• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dítě se narodí v květnu. Mám kupovat teplejší oblečení?

20. března 2014 
Ahoj holky nevím si rady, čekám 1 dítě koncem května a tak nevím jeslti kupovat oblečení ještě teplejší nebo už jen letní ? A jakou velikost asi nejvíc ? díky moc za každou radu
12. bře 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatik1 teplejší oblečení se hodí i v létě, nikdy nevíš, jak bude :slight_smile: A úplně malé miminko stejně budeš držet ve stínu, takže my jsme používali normálně body s dlouhým rukávem a dlouhé nohavice. Krátké rukávy jen v tom největším horku a těch dní zase tolik nebylo.
Velikosti těžko říct. Záleží na velikosti miminka. Já dokupovala hodně 50,malá byla drobek. Kamarádka začínala snad rovnou 62.
12. bře 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
56 par kousku, nejvíc 62, 68 to tak do 4-5m..ale muže byt drobek a budeš potřebovat i 50. Body, polodupacky..
12. bře 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatik1 Určitě teplejší, ale zas bych už určitě nekupovala kombinézku a tyhle vyloženě zimní věci. Ale body s dlouhým, mikinky, čepičky, to všechno užiješ i v létě. To je potřeba po celý rok. :slight_smile:
Koupila bych pár 56, ale ne moc. Spíš bych se soustředila na 62. Bodčko bude třebas dlouhý, ale rukávky ohrneš a aspoň Ti vydrří dýl, aspon se to unosí. 56 za chvilenku budeš vyřazovat., :slight_smile: A kdyby bylo miminko menší, tak není problém na rychlo dokoupit menší.
Moje děti měly 2,2kg a 3kg, nosily chvilku 56 a pak jsem dávala hned 62, aji kvůli látkovkám. Takže 56 jsme zas tolika neužili.
12. bře 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá se narodila 30.5. :slight_smile: a když jsme si ji odváželi bylo to 4.6. a bylo docela chladno, měla na sobě bodýčko s dlouhým, tenkou mikinu, polodupky a kabátek + čepičku a rukavičky a v autosedačce jsem ji ještě zakryla dekou. Ono záleží jaké bude počasí, nachystej si raději obě vyrianty a pak manžel či přítel vezme podle počasí :slight_smile: jo a velikost - měla jsem 56, ale vše ji bylo hrozně velké a uplně v tom plavala :slight_smile:
12. bře 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
takto byla oblečená :slight_smile:
12. bře 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek moc děkuji, mám také termín 30.5.
13. bře 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatik1 Mam termin 25. 5. a taky to resim. Takhle zaverem je radsi vic nez min :slight_smile:
13. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, děkuji za skvělé téma, také to zrovna řeším. Náš termín je 23.5. :slight_smile:
13. bře 2014 v 09:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bych hlavně radila koupit si oblečeníčko z druhé ruky nebo popůjčovat po kamarádkách. Můžeš se pak více "rozšoupnout", mít připravenou variantu pro chladné i teplé počasí, velké i malé miminko..... Osobně mám přichystané asi 3 pytle oblečení od velikosti 56 po věci na roční dítě a stálo mě to celkem max 500 Kč. Když jeden kabátek stojí 30 Kč, tak moc nepřemýšlíš, jestli vzít teplý nebo letní a vezmeš je oba:slight_smile:
20. bře 2014 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek