Do čeho obléknout mimčo do zimního fusaku?

len.z
15. říj 2009

Ahoj maminky.....máme 5 měs. holčičku a přemýšlím, co jí koupit na sebe do zimního fusaku..jestli je lepší kombinézka, nebo bundička a teplé kalhoty.....děkuji Lenka 🙂

petrach
15. říj 2009

len.z mi mame kombinezu ,přijde mi rychlejc oblečená ..jinak myslím že to je vcelku jedno..kombineza netahne v pase to u nas vyhralo 😉

power700
15. říj 2009

my také měly kombinézu. Rychleji se to oblékne . 🙂

atreides
15. říj 2009

my zase měli kalhoty a bundu, víc mi to vyhovovalo a když jsem potřebovala někde rychle přebalit, tak jsem jen stáhla kalhoty, ale osobně si myslím, že je to jedno, záleží co vyhovuje víc tobě 😉

josifek
15. říj 2009

Já do fusaku nedavala ani kombinézku ani bundu a kalhoty ale normální věci většinu ty sametové ty teplejší 😉 Kombinézku máme zvlášť a to dávám jen deku do kočárku 😀

jituskak
15. říj 2009

to já právě taky řeším. dneska jsem byla poprvé s fusakem a teda nevím. dala jsem mu punčocháčky, teplý ponožky a tepláčky a na bodýčko s dlouhým rukávkem jen nextíkovou chlupatku. a čepičku samo. no, že by se nějak potil se mi nezdálo, ale hned mi usnul, tak jsem mu tam nechtěla šahat... takže myslíte, že i do fusaku oblíkat víc? já teda trochu tápu. malej má 5 měsíců.

jmisa
15. říj 2009

Jitus, myslím, že byl oblečenej dost. Já měla malého oblečeného obdobně a sáhla jsem si a byl teplý akorát.

senja
15. říj 2009

Jituskak, souhlasim s jimisa - bylo to akorat 🙂

Naseho trimesicniho prcka v tech dnesnich 4 stupnich oblekla jen do kombinezky bez fusaku. Pod kombinezkou mel mansestrove laclacky + puncochacky, vlnene boticky, tricko s dlouhym rukavem a vlneny svetrik, cepicka. Stejne v tom silenem pocasi jsme venku vydrzeli jen kolem 40 minut 😀 😝

Myslim, ze abych ho takto obleceneho dala do kombinezky a teprve pak do fusaku by muselo byt o neco chladneji 😉

baca
15. říj 2009

Já jsem myslela, že pod tu kombinézu malou obleču jen jako na doma, body a kalhoty, ale vidím, že vy pod to víc oblékáte, tak nevím, ale zase bych ji asi šupla do fusaku, takže ony se ty vrstvy zase vyrovnají tam

ronja27
15. říj 2009

taky jsem dneska vahala dala jsem : teple puncosky, bodycko , lehci svetrik, cepicku a kombinezku mame takovou jemnouckou zda se mi lehci neni nejaka naducana a v te jsem ho dala do fusaku a jeli jsme. pri vetsi zime pocitam ze pridam jeste deku.

evicka7
15. říj 2009

naší malé bylo loni v zimě půl roku a měla obě varianty, jak kombinézu, tak bundu, ale častěji jsme používali kombinézu, protože pod ní byla oblečená jako na doma a dál jsem neřešila, ale máme teda fakt teplej fusak, třeba do fusaku co jsme měli k jané kočárku bych jí pod tu kombinézu navlékla víc

kubinkov
16. říj 2009

Jsem zastánce jednoduchosti. Malé mimi jsem v zimě oblékla do kombinézy na domácí oblečení ( Body + overal) a šupla do fusaku. Dneska měl ( 21 měs.) body, punčocháče, fleecové kalhoty, fleecová mikinka, zimní bunda, kuklička, rukavice, boty. V kočárku seděl ve fusaku a taky hodně chodil. 😉 Kombinézu budeme používat až bude mrznout.

hlavinka
16. říj 2009

zdarec holky! rika se, ze by dite melo mit o jednu vrstvu vic nez my. takze podle mne je ta jedna vrstva navic fusak - a dost tepla. Ja davam bundu a teplacky teplejsi. je fakt, ze ty, co jeste nechodi, se nezahrejou, zatim co my chodime a tim se trochu zahrejeme. Ale zase nechci nic prehanet, aby nebyla moc choulostiva

baca
16. říj 2009

Tak já jsem si taky dnes říkala, že to nebudu přehánět, že je jeden nad nulou a přišla jsem totál omrzlá. A to jsem měla rukavice a čepici. Příště si vezmu rukavice snad dvoje a pod kalhoty ještě nějaké spoďáry. 😀

len.z
autor
16. říj 2009

Holky já jsem takový ten tip, že jakmile je po d 20 stupňů tak mrznu...takže to abych malou do kočárku nabalila jak kouli.......já mam Fusak od Emitexu, je hoooodně teplý, tak jsem koupila kombinézku s bavlněnou podšívkou, místo flaušové, aby se zase v tom kočáru neupekla.... 🙂
Ale je to děsné dilema......už aby bylo jaro... 🙂

lisanda
16. říj 2009

Ahoj my chodíme oblečené takhle, 4,5m: body, dupky nebo teplé punčošky, teplý-semišový overal s kapucí, čepku bavlněnou a fusak lodger 🙂

zlajana24
17. srp 2015

Ahojky, já mám zase fusak-kaiser a je hodně zatepleny tak nechci davat moc vstev at se mi maly neupece. takže to vydim na body s dl.rukávem, punčocháče, mikinu chlupatku neboo bundu? cepku rukavice púlosim poradte dámy 😖