vše za 10 (kromě kožených věcí ale tam ti cenu neřeknu to nekupuju tak nevím), na jak dlouho to záleží na tobě ale lepší je tam být samozřejmě dýl, ty 2 nebo 3hodky

kacka.l
19. lis 2009

Smardiku, tak to super, al eje to na mě moc narychlo- nebudu mít hlídání. Ale sž bude zase něco příště tak písni-domluvíme se.

lajlinka_abc
29. led 2010

Dětský sekáč v Porubě je nově otevřený na Maďarské ul. u Parlamentu. Koupila jsem tam dvě tašky plné značkových věcí i na mě a za pár kaček... Jsou tam moc milí, když tak koukněte na jejich stránky www.nynosek.cz. Rozhodně se tam brzy uvidíme! 🙂 😅

erinka83
29. led 2010

smardik, nebude zas nějaká hrabárna? I když ty asi spíš už do porodky, co? 😀

vanilinka
2. únor 2010

Díky Lajlinko za super tip. Byla jsem se podívat v tom novém sekáči u Parlamentu. Je to tam fakt super. Prostorný všechno pěkně vyvěšené a přehledné a hlavně za super ceny. Myslím, že je to daleko lepší a levnější než Slůně na hlavní třídě. Nakoupila jsem i pro sebe a hlavně je tam dětský koutek takže dětičky si hrály a já si mohla v klidu vybírat 😀 . Dokonce šijou kapsáře a to i na přání . Takže fakt bezva obchůdek.

kudelovazuzana
5. únor 2010

holky, úplně novej sekáč je na ulici Matěje KOpeckého v porubě. kousek od kulturního domu poklad, ve sklepě jednoho z baráků na ulici M. KOpeckého. Jmenuje se beruška.

cassiopeas12
30. bře 2010

Ahoj holky,nabízím nové oblečení pro miminka z Anglie. 🙂 Kvaalitní materiál a rozumná cena........ 😉

galemimi
31. bře 2010

Ahoj můžu doporučit obchod s kojeneckým zboží novým i sekáčem na adrese Bohuslava Martinů 715 v Porubě. Je to směr z Alšáku směr dolů po pravé straně a za trafikou hned do leva. Po pravé straně druhý vchod je to. 🙂

evapanenka
6. bře 2011

Ahoj holky už brzo se na Ostravsku bude otvírat hrabárna 😉 Hadříky za levňocha dětské,pánské,dámské.kolem 20 kč kus.Ještě přesně nevím kde,budu zde psát info.Tak už si dělejte místečka ve skříni 😀

smardik
19. bře 2011

holky super bazárek na oblečení a věci pro děti do 12let se koná jednou měsíčně v Hrabůvce, kulturní dům Ktrio, dneska jsem tam byla a zase jsem super nakoupila 🙂

zuzkkkaaa
11. čer 2011

Holky tak kde je ještě něco?? 😝